260 Shares 7920 views

Jak narysować motyla?

Ta lekcja zostanie poproszony jak narysować motyla. Ale najpierw trzeba się nauczyć przedmiotu kreatywność do dobrego zrozumienia tego, co można narysować.


Co należy wiedzieć o motyli?
Należą one do owadów, motyli drużyny, podzielone na gatunki, gatunku, który przychodzi do stu pięćdziesięciu tysięcy. Przez całe życie, istnieje kilka etapów – jaja, larwy, Pupa i dorosłych. Butterfly rozłożone niemal na całym świecie, z wyjątkiem Antarktydy, gdzie jest zimno. Żywią się głównie na nektaru kwiatów.

W Rosji największe okazy są Saturnia piri i Sailfish Maak, wielkość ich skrzydeł do piętnastu centymetrów.

Narysować motyla, trzeba znać jej strukturę. Tradycyjnie, ciało owada jest podzielona na trzy części:

1. Głowa. Jest nieaktywny, zaokrąglony kształt z płaskiego tyłu głowy. Owadzie oczy mają kształt i typ aspektach przypomina połowę kuli. U niektórych gatunków, istnieje dodatkowa para punkcie oczu. Usytuowany na motyla anten korony zazwyczaj silnie rozgałęzionego ze sobą.

2. Chest. Składa się z trzech segmentów, takich jak przedtułowia, mesothorax i metathorax. To właśnie z jej dorosnąć – dwie pary skrzydeł i nóg – trzy pary. Skrzydła motyli są błoną i mają niewielką liczbę żyłach.

3. Brzuch. Ma kształt wydłużonego walca. U mężczyzn, jest cieńsza niż samic, a płaskich boków.

Jak narysować motyla ołówkiem?

Owady te są popularnym wyborem dla rysunku artystów. Są idealne do doskonalenia swoich umiejętności w tej dziedzinie. Jeśli wiesz co to składa się części, a następnie dowiedzieć się, jak narysować motyla, to jest bardzo proste.

poniżej wskazówki pomogą w tej lekcji, wystarczy śledzić każdy krok.

Krok pierwszy. Pierś i skrzydła.

Mamy rozpocząć rysowanie od tułowia, zrobić kółko, a następnie z jego skrzydła. Warto zwrócić szczególną uwagę na jego kształt. Górna część powinna być lekko zgięte, a dolny – z dwoma małymi kątami.

Krok drugi. Głowa, drugie skrzydło, nogi i czułki.

Teraz przyszła kolej na drugie skrzydło, jego linia musi wyjść z kręgu w taki sam sposób jak pierwszy. Głowica jest zasysane w kształcie trójkąta o zaokrąglonych na tułowiu i nogach i anteny zakrzywionych cienkich linii.

Krok trzeci. Gałązka segmenty i skrzydeł.

Na tym etapie można dodać gałązkę obrazu, na którym nasz motyl siedzi, i dodaj linię być podzielony na odrębne segmenty skrzydeł.

Krok czwarty. Rysunek skrzydeł.

W tym poradniku, jak narysować motyla, staramy się zbliżyć na podobieństwo żywego. Dlatego, aby być malowane skrzydła należy zachować szczególną ostrożność, aby wyglądać bardziej realistycznie, dodać jeszcze kilka segmentów i upewnij się krawędzi.

Krok piąty. Wykończenie.

W końcowym etapie, można to zrobić poprzez dodanie wzór na skrzydłach i cieni na całym obrazie. Ozdoby mogą być bardzo różne, ponieważ motyle są różne, a to wszystko zależy od osobistych preferencji. Teraz, gdy wiesz, jak narysować motyla.