665 Shares 5150 views

Naleśniki z kiełbasą i serem, trzy proste przepisy

Naleśniki z serem i kiełbasą – szybkie i pyszne danie, które mogą służyć jako kompletny posiłek lub lunch lub przekąskę. Istnieje kilka sposobów, aby gotować sajgonki, a każdy właściciel jest wiedzieć proste przepisy na to danie.

Każda gospodyni domowa w eksperymentach kulinarnych wybiera się jaki rodzaj kiełbasy i sera dodać do potrawy. Co najważniejsze, wszystkie powyższe przepisy dają pole do wyobraźni i pozwala zaskoczyć swoich bliskich pyszne śniadanie, obiad czy kolację w minutach.

naleśniki

Pancakes – tradycyjny rosyjski danie, które charakteryzuje łatwość przygotowania, doskonały smak i wartości odżywcze. Zestaw składników potrzebnych do przygotowania posiłków, o tym samym:

  • 2-3 jaja kurze;
  • pół litr mleka;
  • 3 łyżki. l. olej roślinny rafinowany;
  • 3 łyżki. l. cukier;
  • sól pół łyżeczki;
  • pół łyżeczki do pieczenia;
  • mąki aż do uzyskania pożądanej konsystencji.

W celu przygotowania naleśniki kiełbas i serów, jak również z innych nadzień słonych, można zmieniać rozmiary nieznacznie rozcieńczenie mleka gotowane w wodzie, zmniejszenie ilości cukru. Nie wolno dodawać te naleśniki sodę: jest to konieczne, aby naleśnik więcej przewiewne, koronkowy. Na wiosnę rzuca się bardziej komfortowo nie Lacy naleśniki i gęsty, zwarty.

W zależności od preferencji smakowych gotowego produktu przed farszu można smarować masłem, tak że schłodzeniu, pieczone ciasto nie pęka ani kruszyć.

sajgonki

Naleśniki z kiełbasą i serem, przepis, który zdobył wielką popularność wśród gospodyń domowych, którzy lubią proste i smaczne, konieczne jest, aby rzeczy w momencie przygotowania. Dlatego nadzienie powinno być gotowe przed rozpoczęciem pieczenia naleśniki siebie.

Jako nadzienie może służyć tylko dwa składniki: każda kiełbasa, pokrojone w kostkę i tartym serem. W razie potrzeby „farsz” może być wieloskładnikowa, dodając marchew sałatka w koreańskich smażonymi grzybami, tartych ziemniaków i innych składników, które można przypisać do smaku.

Nadzienie miesza się dokładnie, po czym nakłada się porcjami do gorącego naleśnik, który jest owinięty koperty lub rury. Od naleśnik ciepła ser topiony wewnątrz urządzenia, a danie otrzyma niepowtarzalny smak i aromat.

Naleśniki z Pripek

Jest łatwiejszy sposób, aby ugotować posiłek. Naleśniki z pełnym słońcu z kiełbasą i serem – wariant spożywczego, w którym drobno pokrojoną kiełbasę i tarty na grubej tarce serem dodaje się bezpośrednio do ciasta.

Po tym, naleśniki pieczony jak zwykle kostki czasu kiełbasy do smażenia i sera – stopiony. W celu utrzymania produktu do jego kształtu i dobrze palonej ser topiony, należy wylewa się do surowego ciasta w szalce niż zwykle. Te naleśniki z kiełbasą i serem z pewnością stanie się ulubionym daniem wszystkich gospodarstw domowych.

Trzecia metoda otrzymywania

W innym wykonaniu co placki – ze wstępnymi składników pieczenia. Dla takich kursów powinny być podejmowane na twardo odmian kiełbasy i sera twardego najbardziej, co lepiej jest, aby nie trzeć na tarce i pokroić na kawałki.

patelnia smarować masłem, a po to świecące, to rozplanowany farsz. Dla bardziej soczyste naleśników farsz może być uzupełnione ze świeżych pomidorów i marchwi SMAŻONYMI w sosie.

Kiedy wypełnienie jest prawie gotowy, tylko trzeba ją wylać ciasto. Minutę później, może odwrócić naleśnik i smażyć z drugiej strony.

Takie placki z kiełbasy i sera lepiej przygotować grubsze ciasto wypełnienia utrzymuje się na tym samym boku naleśnik. Podawać Ta prosta, ale oryginalna potrawa może być z dowolnym sosem i zieleni.