139 Shares 5390 views

Konkursy dotyczące charakteru stron, a nie tylko korporacyjnych

Konkursy w przyrodzie – jest integralną częścią każdej imprezie firmowej. Lato jest zwykle motywacja do pracy całkowicie stracone. Gorąco, duszno, nie chcę nic robić. A właściwe organy będą zawsze znaleźć wyjście z sytuacji – kombinezon korporacyjnej na zewnątrz. Rozrywka ta pozwala na odpoczynek, relaks i jednocześnie, aby dostroić się do pracy. W procesie takiej komunikacji wzmocnić ducha zespołu pracowników, są one bliżej poznać siebie.


Najczęściej prowadzą team building zaufać profesjonalistom. Ale jeśli spróbujesz, można zorganizować firmowe i ich własne. Wystarczy tylko przypisać osoby odpowiedzialne za to. Ponadto muszą oni sami chcą przyjąć odpowiednią funkcję.

Aby rozwiązać wiele pytań: znaleźć miejsce dla, zaprosić gości do porozumienia w sprawie zapasów i sprzętu, aby dbać o żywności i napojów. Ale najważniejsze – organizowanie wolnego czasu zabawy. strona nudne jest mało prawdopodobne, ktoś lubi. Musisz zrobić program: wymyślić konkursach w przyrodzie, konkursów, gier. Pracownicy każdej organizacji będzie po prostu zachwycony taką rozrywką.

Co może być konkurencją dla korporacyjnej w przyrodzie?

  1. Piramida Cheopsa. Jest to sztafeta zespół. Gracze dzielą się na zespoły, z których każdy musi mieć taką samą liczbę uczestników. Do mety są rozmieszczone w kolumnie. Każdy zespół jest obliczana na numery obok nich jest sporządzony w kręgu. Na mecie jako narysowanych okręgów. Teraz są one ułożone pomarańczy lub jabłka w kształcie piramidy. Tak, kierujący zespołem zwraca liczbę odtwarzacza, na przykład, 2. Osoby, które należy, trzeba biec do grona owoców, aby wziąć jeden po drugim i wprowadzają je do pustego kręgu. Należy to zrobić nie byle jak, ale w formie piramidy. Zespół, którego gracze najpierw poradzić sobie z zadaniem, wygrywa.
  2. łapać wodę. W razie potrzeby konkursy w charakterze w pobliżu morza lub rzeki, to jest doskonały. Gra odbywa się w kilku etapach. Pierwsze trzy konkurentów działających wyścig po kostki w wodzie, a następnie – na kolano, a następnie – do pasa, a na koniec – na klatkę piersiową. Łączna liczba punktów uzyskanych znajduje się, kto wygrał.
  3. Konkursy dotyczące charakteru latem powinny być mobilny. dziecinnie „Jadalna-niejadalne” jest całkiem odpowiednie dla wesoły firmowych stron korporacyjnych lub hałaśliwe. Należy pamiętać o tych zasadach. Gracze muszą stać w kole w centrum wychodzi jazdę. Należy, wykrzykując nazwy rzeczowników, rzucić piłkę do swoich kolegów po kolei. Ci, lub zniechęcić go, jeśli o nazwie słowo – niejadalne lub haczyk – jeśli odnosi się do czegoś, co może być spożywane jako żywność. Jeśli gracz popełni błąd, to jedzie do centrum i zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz lub taniec. Zwycięzcą jest ten, kto popełnił najmniej błędów.
  4. Bagno. Konkursy na przyrodzie istnieją na szybkości. Na przykład, ta gra polega podział na dwa zespoły. Przed każdym wyznaczonym obszarze 5-7 metrów kwadratowych. Gracze otrzymują dwa kartony z małym rozmiarze. Każdy z nich musi przejść tak szybko, jak to możliwe przez „bagno”, używając odebranego inwentaryzacji. Zespół, który jest szybszy w pełni przezwyciężyć przeszkody i zostanie uznany za zwycięzcę.
  5. Kolektory deszczu. Tak więc istnieją dwa graczy w swoje ręce jeden przez jednego plastikowego kubka. Ołów symuluje sposób deszcz, natryskiwanie wody wokół butelki. Problem z uczestników – zebrać jak najwięcej „kropli” do swoich okularów na bieżąco.

Te konkursy na natury nie nadają się tylko do imprez firmowych, są one po prostu świetna zabawa rozjaśnić firmę przyjemności lub różne programy wieczór panieński. Najważniejszą rzeczą dzieje każdej wycieczce, zostawić wszystkie problemy w domu i zabrać ze sobą w dobrym nastroju.