685 Shares 9299 views

Co to jest zgodność z rakiem i Strzelec?

Mówiąc o zgodności „Rak i Strzelec”, warto pamiętać, że te znaki są przedstawiciele dwóch przeciwstawnych elementów: woda i ogień. Na tej podstawie, ich związek nie zawsze jest bezproblemowe. Objawy są przyciągane do siebie jak magnes, lecz związek zrzutu „razem – blisko siebie i – poszukiwawcze”. Peace przechodzi w tle, zamiast pojawi się na scenie dramatu, co jest porównywalne chyba tylko do znanych dzieł Dostojewskiego. Jest to: intensywne, nieoczekiwane, oryginalny życie, pełne różnych niespodziankę

Jednak pomimo przerażających prognoz, ten sojusz może stać się bardzo udany i nawet obiecujący, pod warunkiem, że partnerzy będą gotowi do ustępstw wobec siebie w wielu dziedzinach. Relacje są na samym początku nie jest łatwa do złożenia, kwestionując ogólną zgodność Raka i Strzelca. Rzecz jest nadmierna emocjonalność każda. Wrażliwe Nowotwory są zawsze gotowe do rozpłakała się, gdy strzelec nie jest ustawiony na zmysłowej relacji. Łzy na każdą okazję i stałej duszy, tylko zachwiać znak zodiaku. Rak i Strzelec może kolidować nad dystrybucją finansów w rodzina. Przedstawiciele znaki przeciwpożarowe są w stanie zarobić dobre pieniądze, a równie dobrze wydawać pieniądze nie zostały one opóźnione. Sagittarians są obfite i nie może sobie lub bliskiej osoby w niczym zaprzeczyć. Natomiast Cancerians są podatne na gromadzeniu i gospodarności. Będziemy musieli znosić wiele dyskusji na ten temat w celu osiągnięcia porozumienia.

Rak kompatybilność i Strzelec implikuje również silny związek emocjonalny między partnerami. Ale pomimo tego, para nie może wytrzymać próbę oszustwa. Każda próba jazdy nos partnera może prowadzić do nieuniknionego załamania relacji. Małżeństwo Rak i Strzelec jest uważany na różne sposoby. Dla Strzelec jest przede wszystkim wolność, aby aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, Nowotwory są bliżej do tradycyjnego życia rodziny wspólne wieczory i niedzielne wycieczki do kraju. Aby osiągnąć kompromisy małżonkowie po prostu trzeba spędzić tam więcej czasu, słuchanie siebie, omawiając palących problemów ze sobą, a nie skakać do własnych wniosków.

Kompatybilność i kameralny Rak Strzelec, niestety, może być również przetestowane i docierania. Raki mają tendencję do lojalności i jedynego partnera własności, Strzelec woli nie być związani żadnymi zobowiązaniami. Dlatego też, jeśli ten ostatni powinien zadecydować są gotowi poświęcić swoje życie z tą osobą, czy uczciwie zmierzyć się z prawdą, a następnie udać się na poszukiwanie.

Nie patrząc na całą złożoność, kompatybilność, Raka i Strzelca jest całkiem możliwe w przyjaznych stosunkach. Przyjaźń może być naprawdę silny i wytrzymały. To samo odnosi się do partnerstwa biznesowego. punkty kontaktowe będą osiągać dobre wyniki zarówno w służbie publicznej oraz w rozwoju własnej działalności. W rezultacie, staje się jasne, że każda relacja między przedstawicielami tych objawów wymaga żmudnej budowy i cierpliwości. Ale wynik może zadowolić zarówno.