792 Shares 8087 views

Amerykański aktor filmowy Dzhastin Barta

Dzhastin Barta – amerykański aktor filmowy kiedyś znany z roli pana młodego Dougiem w trylogii komediowej „Kac Vegas” i partnera na ekranie Riley Poole N. Cage w „National Treasure” i jest obecnie znany jako reżyser i jako koproducent. Obecnie aktor jest żonaty Lie Smit, córkę Charlotte Asa. Przed oficjalnym małżeństwo Bart latach spotkały się z dobrze znaną aktorką i businesswoman Olsen. Dzhastin Barta i Eshli Olsen jechaliśmy do ołtarza aż do 2011 roku, ale w ostatniej chwili zakłócić ślub, a młodzi mężczyźni przerwał związek.


biografia

Justin urodził się w żydowskiej rodzinie w półwyspu Floryda w prowincjonalnym miasteczku Fort Lauderdale. Wraz ze swoją rodziną w wieku ośmiu lat został zmuszony do migracji do Michigan w bardziej prowincjonalnym mieście West Bloomfield. Młodzież w wolnym czasie mocno zaangażowany w tenisa, ale po złamaniu nadgarstka postanowił dać pierwszeństwo działania. po raz pierwszy wyszedł na etapie szkoły teatralnej w czasie debiutanckiej produkcji „Snu nocy letniej”. Chłopiec jest więc ponieść zabaw działający, który założył własną grupę teatralną z 15 kolegami. Dzieci były z ich pomysłów w szkole podstawowej i szpitali dziecięcych. W końcu zdecydowała się połączyć swój los z pracy, przyszły piosenkarz uczęszcza lekcje sztuki dramatycznej w Detroit. Po szkole, Dzhastin Barta przeniósł się do Nowego Jorku i wstąpił na uniwersytet.

Początki kariery filmowej

Dzhastin Barta, filmy z udziałem, które są znane do każdego fana kinozhanrov komedia, rozpoczął swoją karierę w przemyśle filmowym z asystenta w filmie „Depresja gangstera”. Debiutował jako artysta odbył w tagu krótkim filmie.

W 2003 roku aktor wziął udział w produkcji obrazów M. Brest, „Gigli”, gdzie jego partner zaczął D. Lopez i B. Affleck. Jednocześnie, stara się na osobie reżysera, scenarzysty i producenta. Jego projekt krótki komedia autora „Mocne i słabe strony” został pokazany w konkursie na South by Southwest Film Festival i otrzymał pozytywne opinie krytyków. Ponadto Dzhastin Barta wyprodukował i napisał scenariusz do „Dustin i Justin Show”, który na antenie stacji telewizyjnej MTV. Pokaz był ostry satyryczny trzepnąć w programie rozrywkowym Todd Phillips.

Pierwsze poważne części filmu

W 2004 roku aktor wraz z N. Cage, D. Krueger, S. Bean, J. Voight i H. Keitel wziął udział w kręcenia filmu przygodowego „Skarb narodów”, która odgrywa rolę geniusza komputerowego Riley Poole. Od tego momentu kręciłem co roku:

  • W latach 2005 – dramatu Bart Freundlich'S "Zaufaj Man".
  • W 2006 roku – komedii romantycznej „Miłość na zamówienie” i serialu „Nauczyciele”.
  • W latach 2007 – kontynuacja „Skarb Narodów. Księga Tajemnic”
  • Również pod koniec 2007 roku, Dzhastin Barta dostaje rolę w tragicznej komedii „Holy Rollers”, w reżyserii Kevina Asha.
  • W 2008 roku aktor zaczyna pracować na filmie Barta Freundlicha zatytułowanego „Rebound”. Artysta gra na męską Aramu, który zakochuje się w kobiecie (Catherine Zeta-Jones), najstarszy z jego ponad 15 lat.

nieubłagany trylogia

W 2009 roku rozwijają się obraz "The Hangover", który się nazywać "Comedy of the Year". W reżyserii Todda Phillipsa bierze energiczny, wesoły, bardzo zabawny film. Dzhastin Barta odgrywa jeden z pechowych bohaterów – oczyszczenie Doug. Działka jest szalenie skręcone wstążki, a jego istotą charakteryzuje się jednym słowem – „kaca”, nawiasem mówiąc, jest oryginalna nazwa komedii. Powodzenie projektu pociąga za sobą pojawienie się sequela „Bachelor Party 2: z Vegas do Bangkoku” oraz trzecia część „Bachelor Party: Część III».

W 2013 roku, równolegle z kręcenia trzeciej części chuligan „Bachelor” aktor bierze udział w produkcji dramatu muzycznego „klub CBGB”. Rok później vtoroplanovuyu odgrywa rolę w dramacie „Phoenix”. Najnowsze projekty filmowe w filmografii artysty pojawiają się na obrazie „Notatki z nieba” (2016) i serialu „Survival Guide C. Barrett.”