90 Shares 8998 views

Smartphone LG G Flex. Telefony komórkowe LG

Każdy z nas chce mieć mocny i stylowy smartfon, który nie jest porysowana w kieszeni i nie traci wygląd. Głównym wydarzeniem na CES 2014 była prezentacja smartfonu nam pierwotnej postaci obudowy LG G Flex. Urządzenie natychmiast przyciągnęło sporo widzów, którzy chcą go kupić. LG telefony komórkowe zawsze były poszukiwanym towarem, ale wyjście z serii Flex stał się prawdziwą sensacją. W porównaniu do innych devaysa on długo zachowuje jakość zewnętrzną, przezwyciężając praktycznie żadnych uszkodzeń mechanicznych.

Konstrukcja urządzenia mobilnego

Być może jest to oryginalny flagowy smartfon z ostatniej dekady. Głównym celem wynalazku urządzenie z obudową – łatwy w użyciu jako słuchawki telefonicznej i wideo.

Cienka plastikowa powłoka produkt wygląda bardzo stylowy. Urządzenie mobilne 6 cali LG G Taśma waży 177, oryginalny postać smartphone przysłania nieobecność zewnętrznego elegancji. Tylny panel jest wykonany z materiału samozazhivlyayuschegosya. Jeśli przypadkowo porysować ciała smartfonu, że „zaktualizowane”, ale dotyczy to tylko drobne zarysowania.

Mobilne urządzenie ma kilka podobieństw z LG G2, na przykład identycznych przycisku „regulacji głośności” i „odżywianie” na odwrocie.
Mimo wyraźnego kruchości, produkt jest wysokiej jakości. Klasyczny karoseria jak zarówno męskie i żeńskie. Niestety, zdejmowane panele nie są, więc trzeba użyć standardowego smartphone Titan kolor srebrny. Wbudowana antena niewidzialne, a nie laski, i nie powoduje dyskomfortu podczas użytkowania.

pokaz

urządzenia wyświetlające mobilny ma rozszerzenie 1280×720 pikseli. Mobilne urządzenie jest wyposażone w ekran OLED HD, obsługuje 16 milionów kolorów. Ze względu na ciele przez zginanie kolory stają się jaśniejsze, a wydaje się efekt IMAX. Wyświetlacz posiada zdolność do zakrętu. Punktem kulminacyjnym ekranu wynosi maksymalnie podejście do zdjęć panoramicznych. Widz zdaje, że wydarzenia odbywają się wokół niego. Szukasz opinii LG G Flex, można zauważyć, że większość z nich odnoszą się do go wyświetlić. Członkowie zauważyć przydatność takiej formie. Posiadacz smartphone można go używać w rękawicach, ponieważ ekran jest bardzo czuły sensor. Ponadto, ekran jest wyposażony w akcelerometr oraz żyroskop, funkcją multi-dotykowego.

Kontrast i jasność jest bardzo wysokiej jakości. Te parametry są ważne, aby dane w agresywnym działaniem promieni słonecznych. Według badań jasność – 311 cd / m 2, co jest więcej niż wystarczająco.

Za pomocą wirtualnej klawiatury jest bardzo wygodne. Warto go używać w pozycji pionowej, a ze względu na zakrzywiony kształt wpisywanie tekstu bardziej komfortowe w ten sposób. Aż użytkownik wprowadzi obiektyw przedniej kamery, szczątki ekran włączony cały czas Funkcja ta jest dokładniejsza niż telefonów marki Samsung.

Firmware LG G Flex

Smartfon działa na systemie operacyjnym Android 4.2.2 (Jelly Bean). Zanim kupisz LG G Flex, przegląd smartphone w internecie, aby zobaczyć całkowicie właściwe. Niestandardowe „shell” telefon LG Optimus UI nie różni się od poprzednich modeli. Również główne funkcje KnockON trybie gościa i dodał QTheater. Jest to konieczne, aby przesunąć palcami niczym zasłon okiennych, a zobaczysz nowe opcje z których podgląd wideo będzie niezapomniany.

Smartfon obsługuje kilka podstawowych sposobów transmisji danych, na przykład, IRDA, Wi-Fi, EDGE , Bluetooth. Jeśli mówimy o mobilnego Internetu, urządzenie jest wyposażone w modem WAP, GPRS, osadzony, HTML5 przeglądarki i POP3-klient. Właściciele mogą wysyłać wiadomości SMS i MMS ze swojego urządzenia mobilnego. Nowość od LG wyposażony jest w zestaw głośnomówiący, automatyczne ponowne wybieranie i trybu gotowości.

produktywność

Badając specyfikacje smartfonów LG G Flex są imponujące. Model posiada mocny procesor Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800, które ma częstotliwości 2260 MHz. oprogramowanie do edycji jest Adreno 330 GPU. Takie dane mogą być postrzegane w modelach Sony Xperia. Pamięć flash jest 32768 MB. Każda akcja jest szybka, bez żadnych opóźnień, a nawet aplikacje pracy zapewnia wyjątkowo zabawne i nie negatywność. Eksperci nawet podczas prezentacji nie zauważył lag, nie znaleziono ich w produkt, który podoba się klientom. wielkość pamięci RAM 2048 MB, co oznacza możliwość przechowywania ogromnych ilości informacji, które mogą obejmować muzykę, filmy, filmy i wiele innych.

