585 Shares 2386 views

Stefano Gabbana (Stefano Gabbana) – włoski projektant mody. Dolce & Gabbana

Wybrani ludzie zawsze podążać za modą. Ludzie mówią: „Poprzez ich wygląd spełnione.” I to jest prawda. Jest mało prawdopodobne, że biznesmen przyjdzie na spotkanie biznesowe w wyblakłym T-shirt i spodnie sportowe rozciągnięta – to wygląd będzie odstraszać nawet najbardziej interesuje inwestorów umowy. I panie! Zakupy dla nich – jest skutecznym lekarstwem na stres. Modna, piękna rzecz ze słynnego domu mody etykieta jest w stanie zdziałać cuda nawet przy złym nastroju właściciela. Jeden z założycieli „medycyny” w magicznym świecie mody – Stefano Gabbana. O nim opisujemy w tym artykule.


Młody elegant

Przyszłość słynny włoski projektant mody urodzony w Mediolanie 14 listopada 1963 r. Ojciec Stefano był mało znany w momencie stylista, który miał popularną couture – od niego utalentowany dziecko podniósł poczucie stylu. Pomimo faktu, że dziecko Stephan mieszkał tylko z mamą, mój ojciec zawsze pomagał im finansowo i aktywnie uczestniczył w wychowaniu swojego nieślubnego syna.

Stefano Gabbana jest już w młodym wieku lubił dobre ubrania, które po raz pierwszy kupił moją matkę, a potem siebie. Jak najszybciej następnego sezonu, czy zimą lub latem, nastolatek wpadł do butiku „Fiorucci”, „Chip”, który był genialny, niezwykłe, ekstrawaganckie ubrania dla młodych ludzi.

Kid z ołówków

Talent artystyczny chłopca objawia się wcześnie – od najmłodszych lat uwielbiał rysować i wszędzie przeprowadza z nim album i ołówki. Rodzice mocno przyczynił się do rozwijania młodych talentów, młodych i Stefano Gabbana w Mediolanie, wszedł do Art College, gdzie oprócz studiuje grafikę, grafik pracował. Jakiś czas później, młody człowiek ukończył studia w specjalności „dyrektor kreatywny”, ale nie pracował w tej pozycji przez jeden dzień: Stefano Gabbana marzył o czymś innym – chciał stworzyć modne ubrania. Ale wszystkie jego próby były same nieudaną pracę …

Fuzja dwóch dusz

Pamiętnego spotkania, na zawsze zmieni życie nie tylko Stefano Gabbana i Domenico Dolce, ale stało się w 1980 roku w studio w Mediolanie, gdzie zarówno przyszły słynny projektant współpracuje tylko asystentów. Domenico Dolce i Stefano Gabbana, tak różny wygląd, były bardzo podobne: obie kochał stylu baroku, uwielbiany klasyczne filmy wyprodukowane we Włoszech w latach 1950-1960.

Nawiasem mówiąc, Domenico Dolce, Sycylijczyk z pochodzenia, urodził się w bogatej rodzinie nie. Jego rodzice prowadzili mały sklepik. Trochę Domenico od 6 lat pomagając ojcu – szyte rękawy i przycisków dla klientów odzieżowych. W wolnym czasie, przyszły włoski projektant mody, którego imię stało się symbolem stylu, myśli i szyte ze skrawków tkanin maleńkich sukienki i garnitury.

Takie różne losy młodych ludzi odgrywają rolę w ich związku. Włochy – kraj wolny od moralności, więc nie ma nic dziwnego w tym, że między młodymi ludźmi wybuchł prawdziwą miłość. To ona zainspirowała i pchnął je do współtworzenia, a w 1982 roku, Domenico Dolce i Stefano Gabbana otworzył niewielką pracownię, w której pracują finansowane przez nich w kolekcji ubrań.

Przez ciernie – do gwiazd!

