219 Shares 4586 views

Co to jest żel „BioPokrov”: nauka, metoda stosowania, opinie

Obowiązkowe elementem każdej apteczki pierwszej pomocy są gojenia ran agenta. Kolejną wielką zaletą przyniosą one do wydarzenia, które będą miały kompleksowy wpływ. „BioPokrov” można przypisać do uniwersalnego remedium. Podręcznik żel zaleca stosowanie do każdego rodzaju uszkodzenia skóry. Weźmy pod uwagę, w niektórych przypadkach pomaga to unikalny produkt i jak go używać.


ogólny opis

Skaleczenia, otarcia, oparzenia – nieprzyjemne zjawisko czynienia przez ludzi w każdym wieku. Ból łatwością i szybkiego gojenia skóry ekspertów zaleca używanie narkotyków w postaci żeli lub maści, które są w stanie zapewnić działanie regeneracyjne. Właściwości te mają innowacyjny produkt – żel „BioPokrov”. Instrukcje dotyczące stosowania oświadczeń, że z jego pomocą możliwe jest znaczne przyspieszenie procesu gojenia i przywracania uszkodzonego naskórka.

Rozwój i środki produkcji z oferty firmy „Astaire” (Rosja). Główne działania organizacji ma na celu stworzenie wysokiej jakości kosmetyki i produkty zdrowotne. Gojenie się ran w aptekach leku do 160-210 rubli.

Formularz uwolnienie

Do leczenia skóry wytwarzane tylko postać „BioPokrov produkt kosmetyczny” – żel. Przewodnik donosi, że bufor (np. E. mięknienia shot) rozpuszcza się związki kompleksowe ziem rzadkich lantan związków polihydroksylowych. W swoim składzie zawiera kompleks lantanu bezpośrednio, glicerol, izopropanol polietilenglinoli.

Żel wytwarza się w tubki biały 30 ml. Placówka ma lepką konsystencję. Po nałożeniu na naskórek może czuć filmu jednak przez 15-20 minut preparat wchłania się całkowicie.

Mechanizm działania

Lek jest kilkakrotnie szybszą regenerację uszkodzonych obszarów skóry właściwej dowolnej etiologii. Ze względu na zintegrowaną kompozycję żel wykazuje właściwości bakteriobójcze i przeciwbólowe, sprzyja odrzucenia tkanki martwiczej, zapobiega blizn.

Jako przeciwciało anty-mitotyczne środki mogą być również używane żel „BioPokrov”. Instrukcje, opinie lekarze potwierdzają, że składniki preparatu nie daje zarodniki grzybów do mnożyć. Efekt terapeutyczny utrzymuje się przez 48 godziny po zastosowaniu żelu.

Substancje czynne znajdują się w środkowych warstwach skóry i tworzą sieć o wyjątkowej przepustowości. Normalne oddychanie skóry i nawilżanie możliwe jest dostarczenie do penetracji przez barierę ochronną cząsteczek wody azotu i tlenu. Po śmierci znika komórki skóry właściwej ochrony.

W niektórych przypadkach to pomaga „BioPokrov” (żel)?

Instrukcje czytanie żel uniwersalny zawiera następujące elementy:

  • oparzenia (w tym zamrożenie);
  • otarcia, rany, skaleczenia, zadrapania;
  • Reakcja alergiczna skóra po wystawieniu na działanie chemikaliów gospodarstwa domowego;
  • zapalenie skóry, łuszczyca;
  • profilaktyka i leczenie początkowych etapach leczenia grzybicy paznokci, uszkodzeń grzybiczych zatrzymania;
  • Reakcja na ukąszenia owadów.

Kosmetycznych gojenia ran czynne mogą być stosowane w każdym etapie traktowania. Żel tworzy niewidzialną warstwę ochronną, która nie pozwoli na substancje agresywne uszkodzenia skóry właściwej.

Użyj „BioPokrov” może być w leczeniu otarć i ran u dzieci w każdym wieku. Po jej zastosowaniu nie występuje dyskomfort.

dozowanie

Przed zastosowaniem leku należy traktować uszkodzoną skórę antyseptycznym roztworem chlorheksydyny ( „”, „Miramistin”). Vata nie zaleca się stosować, aby uniknąć włókien, które dodatkowo zakłócać normalnego procesu gojenia.

Żel nanoszono raz co 48 godziny. W tym czasie agent ochrony rany powierzchni przed zakażeniem bakteriami, wirusami i patogenów grzybowych. Dla równomiernego rozkładu należy pocierać ruchy masażu. Używać produktu kosmetycznego mogą występować w początkowej fazie zapalenia, epitelizacja i redukcji skóry.

Do zapobiegania infekcji przez patogeny grzybicze zaleca się stosować leku przed wizytą na basen, na plażę.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Minimalna liczba przeciwwskazań – to istotna zaleta „BioPokrov” lek. instrukcja żel zakazuje jedynie zastosowanie w przypadku nietolerancji na składniki. Unikać ekspozycji leku do błony śluzowej.

Jeśli reakcje nadwrażliwości lub alergiczne, predyspozycji do zaczerwienienia i świądu może nastąpić po zastosowaniu żelu. W tym przypadku zaleca się, aby umyć część skóry z ciepłą wodą i porzucić dalsze formy aplikacji. Jednocześnie pacjenci zauważyli, że nawet przy długotrwałym użytkowaniu „BioPokrov” dobrze tolerowane, nie powoduje podrażnień.