W tym modelu nie było Szybka zdalna funkcja, dzięki której telefon zamienia się w pilota zdalnego sterowania. Ponadto, właściciel może zobaczyć jednocześnie dwoma otwartymi aplikacjami, które zostały przejęte od firmy Samsung. Można zauważyć, potencjalny wzrost liczby połączonych zadań, które system operacyjny o nazwie Android, niestety, nie może się pochwalić.

Słynna firma Qualcomm rozwija doskonałą grafikę dla urządzeń mobilnych, które mogą tworzyć konkurencji jakość produktów Nvidii. Naturalnie, zestaw Adreno 330 z łatwością radzi sobie z grami dla tego systemu operacyjnego.

kamera

Selfie obecnie robi wszystko. Nowa generacja smartfona pojawił użytecznych funkcji dla użytkowników. W tym czasie, kiedy przybierać różne pozy, pojawiają się żółte, która miga. Oznacza to, że urządzenie mobilne prowadzi rozpoznawania twarzy. Gdy aparat znalazł cię, światło zatrzymuje „migać” i zmienia kolor na zielony. Funkcja ta jest nie tylko wygodne, ale również znaczącą przewagę nad innymi smartfonami. W razie potrzeby, zawsze można użyć lampy błyskowej. Aparat główny – 13 megapikseli i przednią – 2 megapiksele. Obsługuje następujące formaty graficzne: BMP, GIF, PNG, MPEG-4, H.264, JPEG, H.263. W urządzeniu przenośnym LG G Flex ma małą wadę – urządzenie nie posiada optyczny stabilizator obrazu, pomimo wysokiej jakości obrazu.

bateria

LG G Taśma ma masę, która jest tylko kilka gramów przekracza popularne Galaxy S3, a jego pojemność pierwszego przykładu wykonania jest lepszy w przypadku drugiego. Większość nabywców zwracając uwagę jest jakość baterii, ponieważ jest zawsze ważne, czas trwania urządzenia. Polimer litu (Li-Pol) akumulator o pojemności 3500 mAh, co niewątpliwie zapewnia długą nieprzerwanej pracy urządzenia mobilnego. smartphone bateria nie jest wymienny.

nawigacja

LG G Flex jest wyposażony w zintegrowany odbiornik GPS w rejestratorze samochodowym. Z pomocą Global Positioning systemu satelitarnego, można określić swoją lokalizację. Są to nie zawsze w 100% dokładne. Klarowność pochodzenia zależy od liczby satelitów, odbiornik znajdzie się w polu widzenia. Zawarte DVR z odbiornikiem GPS rejestruje filmy ze współrzędnymi. Zawsze można oglądać filmów na komputerze, instalując pre-Player. Wideo, oprócz obrazu, będzie można zobaczyć mapę obszaru, gdzie określonej lokalizacji pojazdu.

System A-GPS

Czasem trzeba poczekać pewien czas przed pierwszym czytaniem w odbiorniku. LG G czarny Flex System A-GPS skraca się czas rozruchu zimnego silnika. Aby zacząć, odbiornik musi określić dokładne położenie satelitów. Assisted-GPS został zaprojektowany, aby przyspieszyć pojawienie się pierwszych współrzędnych z serwerem operatora, która jest zaangażowana w dostarczanie tych usług. W przypadku braku tego systemu w telefonie zimnego startu trwa od 0,5 do 2 minut, LG G Flex ten proces zajmuje mniej niż 20 sekund. Warto zauważyć, że obecna usługa jest w większości przypadków bezpłatne.

przydatne informacje

Elementy mogą być zmieniane bez uprzedzenia LG G Flex producentów urządzeń mobilnych, jak i konsumentów. Aby uzyskać więcej informacji na temat pozycji w pakiecie z telefonem, należy skontaktować się z menedżerów w trakcie procesu zamówienia, w efekcie nie ma żadnych pytań. Najczęściej, oprócz smartphone, znajdziesz słuchawki i ładowarkę, która wystarcza na smartphone.

