125 Shares 9256 views

Sen „rat”, a także co marzyć białego szczura.

Przed podjęciem decyzji, które może oznaczać marzył szczura, trzeba zadać pytanie, co to czy osoba ta łączy zwierzę. Boi i dotyczy to spokojnie.

Zazwyczaj, gdy dana osoba nie pokazuje szczurów radosne emocje. W rzeczywistości, kiedy zobaczył szczura, wielu ludzi instynktownie boi. Częściowo ze względu na pojawienie się zwierzęcia, ale także ze względu na fakt, że szczur jest postrzegane w dużym stopniu, jak szkodniki, nośnik choroby. W związku z powyższym, symbolicznie szczur ma negatywne konotacje, to samo i może być szczur, widział we śnie. Jednakże, szczur – bardzo inteligentny i pracowity zwierząt, które mogą przetrwać w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach. Osaczone wrogowie atakują szczur znacznie większe niż jej wielkości.

W chińskim zodiaku, szczur – pierwszy znak, a ludzie urodzone w Roku Szczura, oczekuje się, że posiadają cechy, takie jak inteligencja, uczciwość, wielkoduszność, twórczego talentu, ciężkiej pracy. Fakt, że astrologia szczur zajmuje czołową pozycję w zodiaku paradzie, w dużym stopniu wskazujący jego umyśle.

W hinduizmie, szczur jest mocowanie boga Ganesh, boga mądrości i dobrobytu. Rzeźba szczura można zawsze widział w świątyniach poświęconych Ganesha.

W miejscowości Karni Mata Temple Deshnok jest również znany jako „świątyni szczurów”. Świątynia jest znany z tego, że istnieją dziesiątki tysięcy szczurów są uważane za święte. Każdego dnia, kapłani świątyni przeprowadzić rytuał, przynosząc mleko szczury i ziarna. Dla pielgrzymów świątynia uważana jest za dobry znak dotknąć produktu. Wśród szczury świątynia mieć około pięciu białych szczurów, są one uważane za szczególnie święte błogosławieństwa świątyni i reinkarnacja Karni Mata, indyjskiego świętego wcielenia bogini Durga i jej synów.

Oczywiście, w różnych tradycjach kulturowych spać szczur może mieć różne znaczenia. W zachodnich kulturach szczurom, w przeciwieństwie do tego, są na ogół negatywne.

Biorąc pod uwagę, że w prawdziwym życiu, szczury są wszystkożerne, ich gryźć prawie wszystko, łącznie z martwym ciałem, reprodukcji na niesamowitą prędkością i absolutnie niekontrolowany, szczur śpi może wskazywać niewidzialną zagrożenie dla domu. Szczur we śnie krawat z chorobą, czasem z przeczucia.

Według islamskich książek sen, spanie szczura dla człowieka oznacza Emigracja, domy na sprzedaż, złodziei, z których chcesz zachować domu, zdradzie ukochanej. Jeść we śnie w żywności szczurów prawdopodobnie oznacza plotek ani żadnego przejęcia przez nielegalnych środków lub znacznych strat, jak również dramatyczny romans, stan niekorzystnych warunkach, problemy z dziećmi. Marzyć o martwego szczura może oznaczać straszliwą zdradą.

Złapać szczura we śnie oznacza znosić pogardę i nadużyć.

Ale nawet jeśli sen szczura jest związane z negatywnymi objawami, potencjał ten można wykorzystać na swoją korzyść jako ostrzeżenie i dokonać zmian w prawdziwym życiu, aby nie pozwolić się zdarzyć problemy.

Niezależnie od marzeń jednego szczura lub więcej, mają one tendencję do symbolicznie wskazują na rodzaj uszkodzenia, ważne jest także i to, co się stało ze szczura we śnie. Na przykład, jeśli szczur jest zabity lub przestraszył ją, a raczej w realnym życiu będzie kilka nieprzyjemnych zmian.

Na pytanie, co marzyć białego szczura, można odpowiedzieć, że raczej jest to pozytywny znak. Biały szczur widziany we śnie, związana jest z powodzeniem wspaniałych związkach miłosnych. Jeśli marzysz białego szczura w czasie, gdy życie nie było to bardzo dobra sytuacja, należy mieć nadzieję, że pomoc będzie pochodzić z nieoczekiwanego źródła.

Marzyć o białego szczura i kilka białych myszy wskazuje zdrowe potomstwo, czy długo oczekiwana ciąża

Sen Interpretacja biały szczur, zazwyczaj analizuje tylko dobre skojarzenia, widział biały szczur we śnie oznacza, że wszystkie kłopoty się skończyły.