847 Shares 8544 views

Cast-off materiału – co to jest? definicja

„Ach, gdybyś wiedział, z jakiego śmieci …” rodzi się nie tylko poezji, ale również zaprojektować przedmioty do dekoracji wnętrz, wiele będzie zaskoczony.

To nie jest szkoda wyrzucić, ale może być oddany do użytku

Aby stworzyć oryginalną biżuterię i przedmioty użytkowe są wykorzystywane nie tylko do zakupu drogiego sprzętu i inne akcesoria, ale także tracić materiał. Są elementy, które ludzie używają w życiu codziennym, a następnie wyrzuca zbędne. Obejmuje stosowania opakowań z tektury, tworzyw sztucznych i szklanych butelek, komórki jajowej, wycofanych z eksploatacji opon i elementów z różnych wadliwych mechanizmów. Wszystko, co nie jest szkoda wyrzucić, we właściwych rękach może zwrócić się do oryginalnego obiektu, który może być dekoracji wnętrz lub prezent dla bliskiej osoby.

Art tworzyć piękno z kosza

W świecie katastrofy ekologicznej parzy ze względu na fakt, że ilość odprowadzanych odpadów dramatycznie wzrosła. Ogromne wysypisko nie tylko szpecą obraz na przedmieściach, ale także stworzyć groźnych warunków środowiskowych. Artyści z całego świata tworzą swoje projekty w technologii moda śmieci sztuki ( „śmieci” w tłumaczeniu z języka angielskiego – „śmieci”). Jest to okazja nie obojętny i pasji ludzi na całym świecie do ponownego wykorzystania materiału odpadowego. Tendencja ta nabiera tempa z każdym rokiem.

Oryginalne dekoracje na ulicach

W projektowaniu domków lub bramkowe mogą być stosowane na szeroką skalę odpadów. Te stare opony, z których można tworzyć i ułożone łóżka, i żywe rzeźby. Są one również wykorzystywane do produkcji mebli ogrodowych, który nie boi się kaprysami pogody. Stare wiadra i złamane naczynia mogą służyć jako materiał do lamp ulicznych i Doniczki.

Wszechobecne plastikowe butelki – niezastąpionym materiałem do dekoracji klombów i kwietników. Mogą one być wykorzystywane nie tylko do dekoracji witryny i wyznaczać granice lądowań, a nawet wykorzystywać je jako urządzenia podlewania, gdy nie ma możliwości częstego stacji kraju. Butelka ze szkła – jest nie tylko podstawą do rękodzieła, ale także tani budulec, z którego rzemieślnicy wyprostowany altan i innych struktur.

W zdolnych rękach nawet kapsle z butelek są przekształcane w twórczym materiałem. Nudny ogrodzenie z siatki lub siatki pustej ścianie domu przekształcony dzieł sztuki po dokonaniu ich mozaikę wykonaną z butelek kolorowe czapki.

Projektant wnętrz

To może być szeroko stosowany w produkcji „płynnym” odpadów rzemieślniczy. To daje możliwość, aby dać przestrzeń fantazji. Na przykład, butelki szklane ciekawych kształtach, które są teraz tak bardzo w ofercie, można znaleźć drugie życie, jeśli trzeba wykonać prawo na obiekt rolniczych jako wazonie. Od odpady mogą być wykonane lampy, doniczki dla roślin wewnątrz pomieszczeń, fresków i malowideł.

W trakcie może pójść nie tylko tworzywa sztucznego lub szkła, ale skorupki z jajek, starych gazet i czasopism, skorup orzechów. Na przykład, pistacje mogą być podstawą do stylowej biżuterii, lub wieniec. Można również zrobić biżuterię z pioruna ze starych rzeczy i klucze do zamków złamany. Zdjęcie bezwartościowy materiał, przekształcony arcydzieł można znaleźć w naszym artykule.

