407 Shares 7733 views

VSD typu hipotonicznymi: objawy i leczenie

VSD typu hipotonicznym (podciśnienie) charakteryzuje się niskim poziomem górnym (skurcz) i dolny ciśnieniem (rozkurczowym). Liczby zazwyczaj poniżej 100/60 mm Hg. Art.

typy

Niedociśnienie jest podstawowym (w przypadku dziedzicznej predyspozycji) i wtórny, który ze względu na określoną chorobę. Dystonia hipotoniczny typ pierwszego rodzaju odnosi się do hipotensji fizjologicznej. Wtórny niedociśnienie występuje jako konsekwencja pewnych chorób lub efekt uboczny przyjmowania niektórych leków.

czynnikami predysponującymi

VSD na hipotonicznym typu jest bardziej powszechne u kobiet w wieku 30-40 lat, którzy są zaangażowani w pracy umysłowej, jak również sportowców zawodowych (tzw hipotonia fitness). Czasowo zmniejszone ciśnienie powodując gwałtowną zmianą warunków klimatycznych.

Objawy VSD na hipotonicznym typu

Obiektywne przejawy niewielu Stan: podciśnienie i autonomiczne signs – bladość, pocenie powierzchni dłoni i stóp, niska temperatura ciała.

U pacjentów ze zmniejszoną zdolnością do pracy i nastroju, jest drażliwość, chwiejność emocjonalna. Często pogarsza się pamięć, istnieją ataki zawroty i bóle głowy. Najczęściej ten występuje z powodu zmian ciśnienia atmosferycznego, lub zmęczenia. Ból jest pulsujący charakter, może być nudne, monotonne lub pęknięcie.

Dystonia typ hipotoniczny wpływa na wydajność rano, który powoli wychodzi i zanika w ciągu dnia. Przy wyższych obciążeniach, przyspiesza bicie serca, są bóle serca i duszności, omdlenia występują. Gipotoniki trudno tolerować bliskość i bezruch.

VSD na hipotonicznym typu jest wrażliwa na zmiany pogodowe. Pacjenci czują się źle w gorące dni, a nawet gorzej w pochmurnej pogodzie i niskim ciśnieniu atmosferycznym.

leczenie niedociśnienia

Gipotonikam wykazuje aktywność fizyczną w postaci wędrówek, gry sportowe, pływanie, siłownia. Aktywne ruchy zwiększone napięcie naczyniowe i poprawiają krążenie w nim.

Więc ludzie potrzebują wystarczającej ilości snu i odpoczynku. Warto zrobić prawo w łóżku łatwo naładować, a potem obudzić się na podłodze stopniowo, a nie gwałtownie.

Z niskim ciśnieniem tętniczym jest przydatna do picia herbaty, kawy i toniki. Oczywiście, tak jak we wszystkich pacjentów powinno być kontynuowane i rozważyć obecność choroby, uniemożliwiając korzystanie z takich płynów.

Pomaga poprawić ogólną niedociśnienie naczyniowego podczas szkolenia natrysk, douche chłodne kąpiele masażu wodnego lub sauny. Wlać do końca pożądane, że nie było różnicy w tonie naczyń krwionośnych głowy i ciała. Zmiany temperatury podczas nalewania też nie powinny być znaczące, i przyzwyczaić się do procedur kąpielowych powinno być stopniowe.

VSD na hipotonicznym rodzaju leczonej lekami, które przypisuje terapeuty, jeśli to konieczne. W tym przypadku należy użyć narkotyków pobudzających, zwykle leki, w tym kofeiny. Jeśli są powszechnie stosowane środki niedociśnienie ludowej. Te preparaty ziołowe, takie jak nalewki z żeń-szenia, kocanki piaskowe, trawy cytrynowej i innych ziół. Dodatkowo, lekarz może czasami zalecane przyjmowania wlewów głogu lub syberyjski żeńszeń, które są sprzedawane w aptekach.