750 Shares 4833 views

Theta Healing: nowa technologia uzdrowienie. Theta Healing: Opinie

Theta Healing (theta uzdrowienie) to nowa technologia oznacza, niosąc uzdrowienie medytacje człowieka, który całkowicie zmienić swoją rzeczywistość. W języku angielskim uzdrowienie słowo oznacza „uzdrowienia”. Zaprojektowany technika Theta Healing to proces emocjonalnego, duchowego i fizycznego oczyszczenia człowieka.

Historia powstania

Unikalna technologia opracowana uzdrowienie vianna Staybl. W tym mieszkańca Ameryki od dzieciństwa miał zdolność, która pozwala mu zajrzeć do wnętrza ludzkiego ciała, i aby mu niezbędnych informacji. Vianna zastosował ten jej charakter jasnowidzenia dla uzdrowienia skierowana do jej ludzi. Jednak nawet w dorosłym życiu, bycie matką trojga dzieci, stała się poważnie chory. W Vian został wykryty patologia jest szybko zniszczył jej prawego uda. Kobieta nie chce zrezygnować. Postanowiła pomóc sobie i zaczął studiować naturalnej, masaż i taoizm. Vianna próbował wielu metod leczenia, ale choroba nie zrezygnować.

Przez cały ten czas jasnowidz nadal leczyć ludzi czytając informacje w czasie wejścia w szczególnym stanie świadomości. Aby pomóc swoim klientom, że opracował specjalną technikę. W 1995 roku, próbowała go na siebie i został całkowicie uzdrowiony.

metodologia badania

Unikalna technologia opracowana vianna Staybl. Theta Healing było i badań. Podczas sesji uzdrawiającej był podłączony do Vianney elektroencefalografii. Z pomocą tego instrumentu to odnotowano fakt mózgu na uzdrowiciela na specjalnej fali – theta.

Po tych wyjaśnieniach Vianna dalej. Zaczęła studiować duchowe i naukowe badania mające znaczenie dla wydania theta-państwowej. Choć stale doskonaląc swoją technikę Vianna Staybl. Theta Healing pozwolić jej wejść do specjalnego stanu, aby połączyć się z energią uzdrawiającą, która daje nam twórcy. Stopniowo, kobieta znalazła sposób, który pozwala jej uczyć innych tej technologii.

Podstawową zasadą

Theta Healing – Medytacja, pozwalając ostrości sterowany myśl. Człowiek za pomocą celowego i świadomego modlitwy odnosi się bezpośrednio do Stwórcy, jest źródłem wszystkich rzeczy. W rezultacie, świadomość przechodzi na wyższy poziom, zwany theta.

niesamowity stan

Obecnie na całym świecie jest stosowana technika Theta Healing. Recenzje uprawiania tej medytacji mówić o niesamowitym i magicznym stanu, w którym w trakcie sesji jest świadomość i ciało. W tym okresie osoba ta jest aktywowana wysokiej zdolności uczenia się, co daje Theta Healing. Recenzje zastosowaniu tej technologii, aby porozmawiać o zdolność przyswajania informacji, której wysokość jest trzysta procent więcej niż zwykle.

Człowiek w stanie theta uwalnia od lęku i strachu, negatywnych myśli i emocji. Istnieje poczucie uczciwości, harmonii i radości.

Theta stan jest skutecznym sposobem, aby przełożyć na rzeczywistość każdy Sci. Dany metoda naprawdę działa. W tym nie ma wątpliwości. Osoba ma absolutną pewność, że może zrobić wszystko.

Fale theta są bardzo ważne. Znajdują się one na granicy ludzkiej świadomości i podświadomości. Z ich pomocą, oferują dostęp do zaskakujących spostrzeżeń, swobodnego zrzeszania się, a także kreatywnych pomysłów. fale theta podczas snu może w głębokiej relaksacji, medytacji, modlitwy, a także skupić się na swoim wewnętrznym świecie.

Korzyści z fal theta

stan dziwnego, że pojawia się podczas medytacji, można:

 • zmniejszenie stresu i niepokoju;
 • uzdrowić ciało i umysł;
 • wzmocnienie siły odpornościowe organizmu;
 • wchodzi w głębokich poziomach relaksacyjnych;
 • wzmocnić połączenie emocjonalne;
 • obudzić intuicji;
 • ustanowienia komunikacji z podświadomości;
 • znaleźć wysoki poziom kreatywności;
 • zwiększyć zdolność do rozwiązywania różnych problemów;
 • ustalenie związku między ciałem astralnym i fizycznym i zyskać poczucie spokoju;
 • zaprogramować własną podświadomość, aby osiągnąć ten cel;
 • opanować paranormalne doświadczenia, otwierając zdolności psychiczne ;
 • zwiększyć nauki;
 • wzmocnić pamięć długoterminową.

potencjalne problemy

Nie każdy może skorzystać z systemu Theta Healing. Negatywne komentarze odnoszą się do pojawiających się depresja i senność, uwagi i apatii. Nadpobudliwe ludzie mogą całkowity brak samokontroli. To nie zawsze jest korzystne i wysoka podatność na sugestie w stanie theta. W tym momencie, nieświadome negatywne postawy może być udzielona.

