203 Shares 2632 views

tort 'Napoleona

Przygotuj domowy tort „Napoleon” za umiejętne gospodyni nie jest problemem, jest nadal uznawany za faworyta wśród słodyczy. Jest to nie tylko ulubiony, ale niemal tradycyjna potrawa, która w wielu domach okresowo staje się główną ozdobą stołu świątecznego.


Tort „Napoleon” – komponent najsmaczniejsze, w rzeczywistości sprawia, że ciasta, które samo w sobie nie ma wyrazisty smak, słodki i niezrównany. A co jest najbardziej zaskakujące jest recepta od tego przysmaku, niż to jest łatwiejsze, bardziej smaczne ciasto. Po tym wszystkim nie tylko! Konieczne jest, aby upewnić się, że tort „Napoleon” został wykonany z najświeższych produktów najlepszej jakości. Pozwoli to uzyskać pożądany smak i niezrównany smak deseru.

Jest tort „Napoleon” z dodatkiem tylko jeden żółtek. Wyróżnia się specjalnym czułością, i custard ciasto po francusku, co jest trudniejsze do przygotowania. Jak najbardziej prosty przepis, który został przetestowany przez lata i przez lata szczęśliwe.

Oto jak je gotować: przyjąć jedno jajo (najlepiej domowej roboty), 1 łyżka. mąki pszennej i skrobi, 0,5 litrów mleka lub głównej wysokiej zawartości tłuszczu i cukru, masła i zmiękczeniu.

Zaczniemy od tego, co wymieszać jajka, cukier, mąkę i skrobię naturalnie. Mieszaninę ostrożnie dodać mleko w małych kawałkach, wynika, że masa była jednorodna. W tym przypadku mielenia wszystkich składników, bardzo silnie. Każdy etap przygotowania jest bardzo ważny, wymaga uwagi i umiejętności, które stworzyliśmy na przestrzeni czasu. tort „Napoleon” był szczególnie jeśli będzie gotowanie go z wielką nastroju.

My dalej. Mieszaninę umieścić na ogniu i gotować, czekając kiedy pierwszy pęcherzyków. W tym momencie, zmniejszyć ogień do minimum i natychmiast zdjąć patelnię z ognia. Na pół godziny, aby zapomnieć o tym, robi inne rzeczy. Nasza przyszłość dobrze parzoną śmietany i trochę chłodno. Teraz kolej na maśle. Będzie podkreślają naturalny dotyk mleka i śmietany dać niezwykłą miękkość, to jego obecność krem rozpływają się w ustach. Nie zapomnij na końcu umieścić klasyczny cukier waniliowy.

Wszystko jest tak proste, ale smaczne!

Wypróbuj ten przepis, gdzie Napoleon używane śmietankę z mleka skondensowanego, on też jest bardzo proste, ale kiedy słyszysz wzmianki o tych dwóch produktów: mleka skondensowanego i ciasto francuskie, oczekują czegoś niezwykłego.

Weź 200 g świeżego masła, wanilii i niezrównana skórki 1 cytryny. Masło Fray, wysyłając mu skórkę, to daje smak i kwasowość kontrastujące naszego kremu. I, oczywiście, dodać mleko skondensowane. Pokonać słodkie pyszne i ponownego malowania nasze ciasto.

Napoleon krem z mleka skondensowanego jest szybkie w przygotowaniu, ale w tym przepisie jakość prędkości nie ma wpływu, ale raczej przeciwnie. Kochają siebie mleko skondensowane i ciasto francuskie, a uwielbiamy jeść słodki deser „Napoleon”

dla miodu Tort przedstawił również szereg opcji, ale zawsze gotować to właśnie śmietana, ciasto to przenika do podłoża, dzięki czemu rozpływają się w ustach. Nawet jeśli ciasta okazało się nie takie, jak byśmy chcieli, a może są szorstkie w smaku, nie martw się – wszystko krem poprawkę.

Wziąć 0,5 kg Krem chłodzący 20% tłuszczu oraz 1 kubek cukru, miesza się w misce, a następnie za pomocą mieszalnika, bicie. Nie zapomnij cukier waniliowy wchodzi na ciasto miód śmietaną. To połączenie doskonałej, a nasze ciasta miodu okazuje łatwe. Nie żal i szczerze nakładania kolejnej warstwy ciasta z kremem, ponieważ jest to ciasto, które kocha obfitość śmietaną.

Nie zapomnij udekorować wierzch kulinarnym arcydziełem, bogato zamazane w tych samych śmietany, orzechów i suszonych śliwek, ale w ten sposób, niech pozostanie niewielkie plamy na krem na torcie. Z tego miodu ciasto będzie wyglądać tort Boże Narodzenie bajce.