541 Shares 4240 views

Żelazo „Bosch” – nieodzownym technika dla domu

Żelazo – zwykłą rzeczą w życiu. Każda gospodyni ma to poręczny, a czasem nie myśleć o tym, w jaki sposób można osiągnąć postęp w poprawie tego instrumentu. Jeśli to jest bankrutem, a następnie wybierz nowe urządzenie ma tylko najlepszych producentów. Niewątpliwie w sklepie urządzenia, aby przyciągnąć uwagę do żelazka Bosch, eleganckie wzornictwo i wygląd cech.

Model budżet żelaza

Jeśli są kierowane koszt sprzętu, a następnie będzie zbliżyć się do modelu budżetowego. Przy wyborze urządzenia należy zwrócić uwagę na jej najważniejszej części – podeszwy. Może być wykonany ze stali nierdzewnej lub aluminium. Ale te materiały mają znaczącą wadę: podczas pracy urządzenia zostanie porysowana, one pogorszyć żelazo przesuwne. Moc urządzenia 2200 W, łatwe i wygodne w użyciu. Współpracuje z sieci. Przewód zasilający – 1,8 m. Żelazo podczas prasowania zapewnia stały dopływ pary wodnej z szybkością 22 g na minutę. Parowa – osiemdziesiąt g / min. zbiornik na wodę, który jest wyposażony w żelaza „Bosch”, w przeliczeniu na 220 ml. Urządzenie może być stosowane do pionowego odpędzania. Jest ochrona od skali i samooczyszczające.

Urządzenia z dodatkowymi funkcjami

Droższe modele mają kilka dodatkowych funkcji. Na przykład, Bosch TDA-5650 posiada system anty-ściekową. Unika wody płynącej na pranie podczas pracy. Jakość prasowania efekt moc pary. Jakość żelaza „Bosch” zapewnia jej podawanie w sposób ciągły 40 g / min. Kolumna może rzeczy do pary z rozdmuchiwaniem parowy 120 g / min. Dzięki tej funkcji można obsługiwać ubrania, nawet bez zdejmowania wieszaka. To zajmie tylko kilka sekund. Takie prasowanie „Bosch” ma zdolność do wody większej objętości – 300 ml. Wygodny uchwyt okładka miękka w dotyku. Droższe modele wyposażone są w ceramiczne stopie. Jest trwały, nie daje zarysowania i zapewnia bezawaryjne działanie. Większość modelu urządzenia gospodarstwa domowego nagrzewa się bardzo szybko, co pozwala zaoszczędzić czas.

Wyrafinowanych instrumentów, które produkuje firma Bosch «», – żelazka z wbudowanym generatorem pary. Moc w tym modelu – 2400 watów. Siła uderzenia pary – Dwieście g / min, co pozwala na krótki czas, aby poradzić sobie z dużą ilością ubrań do prasowania. Przewód zasilający w dwa i pół metra długości jest na zawiasach, zestaw zawiera płyn czyszczący. Inną ważną zaletą w urządzeniach produkowanych przez dobrze znany – specjalny skali od ochrony systemu ANTICALC. Jest to wkład z tworzywa sztucznego. Trzyma skalę i zapobiega przedostawaniu się do żelazka. System samooczyszczające usuwa komorę parowania cząstki szlamu. Gdy woda może być również stosowany bezpośrednio z kranu. To prawda, zaleca się dodanie specjalnego środka w nim. Wtedy jest szansa, aby przedłużyć żywotność urządzenia.

Tak więc, badając cechy urządzenia oraz opinie o nim (które mają pozytywny), możemy stwierdzić, że żelazo „Bosch” – udana akwizycja dla każdej gospodyni. Po tym wszystkim, to dobrze znana firma urządzenie domu zawsze dba o swoich klientów i produkuje tylko produkty wysokiej jakości.