492 Shares 7343 views

Nowy lód show „Carmen”: Opinie

Najbardziej oczekiwanych i spektakularne wydarzenie w ubiegłym roku był pokaz ice „Carmen” (komentarze o niej można znaleźć w naszym artykule). Jego światowa premiera odbyła się 12 czerwca 2015 roku w Soczi sportów zimowych pałacu zwanego „Iceberg”. Więcej szczegółów na temat produkcji, o autorze, cechy scenerii i uczestnicy sami opisać bardziej szczegółowo.


Premiera wielki pokaz w Soczi

Latem ubiegłego roku, cały kraj jest dosłownie zamarł w oczekiwaniu na najbardziej błyskotliwej i imponującej inscenizacji i efektami specjalnymi pokazać „Carmen” na podstawie słynnego dzieła francuskiego autora Prosper Merimee. To był wielki i niepodobny do niczego innego premiera, który obejmuje elementy akrobatyki i akrobacje, pokaz świateł i flamenco.

Ice show „Carmen” – to wyjątkowa produkcja teatralna, umiejętnie przeniósł Iley Averbuhom i jego firmę produkcyjną na lodzie. Niezwykły projekt jest rodzajem „koktajl” styl, który wykorzystał sam reżyser. Tak więc w grze doskonale łączy dekoracje na dużą skalę, niespotykaną grę aktorów i umiejętnym ruchem sportowców i innych uczestników projektu na lodzie.

„Carmen” – show, w którym nie był klasyczny dostarczane w operze lub teatrze dramatycznym, a zdecydowana Ice Arena. I, oczywiście, ogromną rolę w sukcesie spektakli grał nie tylko efekty specjalne, ale gwiazda aktorów i łyżwiarzy.

Bohaterami projektu – kim oni są?

Ice pokaz Ili Averbuha „Carmen” – projekt, który przyniósł ze sobą nie tylko najlepszych grup tanecznych, ale prawdziwe mistrzów łyżwiarstwa figurowego. Wśród nich są, na przykład, uroczy Tatiana Navka, grał rolę temperamentu i charyzmatycznego cyganka Carmen, jej ulubionym partnerem Roman Kostomarow, Ekaterina Gordeeva, Alekseya Yagudina, Alekseya Tihonova, Maksima Marinina, Maria Petrova, Ałbena Denkowa, Margarita Drobyazko, Maksima Staviskogo, Maxim Shabalin i Povilas Vanagas.

Ponadto w spektaklu udział profesjonalnych artystów i cyrku, teatru i baletu, grup tanecznych, a także mistrz ognistego show.

Subtelne niuanse pokazują

Jak sugerowano wcześniej, dostarczane Averbukh ice show „Carmen” (Zdjęcia można zobaczyć poniżej) korzystnie wyróżnia się spośród podobnych produkcjach, takich jak opera czy balet. Tak piękne i spektakularne premiera różniły się istotnie w rozumieniu klasycznych dzieł Merimee, które wszyscy przyzwyczajeni.

Według wielu krytyków i entuzjastycznych widzów, organizator pokaz zrobił wszystko, co możliwe, aby lekko zmodyfikować centralny fabułę powieści, dodając nowe wydarzenie. W związku z premierą Averbukh ludzie widzieli klasyczny „Carmen” w zupełnie nowym świetle.

Ponadto, jako organizatorów pokazu, specjalne historie tone zapytał specjalnie wybrany na premierze muzyki sami dochodzić. Jest to swego rodzaju mieszanką klasycznych melodii Bizeta, Ravela i Szczedrina, a także muzyka współczesna Roman Ignatiew, napisany na krótko przed samą premierą. Rezultatem było niezwykłe, a czasem nawet prowokacyjny ice show „Carmen”.

Co odróżnia „Carmen” w podobny koncert na lodzie?

W przeciwieństwie do podobnego show, z których ogromna kwota została wydana w ubiegłym roku, na przykład, „Snow King” Plushenko, „Ice Age” i „Aladyn”, „Carmen” ma dużą skalę fantazji. Na przykład, oprócz osób biorących udział w pokazie, a zwierzęta, choć nie zawsze są prawdziwe. Na przykład, w jednym z działaniem gry, można zobaczyć duży sztuczny koń, który wychodzi na lodzie i natychmiast zaczyna tańczyć.

