385 Shares 1908 views

Jak połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu, bez znajomości hasła: Krok po kroku

Dzisiaj, prawie co druga osoba korzysta z Internetu. Może to być sieć domowa, a niezabezpieczony lub zabezpieczony bezprzewodowy. ludzie często są zainteresowane w pytaniu zupełnie naturalny sposób podłączenia do WiFi, nie znając hasła? Wiele można powiedzieć z pewnością, że jest to niemożliwe, ale jest to, że nie jest tak prosta. W rzeczywistości nic nie jest niemożliwe, więc pokażemy, jak to zrobić.


Niektóre ogólne informacje

Jak pokazuje praktyka, nie każdy ustawia hasło do swojego Internecie. W tym przypadku nie trzeba wymyślać niczego, i można go używać swobodnie, bez martwienia się o nią i nauczyć zaparoleny połączenia. Należy pamiętać, że na przykład w dużych firmach prawie nigdy nie umieścić ochronę, to jest zrozumiałe, dlaczego to nie jest bardzo wygodny i posiada wprowadzania danych. Ale mamy inną sytuację: zły sąsiad ustawić hasło i chcemy przejść do trybu online. Pierwszą rzeczą, upewnij się, że hasło jest wart. Aby to zrobić, wystarczy wpisać dowolną kombinację, jeśli połączenie zostanie przerwane, to musimy sniffer. Wystarczy, porozmawiamy o tym.

Jak połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu, bez znajomości hasła

Aby to zrobić, należy pobrać specjalne oprogramowanie. Jak wspomniano powyżej, będziemy używać sniffer – program, którego głównym celem – aby złapać pakiety informacyjne. Teraz swobodnie dostępne w Internecie jest cała masa podobnych narzędzi, na przykład, Shark. Aby poradzić sobie z oprogramowania nie będzie trudne. Po wykonaniu pierwszego uruchomienia, zdasz sobie sprawę, że można złapać wiele przydatnych informacji. Tutaj można znaleźć dane adres IP odbiorcy i, w rzeczywistości, nadawcę. Na tej podstawie będzie można skonfigurować komputer do udanego związku. W zasadzie, w niedalekiej przyszłości, będziemy pracować z adresów IP. Ale to nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, internet bezprzewodowy, który zebraliśmy włamać powinno działać. Po drugie, to będzie dobrze, jeśli jest on powszechnie stosowany, ze względu na fakt, że w tej chwili jest przenoszona do ogromnej ilości pakietów informacyjnych, a my jesteśmy jedyną rzeczą, którą trzeba.

Router WiFi-: hasło – nie ma problemu

Więc spróbujmy zmienić adres sieciowy naszego komputera. Odbywa się to w celu uczynienia go „native” do routera. Tu wiele zależy od tego, co system operacyjny, którego używasz. Chociaż zasada jest taka sama. On jest adres sieciowy z komputera lub laptopa był dokładnie taki sam jak w routerze. Niemniej ostatnia cyfra powinna być pozostawiona bez zmian, mówimy o unikalnym adresem sieciowym. maska podsieci, nie można zmienić i pozostają takie same. Jako przykład ilustracyjnych, niech następujące informacje. Z pomocą sniffera pojawić się następujące 192.168.5.2 adres, dodatkowo masz 255.255 i maskę podsieci. 255,0. Twój adres, robisz dokładnie to samo, ale ta ostatnia postać pozostaje niezmieniona i pozostawić maska jest taka sama, choć jest zazwyczaj taka sama. W zasadzie jesteśmy prawie w stanie połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Bez hasła, nie jest to możliwe, więc jest to konieczne do zgryzienia.

Końcowy etap odblokowania

W ten sposób, adres zrozumiałe. Jak można zauważyć, nic skomplikowanego tutaj. Pozostaje nam bardzo niewiele, a następnie można cieszyć. Po pierwsze, trzeba znaleźć godnego uwagi Password Cracker. Więc w jaki sposób połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu, bez znajomości hasła i nie łamiąc go, jest to mało prawdopodobne. Takie programy mają tak wiele. Większość z nich nie są specjalnie skierowane do otwarcia ochrony bezprzewodowym dostępem do Internetu i haseł do kont w grach, sieci społecznych i tak dalej. N. Jednakże, powinniśmy skorzystać z takiego oprogramowania jak Comm viev dla Wi-Fi. Narzędzie całkowicie darmowy i bardzo prosty w użyciu. Intuicyjny interfejs pomoże Ci szybko zrozumieć. Ale chodzi o to, że wszystkie dane już mamy. Router ten pakiet informacji o adresie sieciowym. Wtedy wszyscy z was zrobić program. Na hasło WiFi wymyślać różne kombinacje liter i cyfr, ale stopień ochrony zależy od metody szyfrowania.

wniosek

Jak już wspomniano powyżej, wiele zależy od stopnia ochrony, która jest wybrana opcja szyfrowania. Wszystkie trzy z nich. Jeśli używasz coś jak WPA lub WPA-2, to jest mało prawdopodobne, aby coś, choćby ze względu na fakt, że nie można zobaczyć w sieci, nawet jeśli wiesz dokładnie co to jest. W tym przypadku nie pomaga tańczy z tamburyn, tutaj jest to niezbędny element profesjonalnych hakerów, a usługi te są dobrze, więc warto rozważyć celowość takiej klasy. Jeśli nie mówimy o intensywnym ruchu pożerający, to jest prawdopodobne, że łatwiej jest poprosić właściciela o hasło. Istnieje duża szansa, że nie pojawią się problemy, zwłaszcza jeśli potrzebujesz dostępu do pracy lub nauki, ale nie pobrać 20 gigabajtów filmów dziennie. Dobrze, że to wszystko, co można powiedzieć o tym, jak połączyć się z bezprzewodowym dostępem do Internetu, bez znajomości hasła. Nie jest to nic wielkiego, ale czasami to nie ma sensu, i dość nowoczesne routery są chronione w sposób wiarygodny, więc jest to bardzo trudne do „open”. Ale jeśli naprawdę trzeba, można spróbować.