756 Shares 8612 views

Najdroższe auto – kto ma dodatkowe 4 mln?

Trendy we współczesnym świecie jest taka, że wiele wcześniej wydawały niedopuszczalne wyroby tytoniowe stały się integralną częścią życia prawie każdego obywatela świata. Jest to, oczywiście, o samochodach. W gruncie praktycznych potrzeb, maszyny uczynić nasze życie łatwiejszym, dzięki czemu jest wygodne i przytulne notatkę. Jednak wiele firm stara się przyciągnąć do swoich marek jak najwięcej uwagi, starając się rozwijać niszę rynkową i wzrost odsetka swoich klientów. Więc czasami, nawet najbardziej stabilne korporacje dać społeczeństwu szokującej i elegancki czterokołowych „konie”.


Jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo popularne marki, najdroższy samochód, wydane pod skrzydłami BMW – jest BMW M6 Cabrio, których cena waha się od 240 tys warunkowych „zielonych” produktów. W tym przypadku, ładne i potężny pojazd zdolny do startu praktycznie rozwijający niesamowite prędkości do 250 km / h, przyspieszenie do pierwszych liczb trzycyfrowych o 4,3 sekundy. Oczywiście, te cechy nie byłaby możliwa bez silnej silnikiem o pojemności 4400 cm 3, harmonizuje z mocą 560 koni „”.


Oczywiście, to piękno – nie najdroższy samochód świata. Każdego roku, popularne publikacje uzupełnić oceny, które obejmują nie tylko bogatych ludzi i firm, ale również czterokołowe „konie”. Oprócz nowości w świecie motoryzacji, lista ekskluzywnych, luksusowych i bardzo drogich samochodów obejmują ich roczniki braci. Jest to rzadki stalowy korpus ukrywa się pod maską stado koni, istnieje duże zapotrzebowanie wśród miłośników pięknych zabytkowych samochodów. Tak więc, najdroższy samochód, jaki kiedykolwiek został sprzedany na aukcji – kolosalna dziecko Bugatti wydany już w 1936 roku – Bugatti Type 57SC Atlantic. Jest to niesamowite rozwiązanie projekt został sprzedany za ogromną kwotę przekraczającą 30 milionów dolarów amerykańskich. Jest mało prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości ktoś będzie w stanie pobić ten rekord.

A co jest najdroższym samochodem na świecie z masowej produkcji? A potem wszystkie kursy dać przystojny German Bugatti Veyron Super sport, który oferuje jej wyłączną, o wartości $ +2,4 mln zł. Jednak piękno i moc tego sportowego samochodu jest zobowiązany nie tylko przez bawarskich inżynierów – stworzenie agresywny dwumiejscowy miał rękę w projektanta włoskiego Giorgetto Giugiaro fantazyjne nazwy. Ten potężny samochód sportowy może rozpędzić się do 429 km / h, co przyczynia shestnadtsatitsilindrovy turbodoładowany silnik 8 litrów. A najbardziej zadziwiające jest moc tego ogromnego silnika – 1200 stal „Mustangi” z rykiem aby ostrzec świat ich obecności. Samochód ten zdominowany liście Forbes jako najdroższy samochód typu szeregowego.


Jednak 2013 nie obyło się bez niespodzianek. I na drodze podium pojawił się samochód sportowy Arab koła napędowego, niezapomniany nie tylko dla jego kosztem 3,4 miliona dolarów. Nazwa najdroższych samochodów – Lykan Hypersports. Nigdy nie miałem doświadczenie w produkcji tego rodzaju urządzeń, inżynierowie Emiraty postanowił nie zwracać uwagę na uprzedzeniach i natychmiast wziął byka za rogi, wypalanie uderzający samochód sportowy.

Oczywiście, fantastyczna prędkość wydajność – integralną częścią każdego pojazdu tego typu. Jednak nie prędkość 395 km / h sprawia, że z podziwem patrzeć na tego stworzenia – rubiny, szafiry i szmaragdy, są obecne w dekoracji wnętrz, a także rozpraszanie z białego złota z diamentami otaczających diody LED – to co szokuje do serca. Oczywiście, ten samochód nie jest seryjny, ale jest wyraźnie warto o tym mówić.