Ponadto niezwykła aktywność zachodzących na lodzie: na jego jazdy dużych beczkach, jest uprawiana niezwykle piękne kwiaty i rozpalić ogień. I w pewnym momencie nad prowizorycznym miasteczku istnieje ogromna karuzela ride gdzie artyści; słyszane odgłosy fajerwerków, ogromny kwitną kolorowe kapelusze pozdrowić. Oto okazało ice show „Carmen”. Odpowiedzi na jego temat można znaleźć w naszym artykule.

kształty i rozmiary podczas instalowania gry dekoracji

Globalne i spektakularne w show były dekoracje. To dzięki ich wielkości organizatorów projektu udało się osiągnąć efekt trójwymiarowej przestrzeni i zapewnić mu prawdziwej kinowej akcji. Podczas spektaklu goście mogli zobaczyć imponującą skalę hiszpańskim mieście magicznie pojawił się na lodzie.

Ice show „Karmen” jest starannie zaplanowane tak, aby wyglądało to równie skutecznie z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Jako autorzy projektu twierdzą, że żądane osiągnąć, gdy nie chcieli zbudować scenę na standardowe zasady „Stadium” (gdy goście siedzą wokół miejsca) i wyraziły poparcie dla „teatralny”.

W rezultacie, sama scena jest tylko pół pokoju, a cała reszta przestrzeni – audytorium. I cała sceneria zwrócił się do publiczności, a akcja toczy się tuż przed ich oczami. Co ciekawe, wszystkie dekoracje mają nie tylko jego funkcję estetyczną, ale nawet zrobić dźwięki. Na przykład, podczas sceny z ogromnej świątyni pierścieni Dzwon jako prawdziwe.

Ice show i ważną kwestią pieniędzy

Wielkość i skala zaawansowania po prostu szaleje. Jednak wiele osób ma pytania, bezpośrednio wpływając na lodzie koncert Averbukh „Carmen”. Opinie, przynajmniej powiedzieć, że chodzi o niego. Tak więc, jednym z głównych problemów jest materiał aspekt gry. Według wstępnych danych, tylko jedna część teatralnej pokazu kosztowała jego organizatorów do trzech milionów dolarów. Suma opłat gwiezdnych artystów i wszystkich pracowników zaangażowanych nie zostały ujawnione. Znaczna część tych pieniędzy została zebrana przez organizacje charytatywne i anonimowych dawców.

Wsparcie państwa dla projektu odbyła się wyłącznie w sposób dokumentalny. I zaledwie kilka miesięcy później pokaz wreszcie wyszedł na dziennych stóp zwrotu. Recenzja o „Carmen” ice show-Ili Averbuha można obejrzeć poniżej.

Dlaczego nie został pokaz premiera odbyła się w Moskwie?

Zdaniem dyrektora, w ramach projektu było pokazanie, że premier nie zdecydował się w Moskwie i Soczi. Wynika to z faktu, że rekwizyty i dekoracje zostały stworzone specjalnie na lodowisku „Iceberg”. Później zostały one zmodernizowane i dostrojone na scenie Moskiewskiego.

Przy okazji, 10 czerwca i 2 października 2016 roku, mieszkańcy i goście Soczi słońcu może znów cieszyć się spotkanie z bohaterami ulubionych już od wielu spektaklu „Carmen”.

"Carmen" – ice pokaż Ili Averbuha: Opinie

Jednym z pierwszych gości odwiedziło Soczi premierze „Carmen”, stał muzyki teatralnej i krytyków, aktorów, muzyków i innych osób kreatywnych zawodów. Na przykład, wśród nich były następujące osobistości:

  • Michael Galustjan.
  • Alena Babenko.
  • Ekaterina Shpitsa i inni.

