702 Shares 2969 views

Jaki jest Zwycięstwa-server?

Dziś mówimy trochę o tym, dlaczego musimy wins-serwer. Po przeczytaniu tego materiału będziesz mieć pojęcia o jej celu. Więc, co się go stosuje?

Win serwer musi dopasować adresy ah-Pee z nazwiskami konkretnych komputerów, znanych również jako NetBIOS dynamiczny sposób. Skrót oznacza serwerze tak: „Usługa windose nazw internetowych.” Dzięki tej usłudze masz, jak również wszyscy inni użytkownicy mogli korzystać z komputera nie dotyczy dostępu do zasobów, a jego imię.

Aby przeprowadzić konfigurację serwera i instalacji, trzeba będzie niektóre z umiejętności i zdolności administratora systemu, a także komputer lub laptop. Najpierw należy upewnić się, że zastosujesz się do kilku ważnych warunków, a dopiero potem przystąpić do instalacji serwera Vince.

Najważniejszą rzeczą – jest to prawidłowe ustawienie własny system operacyjny. W takim systemie jak windose serwer zapewnia najbardziej optymalne ustawienia, ale trzeba jeszcze sprawdzić, czy wszystkie usługi są poprawnie skonfigurowane. Ma to na celu zapewnienie, że optymalną wydajność i bezpieczeństwo zostało zapewnione.

Trzeba jeszcze określić kolejność, ile serwerów trzeba zainstalować i jaki będzie ich pozycja. Nie zapominaj także, że urządzenie musi mieć statyczny adres AH-siusiu. Bez wykonywania tego warunku nie dostaniesz, aby dostosować wins-serwer.

Nadal trzeba upewnić się, że wszystkie istniejące dyski sformatowane w systemie plików NTFS. Jeśli korzystasz z systemu plików FAT32 na ten cel, to jest całkowicie poświęcić bezpieczeństwo. Po tym wszystkim, tego typu system plików nie obsługuje kompresję, szyfrowanie danych i ustawianie uprawnień do plików. Podczas konfigurowania serwera WINS, nie zapomnij windose zapory została włączona. Zainstalować i uruchomić kreatora ustawień zabezpieczeń.

Po vopolnite wszystkie te warunki, należy uruchomić kreatora, który jest odpowiedzialny za skonfigurowanie serwera. Aby to zrobić, przejdź do programu sterującego przez ten serwer. Jest on położony w „administracja”, które jest spowodowane przez „start” i „Panel sterowania”. Mam nadzieję, że tego robić, wiesz. Po uruchomieniu kreatora, wybierz polecenie, które dodaje lub usuwa pewną rolę. Również na karcie, serwer musi być wybrany wins-serwer, a następnie kliknij przycisk „Dalej”. Po tym, instalacja będzie kontynuowana.

Następnie należy przejść do zakładki „Podsumowanie wyborów”, które będzie trzeba znaleźć odpowiednie ustawienia. Naciśnij przycisk „Dalej”. Po tym konieczne jest, aby poczekać na zakończenie instalacji. Kiedy to nastąpi, pojawi się okno z informacją, że serwer jest Zwycięstwa. Przeprowadzić aktualizację systemu, a następnie dokonać żądany adres w drodze do opcji bazodanowych. Na tym kończy swoją konfiguracja zakończona.

Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co chciałem Ci rasskazt. Mam nadzieję, że można uzyskać niezbędne informacje w tej sprawie. Teraz masz pojęcia jak to działa.