771 Shares 9303 views

Gryka mięsem w doniczce

Gryka, niestety, miłość to nie wszystko, choć jak jedzenie jest bardzo przydatna. Ale parze gryczana z mięsem w garnku emituje zapach appetiny że nawet „złośliwego” nelyubiteli tego zboża z puli jeść go na słodki duszy! A w ogóle, wszystkie potrawy są gotowane w kuchence w garnku ceramicznym, uzyskano zaskakująco smaczne – jest to pieczeń z ziemniakami i mięsem, zupa rybna z jęczmienia, gryki samo jest z olejem, a tylko z mięsem nawet więcej!

Innym Niewątpliwą zaletą jest to, że gryka gotowanie mięsa nie zajmuje dużo czasu, a więc danie może stać się jednym z uczestników przy biurku.

Jak gotować gryczana z mięsem? Opcje, jak zawsze, bardzo dużo – to wszystko zależy od tego, jaki rodzaj mięsa wolisz i ile jesteś skłonny do eksperymentowania. Chociaż najbardziej prosty przepis, z reguły okazuje się najbardziej smaczne, bez perebarschivaniya z aromatycznymi dodatkami (jedna osoba nie może miłować jeden przyprawę do siebie), ale zapach świeżo przygotowanego mięsa i bez złamanego zapach gryki będą korzystać prawie wszyscy – i dzieci jeść z przyjemnością i dorosłych – to obfite, dobrze, naprawdę pyszne!

Więc gryczana z mięsem w garnku – przepis

3 opiera się na średniej wartości biorąc garnek:

  • 400-500 g mięsa bez kości;
  • Bulion – 0,75 litra (lub jedna czwarta szkła na doniczkę);
  • cebule (w zależności od wielkości, można wziąć jedną dużą cebulę lub 2-3 małe);
  • gryka – na doniczkę 3 łyżki cholewki (rzędu otrzymanego szkła);
  • liść laurowy (dla małych liści na doniczkę);
  • oleju roślinnego łyżka porcji;
  • ziele angielskie, sól do smaku.

Sposób wytwarzania

Polecam cięcia mięsa na dość małe kawałki (jak gulasz), cebuli pierścieni lub małych pierścieni chetrvertinkami (jeżeli żarówka jest duża). Należy pamiętać, że bez względu na to, w jaki sposób wyciąć cebulę – wciąż dostaje się w procesie gotowania, więc nawet ci, którzy w zasadzie nie jeść gotowane lub smażone cebule – gryki w naczyniu z mięsem w garnku to nawet nie zauważy, ale daje wspaniały smak.

Jeśli gotować wieprzowinę, potem, jak to mięso jest gotowane szybko i może być mokra, aby umieścić go w doniczkach obok dolnej części oleju roślinnego, a jeśli masz wołowinę, to lepiej z nim do ulubionych lekko podsmażyć na oleju roślinnym i gotować przez około 15 minut -20, dodając pół już posiekanej cebuli (można dodać trochę marchewki, przepuszcza przez tarce – kto tego nie lubi, nie put), i od tego czasu rozszerzyła „pół-wykończone” w doniczce na szczycie dodać pozostałą cebulę, pieprz, sól. Top każdy kubek zasnąć myte gryki. Ponownie, spójrz na wartość swojej puli – jeśli o dużej pojemności, może więcej niż 3 łyżki umieścić (lub zostawić puste miejsce w dużym garnku).

Wlać wszystko lepsze przygotowanie bulion mięsny, bulion, ale jeśli nie jest, można użyć kostek bulionowych rozpuszczone w wodzie i wlać bulion do puli gryki i mięsa. Ciecz wraz z innymi składnikami, jak potrzebne, aby dostać nie więcej niż ¾ puli głośności.

Jeśli gotować z kostki bulionu, sól nie jest konieczne dłużej, jeśli nie, następnie dodać sól i liść laurowy w doniczkach.

Przykryć garnki i pokrywach umieszczone w piecu o temperaturze 180 ° (około godziny, ale może i będzie trwać nieco dłużej).

Gryka w tym naczyniu okazuje się krucha i bardzo dobrze tenderized, ale jest to sposób, w jaki powinien – z brakiem płynnego jęczmienia wszystko w sobie będzie absorbować, a mięso na dnie może po prostu spalić na, i jest prawdopodobne, że po prostu nie przyjdzie do miękkości. Więc po 45 minut wyglądać istnieje w branży pot. Kiedy cały płyn wchłania zadzie, a mięso nie jest gotowy – to dodać nieco więcej płynu – nawet wstać, popreet dłużej.

I w końcu, gryczana z mięsem w puli gotowy, mięso jest dobrze zrealizowany. Kiedy wyciągnąć garnki z kuchenki, dodać do innego kawałek po kawałku, lub łyżeczką masła (wszyscy wiemy, że masło owsianka nie zepsuje) i może służyć naczynie na stole bezpośrednio w doniczkach, dobrze, czy aby się nie oparzyć na garnku (zwłaszcza jeśli ubiegasz dla dzieci) umieścić zawartość na talerz, wymieszać, dekorować niż miłość i smacznego!