296 Shares 2415 views

Jak mierzyć ramiona do szycia i odzieży z wyboru?

Jeśli zamierzasz dokonać zakupu sklep odzieżowy w internecie, nie dostaniesz spróbować model został wybrany, ponieważ znajduje się w dużej odległości od ciebie. Dlatego trzeba wiedzieć, absolutnie wszystkie parametry, aby zawsze być w stanie znaleźć dokładnie taką wielkość, która jest najlepsza. Kiedy wiesz, że wszystkie wskaźniki, to nie jest problem zamówić ubrania z innych miast, a nawet krajów, ponieważ można wybrać odpowiedni rozmiar na podstawie danych, które posiadasz. Ponadto, ta umiejętność jest koniecznie przydatna dla tych, którzy lubią szyć. Po tym wszystkim, aby uszyć dowolną część garderoby, trzeba wiedzieć, jak do dokonywania pomiarów ze sobą lub z którymi masz zamiar szyć ubrania. W związku z tym, należy wiedzieć jak mierzyć ramiona i inne części ciała.


Pomiar szerokości barków

Główne pomiary w odniesieniu do tej części ciała – to szerokość. Jeśli nie wiesz jak mierzyć swoje ramiona i jak rozpocząć konieczne jest przede wszystkim, aby wiedzieć, szerokość ramion. Jest to najłatwiejszy czas pomiarów, ponieważ wystarczy tylko podłączyć jeden koniec taśmy pomiarowej do krawędzi łopatki, a następnie zmierzyć odległość od krawędzi drugiego ramienia. To się nazywa szerokość barków. Jednocześnie musimy upewnić się, że ludzie nie garb slouching ramiona lub rozprzestrzenia się zbyt szeroko – powinny one być w stanie naturalnym, jak pomiar jest tak dokładne, jak to możliwe. Nawiasem mówiąc, szerokość ramion wiedzy może pomóc nie tylko w doborze odzieży w sklepie internetowym lub na dostosowanie własnych, ale także w sporcie, ponieważ bardzo często stosuje się go w pozycji „nogi szerokość barków.” A jeśli wiesz jak zmierzyć ramionami, a co ich szerokość, wtedy będzie o wiele łatwiejsze do zaakceptowania tej pozycji.

zasięg ramion

Innym ważnym parametrem, aby móc zmierzyć – to obwód barku. Konieczne jest, aby upewnić się, że tuleja okazało się wielkością, a nie zbyt wąska lub zbyt szeroka. Dlatego każdy powinien zwrócić na ten aspekt szczególną uwagę, uczenie się, jak mierzyć ramionami. Głównym punktem w tym przypadku – jest to właściwy wybór miejsc pomiarowych. W rzeczywistości, zasięg ramion – to nie jest całkiem prawo nazwa, ponieważ mierzy zasięg przedramię, ale w rzeczywistości nazwa jest bez znaczenia. Ale najważniejsze jest to, że opcja ta powinna być mierzona w najszerszym miejscu, czyli na biceps. Należy zauważyć, że ramię powinno być w stanie relaksu, dowolnie przedłużyć wzdłuż ciała. Rozciągnąć mięśnie w trakcie pomiaru nie jest konieczne, ponieważ w tej sytuacji tuleja staje się jeszcze szerszy.

Ważne jest również, aby nie opóźniać taśmę pomiarowych na biceps nadto skórę pod nim nie jest skompresowany, inaczej odczyty będą niedokładne, a tuleja tym razem dostanie mniej niż trzeba. Aby zmierzyć koniec taśmy pomiarowej stosuje się do wybranego punktu i owiń taśmę wokół ramienia, dopóki nie uświadomimy sobie, że zaczynają ciągnąć – a następnie dokonać ostatecznego zatrzymania. Dla dokładnie ten pomiar można przeprowadzić kilka razy.

Pomiar długości ramion

Innym rozwiązaniem, które może okazać się przydatne – Długość ramion. Biorąc pod uwagę fakt, że między jedną a druga ręka jest nadal i szyi, nie dostaniesz podzielić połowę szerokości ramion, aby każdy wskaźnik oddzielnie. Długość ramion – tak, aby był wprowadzony oddzielny środek. Jest mierzona od podstawy szyi do końca ramienia, a następnie lepiej dokonać kilku pomiarów, aby doprowadzić do bardziej dokładnej miary, a nie być w błędzie. W odzieży ramion może różnić się od parametrów anatomicznych – to zależy od tego, jak chcesz się szyć ubrania.

oddzielny parametr

Są to trzy główne parametry, które są kluczem do jak prawidłowo mierzyć ramionami. Ale istnieje dodatkowy aspekt, który nie wymaga taśmy pomiarowej, ponieważ musi być mierzone wizualnie. To nachylenie ramion. Opcja ta ma tylko trzy wartości, ale może znacznie wpłynąć na proces szycia odzieży. W tym przypadku nie trzeba być geniuszem, aby dowiedzieć się, jak mierzyć swoje ramiona i ich stokach. Wystarczy wiedzieć, że średnia stopień, w którym się znajdują, jest gdzieś pomiędzy 20 i 25. Liczby te są uważane za normalne, podczas gdy większy kąt oznacza pochyła ramiona, a mniejszy – kwadrat. Opcja ta jest również konieczne, aby wziąć pod uwagę przy wyborze ubrań zdalnie lub na niezależnym zszycie go.