Metody wprowadzania stanu theta

W dzisiejszych czasach ludzie na całym świecie technologii użycie Theta Healing uzdrowienie. Recenzje ćwiczyć w domu, rozmawiając o możliwości wprowadzania w stan relaksacji poprzez muzykę. Prawa półkula mózgu odbiera dźwięki i stymulujące na różnych poziomach theta fal.

W celu osiągnięcia pożądanego stanu puszki i medytacji. Proces ten jest najzdrowszym sposobem, aby zwiększyć aktywność fal tetamozgovyh. Dlatego medytacja jest zalecany w celu podniesienia do rangi codziennych nawyków.

Twórczy wizualizacja również przyczyni się do prawidłowego przebiegu gojenia sesji Theta Healing. Liczba lekarzy wykazują szybkie wejście do pożądanego stanu. Należy po prostu zamknąć oczy, zrelaksować się i angażują się w twórczej wizualizacji.

To świetna alternatywa dla treningu umysłu jest synchronizacja fal mózgowych. Proces ten jest dość prosta. On jest słuchanie dźwięku, które emitują fale theta. Mózg przystosowuje się do żądanej częstotliwości, która odpowiada ich tonu akustycznego.

Aby utrzymać świadomość w zakresie zdrowia Need jakości snu. Na zwiększenie aktywności theta świadczy pojawienie się sny. Wchodzi w niezbędnego państwowej pomocy hipnozy (autohipnozy) lub zajęcia jogi.

Szkodliwe sposoby pobudzania fale theta

Jeżeli w celu wprowadzenia się w stan medytacji, osoba używa niespokojny sen, a następnie w jego ciało zaczyna produkować kortyzolu, hormonu, który powoduje starzenie i stres. W tym stanie, mózg wypełnia się chaotyczne kombinacje różnych falach.

Są inni, nie najmądrzejsze decyzje, które przyczyniają się do szybkiego wejścia do stanu, w którym sesje Theta Healing może nastąpić. Negatywne opinie pozostawione ludzie, którzy używają alkoholu, narkotyków halucynogennych, a także niektóre środki uspokajające (np „Valium”).

opinie ekspertów

Theta Healing w Rosji pojawiła się stosunkowo niedawno. Dlatego wokół kierunku rozpatrywanego istnieje wiele sporów. Ponadto, ludzie mają tendencję do czegoś więcej na temat tej metody i zobaczyć jak to jest skuteczne.

Tak więc, z punktu widzenia tego, czy lekarze Theta Healing skuteczne? Eksperci gości powiedzieć, że w tej procedurze nie ma nic zasadniczo nowego. Ta praca z ludzką psychikę.

Lekarze i naukowcy od dawna zauważyć fakt, że negatywne emocje, myśli i różne doświadczenia mają bezpośredni wpływ na pogorszenie stanu zdrowia. Często ich wystąpienia wadliwego chorób chronicznych. Ponadto negatywne myśli upośledzać życie człowieka jako całość, przyczyniając się do powstania niepożądanych sytuacji.

Jednym z najbardziej skutecznych technik radzenia sobie z negatywnymi emocjami jest Theta Healing. Opinie naukowców i lekarzy wskazują, że to opatentowana technologia, umożliwiając wykorzystanie zasobów mózgu, nie jest niczym więcej niż praktycznego zastosowania odkryć w dziedzinie fizyki kwantowej. Theta Healing budzi wrodzoną intuicję człowieka, a także jego zdolności lecznicze. Metoda ta jest bezpośrednią drogą do duchowego, osobistego rozwoju i samoleczenia. Znajomość tej techniki pozwala na przywrócenie zdrowia i innych.

klient

Resident Viannoy Stabilny Ameryka stworzyła unikalną technikę świadomego zanurzeniu w stanie theta. Jego metoda Vianna wyszkolił tysiące ludzi mieszkających w różnych krajach. Theta Healing praktycy pracy mózgu odbywa się na poziomie poszczególnych fal. Przy tej częstotliwości na ciągłą zmianę przekonań i uczuć związane z daną chorobą.

