579 Shares 3101 views

Gatunek Rosario ziemniaki: Charakterystyka

Dziś, nie śniadanie, obiad lub kolację jest kompletna bez potraw ziemniaczanych. I jest to zrozumiałe, ponieważ to warzywo jest inny smak bez zarzutu. Ponadto roślina ta po dojrzeniu – również doskonałą paszą, ponieważ nie tylko jest bogaty w naturalnych pierwiastków śladowych, ale także ma doskonałą strawność. Ziemniaki są tak bardzo lubiący rosyjskiego konsumenta, że niemal każdy letni gość, nie wspominając doświadczonych rolników, starając się odkrywać jak najwięcej unikalne i wysokiej jakości odmian tej rośliny. Należą do nich przede wszystkim odmiana ziemniaka Rosario.

Zazwyczaj, ogrodnicy uprawiają bulw pozostałych po ubiegłorocznych zbiorów, więc starają się oszczędzać. Jednak regularne stosowanie zeszłorocznych nasion nie jest zalecane, gdyż ziemniaki staje się mniejsza i ostatecznie przeradza się w czasie. Stopień ziemniaki Różaniec jest uważany za wcześnie, więc może to być spożywane po zaledwie dwa miesiące po posadzeniu.

Jego pierwszy podniesiony przez niemieckich hodowców około dwóch lat temu. Odmiany ziemniaka Rosario ma dużą wydajność, jedna tuleja może dać średnią piętnaście do dwudziestu bulw.

Ze względu na fakt, że jest on wystarczająco odporny na działanie wysokich temperatur, w procesach takich jak korozja i osłony zarazy, ziemniaki mogą być hodowane w praktycznie wszystkich dziedzinach rolnictwa. Aby móc uzyskać wysokie plony w niezbyt żyznej gleby, eksperci zalecają regularnie podlewane rośliny.

Tradycyjnie odmiana ziemniaka Rosario uprawiane w regionie Bliskiego Volga, Central Black Earth.

Należy również zauważyć, że powyższe uznane odmiany roślin ma doskonałą odporność na choroby takie jak na zarazę ziemniaczaną, parcha jabłoni, nicieni i raka.

Bulwy ziemniaka Rosario ma gładką owalny i podłużny kształt, który osiągnie średni ciężar 150 gramów. Bulwy, ma zwykle barwę żółtawą. Rozprzestrzeniania krzew roślina ma średnie wymiary i kwiaty stają się czerwono-fioletowy kolor.

Należy zauważyć, że ta niezwykła roślina, ziemniaki (odmiana Rosario) pod względem smaku jest po prostu idealny. Proporcja zawartości skrobi w zakresie od 12 do 16 procent. Takie ziemniaki mogą być przechowywane przez długi czas, a jego transport nie dostarczają wymierne wysiłki. Plony powyżej stopnia wspierany przez 5 lat, co sprawia, że jest możliwe przeprowadzenie jej regularne wybór.

Ziemniaki są jako o wysokim upraw wydajne. Według poziomu produkcji roślin wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, należy do czwartej pozycji w świecie.

Aby uzyskać wysoką wydajność, bardzo ważne jest nie tylko wybór odpowiedniego materiału siewnego, ale z zakupem odmian rozważyć właściwości klimatyczne regionu. Ponadto, bardzo ważne jest, aby przestrzegać technologii rosnących ziemniaków. Mieć dobre zbiory.