391 Shares 9562 views

Jak zaktualizować DirectX bez kłopotów

Przed rozumiemy, w jaki sposób i dlaczego aktualizacja DirectX, musisz zrozumieć, co to jest. Normalny użytkownik prawie nigdy nie widać zewnętrznych przejawów tego programu, przynajmniej tak długo, jak to jest prawidłowo zainstalowana. W takim przypadku, jeżeli nie zostało dostarczone jako potrzebne, każdy zauważy – to nie działa prawie nie gra.


W dawnych czasach, gdy system Windows 98 został właśnie ogłosił, Microsoft postawił sobie za cel, aby komputer osobisty z systemem operacyjnym, uniwersalnym urządzeniem, które może wykonywać zarówno pracowników i problemy w grze. Aby to realizować, zdecydowano się na utworzenie tłumacza ad hoc, zestaw poleceń, które pozwala programistom bardziej wygodne do tworzenia aplikacji, które będą pracować z grafiką szybciej i lepiej i bardziej wydajne. Wystarczy więc urodził program zaktualizować DirectX kiedy można z pomocą instalatorów znajdujących się na dyskach.

Każdy deweloper jest dołączony do kopii gier z obsługi poleceń instalatora. Było to spowodowane faktem, że w tym czasie internet nie wszystko było, a ci, którzy mogli wychodzić do sieci, nie byłby zadowolony z konieczności pobierania stamtąd kilkadziesiąt megabajtów – szalony kwoty za ten czas. Aktualizacja DirectX może być natychmiast po zainstalowaniu gry. W tym celu specjalnego instalatora, aby przeprowadzić wszystkie automatycznie.

Wraz z rozwojem branży gier poprawie i tłumacza. Stopniowo zdobywał nowe funkcje, które sprawiają, że grafika lepsza. Są to pierwsze, to nieśmiała i nie zawsze dokładny, trójwymiarowy obraz, który zastąpił izometryczny erę. Im większa funkcje programu, tym więcej miejsca zajęte instalatora, pozwala na aktualizację DirectX. Z tym trzeba było coś zrobić, jak tracić cennych megabajtów było zbyt drogie luksusowe.

Już w czasie zachodu słońca dziewiąta wersja programu zaczęły pojawiać wyspecjalizowanych instalatorów, pobiera dane z Internetu. DirectX 9 zmiana może być w dwóch etapach. Po pierwsze, specjalny został pobrany instalator, który sprawdził wszystkie wymagane biblioteki i pokazać użytkownikowi rozwiązanie – istnieje potrzeba uaktualnienia coś lub wszystko jest w idealnym stanie. Jeśli pliki są nieaktualne, program łączy się z jednym z luster, co prowadzi do pliku, a zacząć pobierać potrzebne informacje stamtąd. Ze względu na wysoką prędkość połączenia, zajęło nie więcej niż dziesięć do piętnastu minut.

W dzisiejszych czasach, gdy szerokopasmowy Internet stał się rzeczywistością w każdym domu, zaktualizuj DirectX 11 może być zaledwie kilka minut. I że, biorąc pod uwagę fakt, że waży wiele razy więcej niż w poprzedniej wersji. Zwiększy to ze względu na funkcjonalność. Kroki podjęte, aby je ustawić, tak samo jak w poprzednim akapicie – należy przejść do witryny sieci Web firmy Microsoft lub zainstalować dowolny nowoczesną grę, a sam specjalny instalator zaktualizuje wszystkie niezbędne biblioteki. Z tego instalatora nie może prawidłowo dostarczyć program, więc to będzie działać jak zegar.