458 Shares 9638 views

Szczegółowe informacje na temat jak stworzyć niewidzialny folder w Windows 7

Rozwój technologii komputerowej dzisiaj postępuje skokowo, nie daleko za nim i oprogramowania. Więcej informacji na temat użytkownika rodziny Windows systemów operacyjnych i niektórych aspektów pracy tutaj. Aby być precyzyjnym, będziemy rozmawiać o tym, jak stworzyć niewidzialny folder, w Windows 7 i włączyć go z powrotem do widzenia.

Dzisiaj, Seven – najbardziej zaawansowany system operacyjny, opracowany zgodnie z wszystkimi wymaganiami, które są wykonane przez użytkowników i specjalistów IT do realizacji swoich potrzeb w biurze lub w terenie lub poza nią.

Aby dowiedzieć się, jak stworzyć niewidzialny folder w Windows 7

Jedną z zalet systemu, który został popularne do tej pory (a mianowicie – Windows XP), – pojawienie się możliwości tworzenia folderów niewidoczne. Jak stworzyć niewidzialny folder w Windows 7? Rozmieszczone dwa oddzielne wykonanie tego celu, mogą być stosowane zarówno oddzielnie jak i połączenie.

Pierwsza metoda

 1. Na pulpicie lub w innym dogodnym miejscu dla tworzonego nowego folderu.
 2. Trzeba go zmienić, aby go znaleźć w kluczu ALT na klawiaturze. Przytrzymać ją zbierać połączenie 255 (otrzymanego ALT + 255) na klawiaturze numerycznej. Konkluzja: Nasz folder jest pusty pole dla nazwy. Zapraszam do wprowadzenia nowych dowodów.
 3. Kliknij na pozycji kursora, z menu pod prawym przyciskiem myszy nazywa, z proponowanej listy, wybierz „Właściwości”.
 4. Następnie w oknie „Właściwości” znajdź pozycję „Ustawienia”, aw niej „Zmień ikonę”.
 5. Ważnym krokiem jest to, że możemy znaleźć zakładkę „pustą ikonę” i wybierz „OK” (ikona „pustych miejsc” będzie na końcu strony).

Gratulacje, tworzony jest niewidzialny folder. Więc pytanie, w jaki sposób stworzyć niewidzialny folder w Windows 7, stwierdziliśmy dość prostą odpowiedź, bez kosztów i dodatkowego wysiłku.

Drugi sposób stworzyć niewidzialny folder,

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

 1. Aby to zrobić, jak w pierwszej metodzie – Utwórz nowy folder i nadaj mu nazwę.
 2. Wybierz „Właściwości”, klikając ten folder, klikając prawym przyciskiem myszy ikonę tej samej nazwie.
 3. Twoja uwaga otwiera nowe okno dialogowe. Uwaga: w proponowanym menu będzie linia „atrybuty”, trzeba zaznaczyć pozycję o nazwie „Ukryte”.
 4. A następnie kliknij przycisk „Zastosuj”, a następnie „OK”. Voila, tworzony jest nasz niewidzialny folder.

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby niewidzialne folderu

Aby osiągnąć ten cel, musimy wykonać następujące czynności.

 1. Nasza praca zaczyna się z faktem, że przed wejściem do menu „Start”, który znajduje się w prawym dolnym rogu pulpitu.
 2. Wybierz „Panel sterowania”, już tam w zakładce „Kategorie”, kliknąć na pozycji „Duże ikony”.
 3. Następnie wybierz „Opcje folderów”, zaraz potem otworzy się okno, gdzie górne zaczepy, aby wybrać pozycję „View”.
 4. Nawet tutaj znajduje się okno „Ustawienia zaawansowane”, w którym widzimy i umieścić kleszcza blisko napisem „Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski”.
 5. Wybierz przycisk „Zastosuj”, a następnie „OK”. Nasz folder, który do tej pory nie widzieliśmy „zyskał jedność”, stał się widoczny.

Dziś zapoznaliśmy się z nowoczesnym oprogramowaniem Windows 7, czyli manipulacji folderach. Mamy nadzieję, że nauczył się cennych informacji na temat kwestii, które tworzą niewidzialny folder w systemie operacyjnym i transformacji niewidoczny do widocznych folderach.

Posłowie

Opisana metoda tworzenia foldery niewidoczne są bardzo przydatne do katalogu systemowego, z których usunięcie mogłoby stanowić zagrożenie dla komputera.

Foldery te mogą być przypisane znajduje się na dysku systemowym w katalogu Windows, Program Files, «My Documents„. Katalogi te są tworzone bezpośrednio na etapie instalacji systemu. Nawiasem mówiąc, należy wiedzieć, że domyślna podstawowy dysk zawiera inne foldery, które są początkowo ukryte, aby pokazać (rodzaj ochrony).