644 Shares 8442 views

Maszyny do szycia Janome: opinie o japońskiej jakości

Te gospodynie doskonale zdają sobie sprawę, że bez maszyny do szycia w domu jest prawie niemożliwe do zrobienia. Uszyć kostium dla dziecka na bal maskowy, szybko i skutecznie naprawić ubrania, hem nowe zasłony – wszędzie potrzebują naszego wspaniałego asystenta.


Wśród gamy tych urządzeń zajmują wiodącą pozycję maszyny do szycia JANOME. Opinie świadczą o ich doskonałej jakości i dobrego projektu.

ojcowizna

Firma „Gian” – jeden z najstarszych w Japonii. Produkcja odzieży została uruchomiona w październiku 1921 roku. Firma stopniowo się powiększał, a produkty wytwarzane są dziś nie tylko w Japonii, ale także w Tajwanie (gdzie zakład został otwarty w 1969 roku) i Tajlandii (gdzie japońska firma rozliczone w 1988 roku). Głównym posiada również biura w Tokio, Osace i Yamanashi. Firma posiada 8 oddziałów, w tym w Stanach Zjednoczonych, Chile, Kanadzie, Australii i innych krajach. W sumie 3200 osób pracuje w JANOME.

Zaletą maszyn do szycia Janome

Co jest tak przyciąga do maszyn do szycia Janome Rosjanie? Recenzje wymownie nawiązują do wielu zalet, które odróżniają te urządzenia.

 1. Produkcja maszyn Janome opartych na połączeniu bogatego doświadczenia i zaawansowanej technologii, dzięki czemu produkty są funkcjonalne i praktyczne.
 2. Wszystkie produkty są wielostopniowa kontrola i spełnia deklarowanych norm państwowych.
 3. Łatwo jest dostać części zamienne w każdym centrum serwisowym, ponieważ firmy Janome ma swój sklep na produkcji części składowych i akcesoriów.
 4. Bogactwo asortymentu pozwala wybrać dowolny model, zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami. Po tym wszystkim, firma produkuje 280 odmian sprzętu do szycia, począwszy od niemowląt a skończywszy na maszynach wzorów przemysłowych.
 5. Są łatwe w użyciu i opieki, więc nie tworzyć żadnych dodatkowych problemów do jego właściciela.
 6. Inną ważną zaletą, które różnią się maszyny do szycia Janome, – cena. W sklepach można znaleźć różne modele w środku, a nawet niższym segmencie cenowym. Mówimy o cenie od 7 do 15 tysięcy rubli. Dla samochodów o dobrej jakości jest tylko grosz.

maszyny do szycia Janome: asortyment opinii

Bogactwo produktów na rynku rosyjskim, jest po prostu niesamowite. Firma Janome stale rośnie i modernizacji procesu produkcyjnego, są nowe modele z zaawansowanymi funkcjami.

Rozważmy podstawową serię maszyn do szycia:

 • Janome Jem. Doskonały wybór dla tkanki płucnej. Kompaktowy i łatwy w użyciu.
 • Szereg ciężkich i super-ciężkich tkanin.
 • Wysoce wyspecjalizowane maszyny do szycia.
 • Moja Excel Series – urządzenia wielofunkcyjne i niezawodne. Że zawiera popularne dziś Janome maszynę do szycia w 1221 roku, który wykonuje 18 operacji, oferuje bezpośredni i płaskie szwy, a także cichą pracę.
 • QC Series. Wykonane specjalnie dla maszyn do szycia Janome ozdobne szycia. Recenzje doświadczonych krawcowe i szwaczek początkujących sugeruje, że z nimi patchwork czy haft stać się dziecinnie proste.
 • Memory Craft. Charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i wysoką trwałość.

Jakość i funkcjonalność – to właśnie sprawia, że niezbędne maszyny do szycia JANOME. Recenzje potwierdzić prawdziwość tych słów.