Prawie wszystkie z nich mówił z entuzjazmem o premierze chwalił reżysera i podziwiany gra nieprofesjonalnych aktorów. Większość z nich docenione charyzmy i zdolności aktorskie Tatyany Navki, Alekseya Yagudina i inne Roman Kostomarow. Oprócz zwykłej publiczności cieszył się też luz, jak na zakończenie entuzjastyczną publiczność wstała i, według świadków, kolejne 10 minut owacją na stojąco. Później zajęło „Carmen” ice pokaz w Moskwie. Recenzje nim można zwiedzać dalej.

pokaż lód w Moskwie

Po wielkiej premierze musicalu w Soczi twórczy zespół lodowej pojechałem do Moskwy. Tam, w „Łużniki”, wygłosił prezentację na codzień, począwszy od 23 października do 7 listopada 2015 r. To wydarzenie zbiegło się z niesamowitym Otwartych Arts Festival „Cherry Lasu”. W efekcie mieszkańcy stolicy ten osławiony „Carmen” z pierwszej ręki.

Jak w Soczi, ice show „Carmen” w „Łużniki” (opinie o nim piszemy poniżej) spowodowało falę pozytywnych emocji. Według świadków, to jest niepodobne do żadnego, które pokazują niespotykaną dotąd skalę.

Na przykład, niektórzy widzowie mówią, podczas jednej z akcji na scenie pojawił się zaledwie 60 aktorów, co jest dość nietypowe dla standardowego spektaklu.

Inne podziwiać umiejętności aktorów i piękno kostiumów. Trzeci fayernoe cieszył się pokaz, jak i gorące flamenco w wykonaniu prawdziwych mistrzów tańca hiszpańskiego. Czwarty docenione show na lodzie „Carmen” w Moskwie. Recenzje otrzymały pozytywne i zachęcające. Na przykład, opisać kolorami ulubione występy specjalnie zaproszonych na pokaz akrobatyki mistrzów świata – Alexey i Władimir Poliszczuk Besedina, które, według nich, wstać tak, że inni po prostu zapiera dech w piersiach.

O ile skala show Moskwa różni się od Soczi?

Według organizatorów, pokaz odbył się w Soczi i Moskwa prawie nie różniły się (z wyjątkiem montażu krajobrazy, których wysokość nie jest całkowicie zgodny z rzędu w stolicy).

Jednakże, jak w Soczi, Moskwa pracowała duża liczba osób brało udział dźwigi, łatwo poruszać się po lodzie. Powierzchnia na obu arenach wielokrotnie przetestowany pod kątem trwałości, jak ciężkie były nie tylko sceneria: lodowe poruszające się pojazdy, zwierzęta, i rozpalił ogień. W konsekwencji, grubość i powierzchnia twierdzy miały być na najwyższym poziomie. Jednak jest dobrze pomyślany twórcy, przed organizacją lodu pokaz „Carmen”. Recenzje nim będzie długo prześladować umysły publiczności.

Czy są jakieś negatywne opinie na temat serialu?

Oczywiście, wiele pozytywnych opinii, ale są też negatywne. Na przykład, niektórzy widzowie jednogłośnie zdecydowała, że Tatiana Navka nie pasuje do roli Carmen. Po pierwsze, jest blondynką, a po drugie, że nie ma tej iskry w oczach Hiszpanów, co pozwoliłoby utrzymać uwagę publiczności. Ich zdaniem, rola ta mogłaby być wprowadzone Margaritu Drobyazko. Ona ma ten rodzaj pasji i w oczach i odpowiedni wygląd.

Ponadto, niektórzy widzowie nie lubią niezgodność klasyczny produkt Mérimée. Według nich, aby stworzyć pełny obraz tego, co się dzieje, to musi również nabyć libretto. I to nie jest mała suma.

Zasadniczo jest to świetny ice show – „Carmen”. Recenzje i krytyki dotyczące składania, mówić o bezprecedensowym wzrostem popularności projektu. Wkrótce organizatorzy pokazu planujesz podróż poza Rosją i zorganizować prawdziwą światową trasę, po której oni są zadowoleni z powrotu do domu i dzielenia się swoimi wrażeniami.