806 Shares 4650 views

Jak „Android”, aby zwiększyć prędkość Internetu: trzy proste metody

Chociaż „System Android” zainstalowanego na smartfonach i tabletach, a są uważane za stosunkowo stabilny, a pod pewnymi względami nawet „Zaawansowane”, często mają problemy: połączenie internetowe jest znacznie wolniejszy niż deklarowanym usługodawcy lub operatora sieci komórkowej. To tam wielu właścicieli takich urządzeń i powstaje pytanie o tym, jak „Android”, aby zwiększyć szybkość internetu? Kilka prostych sposobów, można sobie wyobrazić, aby rozwiązać ten problem.

Jak „Android”, aby zwiększyć prędkość Internetu: opcje połączenia

Zacznijmy od samych podstaw połączenia. Rzeczywiście, większość z bezpłatnym dostępem do Internetu na „Android” jest związany z dostawcą ograniczenia lub operatora sieci o ustawieniach ruchu.

Faktycznie, na tej podstawie można stwierdzić, że w nawiązaniu połączenia. Z reguły jest to wirtualna sieć w domu lub Wi-Fi połączenie w miejscu publicznym lub połączenie za pośrednictwem operatora telefonii komórkowej. Ostatni punkt odnosi się tylko do przypadków, w których Operator świadczy takie usługi (na przykład dedykowany miesięczny limit ruchu). Ale najsmutniejsze jest to, że system zasobów własnych, aby zmienić szybkość transmisji i odbioru – połączenia nie jest możliwe. Jednak nawet w tej sytuacji pytanie , jak zwiększyć prędkość internetu w telefonie lub tablecie może być rozwiązana przez jedną metodą standardową. Dotyczy to wersji lub konfiguracji domyślnej przeglądarki.

Jak zwiększyć szybkość internetu w telefonie lub tablecie z „Android” na pokładzie: główne metody

W odniesieniu do stosowanych procedur, co pozwala zwiększyć szybkość połączenia, strony pobierania lub pobierania plików, wśród głównych sposobów identyfikacji trzy najprostsze:

  • wymiana przeglądarki lub zresetowanie jego parametry do sieci dostępowej;
  • korzystanie z oprogramowania firm trzecich na układ korzeniowy reguł;
  • optymalizacja związków z zastosowaniem specjalnych narzędzi bez okopowych praw.

Ustawienia przeglądarki Google Chrome przykładu

Pierwsze spojrzenie na przeglądarce. Jeśli okaże się, że zaczyna hamować, konieczne jest, aby wyczyścić pamięć podręczną. Jeśli to nie zadziała, to przeglądarka jest lepsza do uaktualnienia do nowszej wersji lub zainstalować inną aplikację.

Jednak problem nie zawsze jest w nim. Weźmy jako „Android”, aby zwiększyć szybkość internetu na przykładzie przeglądarki Google Chrome, która stanowi część standardowego zestawu systemu.

Po jego uruchomienie powinno wejść do menu opcji i wybierz opcję Ustawienia. Tu trzeba przejść do ostatniego akapitu zmniejszenia ruchu i „tapnut” na nim. W oknie, które zostanie otwarte, po prostu przesuń suwak, aby uaktywnić na miejscu. Ten mniejszy ruch pozwala załadować stronę lub pobrać pliki znacznie szybciej niż to przewidziano w systemie domyślnie.

Przyspieszenie z okopowych praw

Dla tych użytkowników, którzy mają na swoich urządzeniach otrzymać root-prawo, może być wskazane, aby użyć bardziej skuteczne metody. Trzeba będzie wniosek Internet Speed Master.

Po zainstalowaniu go i działa kilka opcji będą oferowane. Tu, zwłaszcza w ustawieniach nie trzeba zagłębiać się, wybierz przycisk Dodaj patcha (Apply Patch), a następnie trzeba będzie ponownie uruchomić urządzenie. Do późniejszego powrotu do ustawień fabrycznych za pomocą przycisku przywracania (Restore).

Urządzenia optymalizacji bez okopowych praw

Nie wszystkim użytkownikom korzystać z odpowiednich uprawnień, więc problem jak „Android”, aby zwiększyć szybkość internetu, można rozwiązać bez niego. Zasada działania jest nieco inny od tego, co zostało opisane powyżej. Ale znowu, trzeba zoptymalizować aplikację i Internet Speed Master Speed programu przesiewowego Internet ( „Android”, to początkowo nie musi być zainstalowany, automatycznie przekieruje).

Iw oknie pierwszego wniosku po uruchomieniu, wybierz element poprawić dostęp do internetu w postaci przycisku, a następnie użyj przycisku Przywróć. Po tym, pojawi się komunikat informujący, że prędkość zoptymalizowane dla najlepszego możliwego ustawienia, a następnie zostanie poproszony, aby sprawdzić szybkość połączenia. Po naciśnięciu przycisku Test zostać przekierowany do szybkiego zainstalowania aplikacji Checker, które w razie potrzeby może być zainstalowany i mieć odpowiedni test. Jak widać z powyższego, problem z przyspieszeniem Internetu we wszystkich przypadkach jest rozwiązany dość prosto.