Początkowo było to niezwykle trudne – niekiedy nie wystarcza pieniędzy nawet na żywieniu, nie wspominając o innych. Zdarza się, że na stole młodych projektantów mody, nie było nic ale pustego kaszy ryżu, ale to nie jest zanurzył je w rozpaczy – wręcz przeciwnie: zarówno marzył, aby podbić świat. Pokazano pierwszy zbiór Domenico Dolce i Stefano Gabbana odbyła się w małej kawiarni w Mediolanie. Nie przyniósł modelarzy sławę i pieniądze, ale zauważyłem: w 1985 młodych ludzi zaproszonych do udziału w tym pokazie – Milano Collezioni.

To miejsce, gdzie ich talent jest doceniany – ubrania z Dolce & Gabbana został stworzony przez dwóch projektantów, wrażenie absolutnie każdy prisutstvuyuschih- nadal, bo pokazał ludzi „obraz nie jest doskonały, ale to piękne kobiety.” Od tego momentu zaczęła się wznosić z dwóch gwiazd w modzie Olympus …

Tylko do przodu!

Rok później, Dolce & Gabbana zaprezentowały swoją kolekcję ubrań w show prawdziwej kobiety, a już w 1987 roku, Domenico i Stefano pokazał swoje pierwsze projekty koszulce. Wtedy otworzy swój pierwszy sklep i showroom w centrum Mediolanu.

Risible niezwykle towarzyski Stefano i dyskretny, bardzo poważny Dolce, lubił ludzi. Ten kontrastujące para nie różniły egocentryzm i patosu, nie przenikają do plotek i intryg publiczności. Oni po prostu zrobić swoją ulubioną pracę, tworząc arcydzieło po arcydzieło.

Pracoholików do kości, Domenico i Stefano pracują bez wytchnienia. Bezsenne noce, niekończące się dyskusje i szkice, rysunki, szkice … W 1988 roku, projektanci podpisał lukratywny kontrakt z grupą Naprzód Kashiyama, i od tego momentu ich ubrania są sprzedawane nie tylko we Włoszech, ale także w Japonii.

W 1989 roku para wprowadziła linię strojów kąpielowych i bielizny mody, a rok później, ku zaskoczeniu wszystkich – kolekcję odzieży męskiej, łącznie z akcesoriami i krawaty. Następnie wydali swój pierwszy zapach. Do roku 1990, Dolce & Gabbana marka stała się symbolem wysokiej mody.

uznanie na całym świecie

Oni Stefano Gabbana i Domenico Dolce, dał kobiety koronkowej bielizny i stanik sukienki i młodzieży na całym świecie – artystycznie podarte dżinsy. Ich ubrania są zadowoleni ubrać mega gwiazdy jak Madonna, Isabella Rossellini, Monika Beluchchi, Linda Evangelista, Naomi Campbell, Kayli Minoug, Andzhelina Dzholi i Viktoriya Bekhem.

Znani projektanci mody na całym świecie produkują odzież dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a także okulary, szaliki, paski, torby. W stosunkowo krótkim czasie para staje się właścicielem ponad osiemdziesięciu sklepach na całym świecie.

Jednocześnie oferują one jako luksusowy odzieży i bardziej przystępnej linię dżinsów, koszul i sukienek pod marką D & G. Marka ta cieszy się młodzież z całej planety!

subtelności stylu

Ulubiony kolor trendy – czerwony, czarny i biały. Dolce & Gabbana nie tolerują słabe mieszane sygnały i nie lubią syntetyki. Oni nie uznają szczerze otwarty, udał wystawnego ciała, woli robić swoje prace w uwodzicielską nutą pikantnych częściach ciała. W tym przypadku projektanci jakoś magicznie kombajn połączeniu z niestosownych rzeczy, tworząc w ten sposób niepowtarzalne, eksklyuzivyne rzeczy, które pozostawiają nikogo obojętnym. Sami projektanci twierdzą, że cała tajemnica tego, że oba – różne smaki, więc za każdym razem tworzenia kolekcji, czego szukają kompromisu.

Stefano Gabbana i Domenico Dolce razem od ponad 25 lat. Relacje między nimi się skończyła, jednak pozostał silną przyjaźń i wzajemne zrozumienie. Nie wyobrażam sobie bez siebie. Dolce & Gabbana – jest doskonałym przykładem tego, co jest możliwe wzajemne partnerstwo i kreatywność nawet po romans zakończył długą żywotność …