898 Shares 3307 views

Niebieski, czerwony, zielony … Tapety: co wybrać?

Obraz wyświetlany na monitorze w czasie przestoju, nie tylko służy do zapewnienia, że użytkownik może cieszyć się piękny obraz. Jego głównym zadaniem – w celu stworzenia warunków, w których obciążenie na wizji człowieka siedzącego przy komputerze, aby złożyć minimalny, a wydajność jego pracy wzrośnie do wartości maksymalnej. Jak to jest zrobione? To dowiesz się z artykułu.

Ustęp 1 – kolor i zachowanie

Nie jest tajemnicą, że różne kolory mają różny wpływ na ludzi. Na przykład, zielona tapeta ukoi czerwony – ekscytujące, niebieski może być skonfigurowany do fali operacyjnego, rozweselić żółty, różowy może sprowokować marzeń, fioletowy – są idealne, jeśli trzeba znaleźć rozwiązanie skomplikowanej sprawy. To teoria, budowniczych na dowodach naukowych. Fakt, że każdy kolor ma swoją własną częstotliwość, ale w praktyce, powinien on przynajmniej nie powoduje konfliktu z częstotliwości emitowanych przez organizm. W przeciwnym razie, mówią, że to czy tamto kolor nie jest tak, chociaż nie jest on postrzegany. Więc jeśli nie mogę znieść zielony, użycie tapety zielony kolor jest wysoce niepożądana.

Pozycja 2 – kolor i zdrowie

Nie można zaprzeczyć, że świat taki czy inny sposób wpływa na zdrowie. Szczególnie wyróżnia się w tym zakresie, co jest przed oczyma – jeśli przez długi czas, aby oglądać obraz irytujące pogorszy, nie tylko fizyczne, ale również psychologiczne samoocena. Takie sytuacje często wywołuje bóle głowy, nudności, ogólne osłabienie. Dlatego ważne jest, aby umieszczać monitora swojego elektronicznego przyjaciela coś pozytywnego – na przykład, żółty lub zielony tapety. Oni nie są właściwe do negatywnych skutków, najważniejsze – aby upewnić się, że w dążeniu do nasycenia na komputerze nie dostał obraz walk, nieprzyjemnych drapieżnikami i tego typu rzeczy.

Pozycja 3 – Kolor i wnętrze

Nie ma znaczenia, czy ekran jest widoczny dla gości, lub ktoś, kto pracuje dla niego, jest tylko „publiczność”. W każdym razie, ostry kontrast z pomieszczeń mebli i dekoracji nie byłoby korzystne, ponieważ zbyt jasny monitor jest denerwujące. Lub rozpraszać, jeśli chcesz skoncentrować się na konkretnym przypadku. Nie jest konieczne, aby połączyć niebieskie ściany i zielony tapety na pulpicie. Jednak taka opcja jest możliwa i czy istnieją obiekty we wnętrzu takiego cieniu lub dobrze zorganizowany krajobrazu. Zdarza się, że chęć ozdobić komputer pewien obraz jest sprzeczne z zasadami projektowania – to trzeba celowo odebrać kilka rzeczy, w harmonii z wygaszacza ekranu na ekranie i umieścić je w pokoju.

Punkt 4 – kolor i sukces

Niewidzialne wibracje generowane przez otaczające człowieka kwiatów, mają ogromny wpływ na jego finansowego dobrobytu. Zostało to potwierdzone przez wielu wschodnich nauk. Tak więc, według nich, żółta (symbolizujące złoto), czerwony (jako oznaka bogactwa) i zielonej tapety (związane z waluty amerykańskiej, a także barwy wiosny i odrodzenia) są w stanie przekształcić dowolny pracownika biurowego do milionera. Zaufaj tej teorii, czy nie – każdy decyduje za siebie, ale w każdym przypadku można spróbować to sprawdzić.

Pozycja 5 – kolor i zmęczenie

Nie ma nic bardziej wyniszczające niż siedzący tryb pracy z przodu monitora. Już w środku dnia zacznie boleć plecy, a obciążenie na oko daje o sobie znać. Pozwól swoim oczom odpocząć można używać odpowiedniego koloru pulpitu. Powszechnie wiadomo, że jasne kolory są bardziej agresywnie niż oko pastelowych. Niektóre kolory promować relaks, a inni – stres. Dlatego, jasnozielony, jabłko, malachit, szmaragd i innych pracowników biurowych korzyści zielony tapet i uratuje ich wzroku.