652 Shares 6391 views

Kuprin. „Emerald”: Podsumowanie prac

Bardzo często pisałem o zwierzętach Alexander Kuprin. „Emerald”, którego podsumowaniem jest podana tutaj – to jedna z jego najbardziej znanych opowieści tego rodzaju. Niezwykła jest to, że historia jest w imieniu ogiera. Wszystkie zdarzenia są widziane jego oczami. Przypomnijmy, wszystkie główne punkty pracy.


Kuprin. „Emerald”: streszczenia rozdziałów 1-3

Emerald – cztery-koń kolor US magazyn szary, często uczestniczą w zawodach biegowych. Okaże się w stajni na Anglika lubi jazdę konną. Obok ogiera na swoich straganach są inne konie. Ta młoda kobieta z mody i stara klacz konia Oniegina. Konie pod opieką stajennych. umywają oddziały, nakarmione i zadbane. Zwierzęta są bardzo przywiązani do niego. Ale przede wszystkim kochają ich Master – Anglika. Emerald, zdaje się być tak silny, spokojny i nieustraszony, jak on sam. Dzisiaj jest dzień wyścigu. Tym razem koń się domyślić specjalnym nastroju stajennych w pośpiechu i ostrymi ruchami. Nazar Emerald hodowca przyniósł na podwórko i zaczął go umyć, naciskając jego sierści z jego szerokiej dłoni. Z obory kołowych wozów – American dwukołowy, który został użyty w wyścigach. Stabilna właściciel wyszedł, który jest obecnie szczególnie skrupulatnie rozejrzał swojego ulubionego ogiera Emerald. Było jasne, że w tych zdarzeń stawia na niego.

Kuprin. „Emerald”: streszczenia rozdziałów 4-5

Na torze wyścigowym zadzwonił. To był sygnał do rozpoczęcia wyścigu. Anglik podszedł i usiadł w Szmaragdowym Amerykanina. Wysokiej porywający koń stanął, przestępując z nogi na nogę, ciesząc nadchodzącą bieg. Ale właściciel ściągnął lejce, co dla niego jasne, że trzeba uważnie słuchać jego wskazówek. Bega zaczęło. Oni przeszła obok platformy ryk. Czerwone słupy nagroda szybko przemknęła mi przed oczami. W tym dniu na torze istnieje wiele wspaniałych rasowych koni. Na Emerald popełnił mały zakład. Widzowie myśleli, że to ogier nie jest najlepszy koń w tej dziedzinie dzisiaj. Jeszcze chwila, a już przed sobą widzą linię mety. Napięcie i ludzie i konie rośnie. minutowymi przerwami i taśmy kontrola Emerald. Anglik powoli podnosi się z wózka, umieszczone na ziemi jego sztywne nogi. On uśmiecha. Ale jego zwycięstwo nie było bardzo zadowolony z publicznością. Ludzie uciekają do Emerald, krzyku, dotykowy marki na zadzie konia. Słyszał okrzyki „oszustwo”, „Money Back”, „fałszywego konia.” Wszystko to przeraża Emerald. Widzi gniewną twarz swego pana. I usłyszał bicie, rozrywając ludzkie wycie.

„Emerald”: Podsumowanie rozdziału 6

Zwycięzca koń odprowadzany do stajni i dała owies. Od tamtej pory wyciągnął nudnych dni dla Emerald. Wyścigi już nie pojechał. Pewnej nocy, kiedy było ciemno, został zabrany z boksu i przewieziony do stacji kolejowej. Jest koń umieścić w samochodzie i pojechaliśmy na długi czas gdzieś. Emerald następnie doprowadziła do dziwnego stodole i ustawić w odległej stall, z dala od innych koni. Czasami ogier widział je przez otwarte drzwi, krzycząc i narzekają nich na swój sposób. Ale drzwi są szybko pokryte. Początkowo do Emerald często przyszło kilka osób, po omacku go i zbadane. Potem odeszli. Najważniejszy w tej stodole był duży-man, sugeruje dziwny strach w naszym koniem. Pewnego ranka, kiedy wszyscy spali, udał się do Emerald i wylewa swoje owies w korycie. Ogier był bardzo zaskoczony tym, ponieważ czas karmienia nie jest jeszcze przyjść. Ale mimo to stał się posłuszny koń owies, co dało trochę słodki smak. Po kilku minutach, Emerald poczuł silny ból w jamie brzusznej. Potem wzięła chwilę. A potem wrócił z hukiem. Znosić ból stał się niemożliwy. Przed oczami wirowały czerwone koła ogniste. Kurcze nóg obniżone ogiera. Jeszcze minuta, a Emerald upadł. Niektóre straszna siła zaniósł go do głębokiej zimnej studni. Chwila i wszystko zniknęło. Ten odcinek kończy się historia „Emerald”, którego podsumowaniem jest określony w tym artykule.

Niesprawiedliwość naszego świata, ludzkie okrucieństwo, w stanie zniszczyć wszystko, co żyje – to co autor potępia w jego tworzeniu. Lubię myśleć, że zło jest zobowiązany być karane, a sprawiedliwość zwycięży.

Książka „Emerald” Podsumowanie pozwala czytelnikom przypomnieć wszystkie główne punkty pracy. Ale radzę czytać w oryginale.