Skorup może być również źródłem inspiracji. Jej fragmenty można wkleić na bazie kartonu, a następnie pomalować kolory lub wklej serwetki techniką decoupage. Ta aplikacja z materiału odpadowego wygląda elegancki i szlachetny, jak stare mozaiki lub popękanych obrazów olejnych czasu.

New Life czytać gazety

Wczorajsza gazeta, czytać przy kolacji, może być podstawą do rękodzieła. produkcja techniką papier-mache jest znana od dawna, ale rozszerzył dzięki nowoczesnym nowych pomysłów. Nowocześni mistrzowie połączyć je z innymi rodzajami rzemiosła, na przykład, z decoupage i uzyskuje wielkie małe rzeczy. I ile ludzie są pasjonatami plecione z rurek z gazet! Rzemieślników wykonane i oryginalne kosze i donice i skrzynki na drobiazgi. Niektórzy nawet udaje się meble z wikliny i wazony.

Rękodzieło z dziećmi

Cast-off materiał – jest wspaniałą bazą dla kreatywności dzieci. Dzieci zabawę wymyślanie nowych funkcji dla aplikacji, wydawałoby się niepotrzebnych przedmiotów. Dziecięca wyobraźnia pozwala włączyć kilka plastikowych kubkach za ulubionych bohaterów bajek.

Rękodzieło z materiału odpadowego dla kreatywności dzieci powinny być wybierane, biorąc pod uwagę specyfikę rozwoju dzieci. Zazwyczaj używali plastikowych butelek i czapki na nich, naczynia jednorazowe, tuleje z papieru toaletowego i ręczników papierowych, guziki, łupiny od orzechów i wiele więcej. Dzieci powinny być łatwe do pracy z materiałem: ich cięcia, do przebijania, aby trzymać się razem i wykonywać inne manipulacje.

Kartony z lewej strony na zakup mebli, można zrobić prawdziwą kuchnię dla małej gospodyni. I dla chłopca – sprawiają, że komputer, na którym pójdzie całym mieszkaniu. Ale kto wie, co może pochodzić z odrobiną kochających rodziców dla swoich dzieci. Wspólna produkcja takich rzemiosł bardzo przynosi nowe pomysły przychodzą podczas pracy. Dorośli wykonywania złożonych czynności, a dziecko może być powierzone dekoracji.

Może być wykonany z tektury domu niepotrzebnych lub sklepu, wycinanie okien i drzwi. Małe pudełko może być stosowany do wytwarzania domku dla lalek. Wewnątrz może być wklejony resztki tapet, skrawki tkanin wyciętych żaluzji. Meble są również wykonane ze wszystkim, co jest w zasięgu ręki. Dokonywanie rzemiosła z odpadów – ekscytujące doświadczenie, które pomaga dorosłych, aby powrócić do dzieciństwa, a dzieci uczą się, jak tworzyć nowe rzeczy z ich rąk.

ozdoby choinkowe

Nowy Rok – święto, które oferuje wszystko, od małych do dużych. W tym dniu, przygotowany wcześniej, ubieranie choinki i mieszkanie przez co prezentu. A w przeddzień tego święta kiedykolwiek przydatny materiał odpadów. Stare katalogi i czasopisma mogą być stosowane w produkcji akcesorii i latarnie. Od dmuchanych żarówek uzyskuje oryginalnych ozdób choinkowych, które nikt inny nie ma. Plastikowe kubki mogą być podstawą do zabawek, jeśli malować jasne kolory i dodaje blasku.

Do czynienia z materiałem wyrzucenie uczy zarówno dorosłych jak i dzieci, nie tylko tworzyć i rozwijać, ale także w celu znalezienia kreatywnych rozwiązań. Uczy gospodarności i miłości do środowiska.

Przed wysłaniem jakiegokolwiek elementu, który przyszedł w ruinę, w kosza, warto bliżej przyjrzeć się jej uważnie. A może to nie marnować materiału, a fundamentem przyszłego dzieła. Wyrzucić, co nie jest już potrzebna, to zawsze jest to możliwe, ale aby dać drugie życie – to sztuka.