602 Shares 8525 views

Kilka wskazówek, jak zmniejszyć ping w „Contra”

Ping – jest szybkość wymiany danych pomiędzy komputerami. Jest on mierzony w milisekundach. Na przykład, jeśli naciśniesz „kartę” w grze „Conter-Strike” (potocznie „przeciw”), można zobaczyć przed ich numery nick – na przykład 150. Oznacza to, że komputer komunikuje się z serwerem i pół dziesiątych sekundy. W zasadzie, to nie jest zły, ale empirycznie zweryfikować, że ten ping pułapu dla normalnych gier. Jeśli liczba ta jest większa, konieczne jest, aby przejść do innego serwera lub niższy ping. Dlaczego? To jest po prostu „matryca” rozpoczyna się po 150 milisekundach. Gracze poruszają się w tryska, jesteś bardzo trudno dostać się na nich, a oni mogą strzelać rogiem dla ciebie – nie jest to oszustwo. Kiedy widzisz siebie już odszedł na ziemię, serwer zwraca pan nadaje się tylko na rzut rożny. W związku z tym, Ping, w szczególności wysokie, wpływa na grę więcej niż się wydaje.


W tym artykule przyjrzymy się niektóre z narzędzi i sztuczek w grze zaczęła obniżać ping w „CS”

Tak więc, w jaki sposób obniżyć ping.

Zacznijmy od standardowego poradę.

1) Ping zależy głównie od fizycznej lokalizacji serwera. Im dalej idzie dłuższy sygnał. Dlatego spróbuj wybrać serwer z Twojego regionu.

2) Ponadto, Ping jest silnie uzależniona od obciążenia kanału online. Jeśli pojemność jego małe, to przed meczem wystarczy włączyć boot lub programy, które aktywnie zużywają ruchu.

Jeśli nie działa, myślimy dalej. Jego przeciwnik musi znać się osobiście, więc możemy wprowadzić net_graph poleceń konsoli 3. Wyświetli się małe okno z morza przydatnych informacji na temat swojego związku:

1) FPS – liczba klatek na sekundę.

2) Strata – pokazuje liczbę pakietów, które zostały utracone podczas transmisji z serwera do Ciebie. Najbardziej podstawowym powodem tego problemu – jest to mała prędkość kanału przychodzącego, który jest mniejszy niż w przypadku serwera poczty wychodzącej. Aby to naprawić, w większości przypadków po prostu „powiedzieć” serwer o tym.

3) Choke – wskazuje ile pakietów informacji, komputer nie może przenieść serwer. Najczęstszym powodem tego – zdobył pobrań odnośnik lub powolny internet.

Ponieważ niższy ping nie powiedzie się bez edycji tych parametrów, przyjrzyjmy się, jak je regulować. Przed utratą w obsłudze, można użyć cl_updaterate zespół. Logika jest prosta – jeśli nie ma strat, zwiększamy parametr aby zmniejszyć ping, a jeśli występuje, jest zmniejszona.

Zalecane wartości:

Linia dzierżawiona – 50-100, lokalku 100.

Z Chowk są badane w taki sam sposób, ale tym razem z pomocą cl_cmdrate zespołu.

Zalecane wartości:

Linia dzierżawiona – 65-100, lokalku 100.

Jak obniżyć ping za pomocą tych parametrów, mamy już do czynienia z. Teraz jest czas „szamańskie” wskazówki. Czasami może to spowalniać samej gry. Może to nastąpić z różnych powodów, więc należy wykonać następujące czynności:


1) Spróbuj Task Manager eksperymentować z priorytetu gry. W „procesie” wybierz hl.exe, następnie „PCM” na nim, a także w oknie pop-up wybrać priorytet.

2) "Posnosite" left mody, modele, duchy, itp Jeśli nie wiesz jak to zrobić, należy ponownie zainstalować grę do innego folderu.

3) Aktualizacja DirectX

4) Włącz synchronizację pionową.

Te wskazówki powinny pomóc w ogóle.

Teraz, gdy wiesz, jak obniżyć ping w „CS”. Życzymy udanej gry i mnóstwo w głowę!