Nie jest konieczne, aby doświadczyć samoregeneracji obudowę telefonu nóż, a konkretnie do upuść go na asfalcie, sprawdzania jakości materiału. Duże uszkodzenie nie zniknie. bicie i ekran nie może zostać przywrócony. Przeprowadzone testy upuść, które pokazały, jak reaguje Smartphone LG G Flex spaść ze skrzyni na różnych powierzchniach. Stwierdzono, że urządzenie mobilne po urazach nadal działa dobrze, mimo „pajęczyna” z górnej i dolnej części, jak również ciężkich ciosów na betonowej podłodze. LG – pierwszą firmą, która stosowana polirotaksan jako materiał do obudowy elektroniki. Z biegiem czasu, funkcja uzdrowienie znika.

rozrywka

Wiele osób korzysta z ich telefonu do gry, słuchać muzyki, oglądać filmy i wiele innych. Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm smartphone. Podobnie jak w przypadku innych nowoczesnych urządzeń mobilnych, jest ustawione na odtwarzacz wideo, który obsługuje MP4, DVIX, XviD, H.264, co pozwala oglądać filmy w dowolnym formacie.

Telefon LG G Flex ma takiej technologii Java MIDP 2.1, jak odtwarzacz MP3, radio FM i kilku gier z szczegółowymi instrukcjami. Urządzenie obsługuje następujące formaty: MP3, WAV, FLAC, eAAC +, AC3, WMA. Właściciele nie mają ominąć w drodze do pracy lub na uczelni, lub jakiegokolwiek innego miejsca przeznaczenia. Może chcesz zainstalować kilka gier, które lubisz, i cieszyć się.

Organizatorem urządzeniu mobilnym

Smartfon wyposażony jest w metodzie słownikowej, która pozwala na pisanie bardziej inteligentnie. Znajdziesz tu również kompas cyfrowy, który może być przydatny dla miłośników podróży. Kolejną z zalet jest uważany zintegrowany dostęp do sieci internetowych. Telefon jest wygodne dla mieszkańców miast, jak specjalny mikrofon aktywnie tłumi hałas nadmiar, co pozwala mówić w dowolnym miejscu publicznym. Mobilne urządzenie wykonuje wszystkie polecenia głosowe. Dla wielu użytkowników, potrzebnego wsparcia NFC oraz zdolność do szybkiego przeglądania dokumentów i zdjęć, a także ich natychmiastową edycję. Od normy wymaganej funkcji prawie każdy dzień w modelu znajduje się dyktafon, kalendarz, zegar, alarm i kalkulator. ludzi biznesu, jak scheduler, gdzie można zaplanować swoje plany oraz konwerter walut.

odkrycia

Tak, LG G Flex smartphone. Przegląd jego okazała się bardziej niż owocne. Okazało się, że telefon jest prawie idealne urządzenie mobilne. Najbardziej oryginalna forma, „silny” procesor i niska waga zachęcić bezpośrednie trafienie w czołówce sprzedaży i jakości smartfonów wydany w 2014 roku. Być może nawet model zajmuje pierwsze miejsce. Oczywiście, przeszkodą do przywództwa może być brak stabilizatora obrazu w aparacie i wyświetlaczem Full HD, ale jest to równoważone przez inne zalety.

Oczywiście, głównym celem produktu jest popyt nabywców, więc każdego roku producenci wymyślają coś nowego. Ponieważ smartfon nie został zwolniony tak dawno temu, po pewnym czasie będzie można podsumować liczbę zamówień. Najprawdopodobniej bodźcem do nabycia mogą być nietypowa forma urządzeń mobilnych, a także przydatnych funkcji. Oczywiście, nie będzie tych, którzy po prostu zaskoczony, patrząc na nowości, a minie.

opinie klientów

LG telefony komórkowe były zawsze popytu, ponieważ niektóre z nich są niedrogie modele, które są istotne dla osób o niskich lub średnich dochodach. Niezależnie od wszystkich kosztów urządzenia wykonane są efektywnie, co oznacza długą żywotność. Jednak nie można nazwać modelem budżet LG G Flex. Cena za nim w różnych sklepach w przedziale od 24 000 do 30 000 rubli.

W tym momencie poglądy niewielu właścicieli tego urządzenia są takie same. Opinie klientów dotyczyć oryginalny wygląd i mocny procesor. Kierowcy z pewnością docenią jakość systemu samochody nawigacji. znaleźć negatywne opinie. Jest mały deweloperzy wadą – podczas słuchania muzyki na ekranie urządzenia blednie, ale po zatrzymaniu muzyki, ekran powrócił do starej farby.

Pomimo faktu, że model wyszedł nie tak dawno temu, a wybór akcesoriów nie jest problemem. Uczestnicy zapoznali się z różnych okładek w różnych kolorach, co rekompensuje brak wymiennych paneli. Zestaw słuchawkowy można również wybrać do smaku. Właściciele jak noszenie urządzenia w tylnej kieszeni spodni, ponieważ dzięki zakrzywionym kształcie, to nie stwarza uciążliwości. Smartphone szkło nie pęka – może wytrzymać do 100 kg.