Jakie są wymagania dla uprawiania Theta Healing? Recenzje trenerów sugerują, że osoby te muszą mieć wiarę w istnienie źródła wszystkich rzeczy. Że jest twórcza energia dla wszystkich. Podobna źródło ludzka istnieje połączenie z efektów leczniczych sesja theta. Otrzymana energia jest w stanie natychmiast zmienić życie każdego.

Praca z klientami, trenerzy są w stanie pomóc im uniknąć chorób i złożonych relacji, nieprzyjemne problemy i trudności finansowych.

prowadzenie szkoleń

Jeden z najbardziej znanych trenerów w Theta Healing w Rosji jest Natalya Isakova. Jej zajęcia są ciekawe i skuteczne. Są duże zapotrzebowanie wśród klientów, którzy wybrali ich techniki uzdrawiania nazwie Theta Healing.

Natalya Isakova wykonujące wolne od 2011 roku, w tym roku przyniósł kobietę do wielu zdarzeń. Wszystko zaczęło się od rabunku i bije ją na ulicy. Potem przyszła choroba, przyniósł nieustanny ból w plecach. W czerwcu 2011, Natalia zwolniony. Zdarzenia niepożądane były rośnie jak na śnieżki. W celu zrozumienia wszystkiego, co się z nią stało, poszła do klasztoru, aby uczcić relikwie matrona z Moskwy. To wtedy Isakova i poczuła, że jej ciało jest wypełnione nieznaną wcześniej tej złotej energii. W listopadzie 2011 roku, kobieta doszła do wniosku, że leczenie ludzi jest jego bezpośredni cel na Ziemi. Obecnie jej głównym zajęciem w życiu – Theta Healing.

Natalya Isakova jest certyfikowanym nauczycielem. Prowadzi szkolenia zarówno na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Podczas aktywności wiele magicznych przemian i uzdrowień widział Natalię. Theta Healing to wspaniały sposób zmienił życie nie tylko swoich klientów, ale również ich rodziny. A to wszystko dzięki temu, że wpływ podczas tej procedury jest na poziomie DNA.

Natalya Isakova usuwa historyczne i genetyczne programy, które skutecznie działają na ludzki umysł. Następnie klient ujawnia się, a ciężar negatywnych przestaje przekazywane z pokolenia na pokolenie, ułatwić im życie.

Trening uzdrowiciel

Natalya Isakova pracuje w Moskwie. Zapewnia szkolenia dla Theta Healing w dogodnym czasie dla klienta. Natalia posiada certyfikaty w takich dziedzinach, jak: „Intuicyjny Anatomy” i „Stosunki Międzynarodowe”, „Children of the Rainbow”, „choroby lub zaburzenia”, jak i DNA-3.

Kursy Theta Healing w Moskwie, można dowiedzieć się o nowych wydarzeniach Viani sprawiły, że w 2014 roku Ich tematy to: „The głębokich wykopów”, „Family Ties” i „płaszczyzn egzystencji”.

Natalya Isakova współpracuje z klientami w innych regionach kraju, jak również w krajach bliskiej zagranicy.

Prowadzenie szkoleń w Rostów nad Donem

Zazwyczaj otrzymuje pozytywne opinie theta uzdrowienie zrobić. Rostów nad Donem jest jednym z rosyjskich miast, w których zajęcia tą metodą. Trener tych działań jest Oksana Kulbikayan. Jest certyfikowanym instruktorem i praktykujący psycholog, który prowadzi ze swoimi klientami podstawowe lekcje w takiej procedury jak Theta Healing. Recenzje (Rostov Staybl Vivianna i jej technika po prostu podbił) pozostawiać wiele wdzięcznych słuchaczy. Świadczy to o skuteczności tego kierunku.

kursy podstawowe Oksana Kulbikayan pomoc w następujących przypadkach:

 • wykorzystywać w życiu człowieka, a także z jego czterech leczących częstotliwości, które są uruchomione na mózg;
 • wzorca wprowadzania stanu theta;
 • znać strukturę fizyczną i duchową świata;
 • zastępować lub modyfikować przekonania na początku badania, genetyczny, duchowy i poziomu historycznego;
 • pobranie pożądanych umiejętnościach, emocje i uczucia;
 • używać Viannoy Steybl opracowany system uzdrawiania i tworzenia dobrobytu;
 • uwolnić od negatywnych i szkodliwych skutków innych ludzi;
 • aktywować DNA.

Po zakończeniu szkolenia studenci otrzymują międzynarodowy certyfikat praktyce.