738 Shares 6531 views

skała związek i Romans – buty z ćwiekami

Na pierwszym sezonie w kolekcjach większości domów są buty z kolcami. Pojawienie się tej niezwykłej modzie obuwniczej stworzenie jest łatwe do wyjaśnienia – buntowniczość ponownie u szczytu popularności.

Od rowerzystów do Labutenu

Rock – tematy mody ma swoje korzenie w odległej '80, w tym samym czasie istniała tendencja do dekoracji wszystkich elementów szafy z kolcami i metalowymi nitami. Jednak tylko w środowisku zbuntowanej młodzieży. Reszta społeczeństwa z obojętnością lub potępienia patrząc na podejście do tworzenia swego wizerunku.

Przez wiele lat, dwadzieścia kolce jak wystroju elementów garderoby zostały zapomniane. Wszystko się zmieniło, kiedy skandaliczne Lady Gaga weszła w buty oryginalny „szczotki” japońskiego projektanta Noritake Tatehany. Łącząc szpilki i buty rocker w stylu gejszy, okazał się być doprowadzone do butów modzie z kolcami.

W następstwie Lady Gaga i inne gwiazdy mają na sobie „niebezpieczne” buty. Jednak ich możliwości są znacznie bardziej subtelne. Keti Perri, Dzhessika Alba, Fordzhi i wiele innych dumnie na czerwonym dywanie kreacje Christiana Louboutin, Gucci, Rut DEVIS i innych domów mody.

Różnorodność ciernie

W ciągu ostatnich dwóch lat, każdy zbiór domów mody wykazuje co najmniej jeden model buta. Buty z kolcami nabyć różne style: jest subtelne i łodzie, a nieważkości mieszkania balet, buty i otwartą twarz.

Inny styl i kolce. Mogą być małe w kształcie piramidy. Lub stać się szerzy się wzdłuż jej długości i nasilenia wymiarów. I, oczywiście, dokładnie zdefiniować styl z kolcami, która tworzy obraz. Wyśmienite buty kolor skóry, tak popularne w stylu casual, jest łatwo przekształcony nieodzowny atrybut wizerunku „street chic”.

Ale forma długości i stylu kolce buty nie są jedynymi, z którymi projektanci eksperymentują. Kolor określa również, jak będzie wyglądać buty. Beżowy, czarny, czerwony, różowy i wiele innych kolorów stały się płótno, na którym projektanci „rysować” swoje dzieła. Często podkreślają kluczowe punkty i przy użyciu, ale oferują bardzo odważnych modeli z nadrukami „zwierzę” kombinacji kolorów.

Zbieranie „kolec” image

Jest to często można spotkać twierdzenie, że buty z kolcami pasował do każdego obrazu. To nie jest do końca prawdą. Najbardziej odpowiedni styl dla buta – to, niewątpliwie, przypadkowy, street chic, punk rock i sportowy szyk. Ale cokolwiek styl zostanie wybrany, to warto pamiętać, że te buty do utworzenia obrazu staje się utwór solowy.

Na wieczorne monochromatycznych idealnych butów ze złotymi lub srebrnymi kolcami i strój prosty krój kolan. Jednak z takim bucie będzie wyglądać świetnie i szyfon bluzka ze skórzaną spódnicę w odcieniu butów.

Jest podlega tym samym zasadom i codziennego wizerunku. Prosty krój kurtki, proste lub zwężone spodnie, monochromatyczne pastelowych kolorowe swetry i buty z kolcami ulubiony kolor.

Co dokładnie nie jest konieczne, aby połączyć buta – to ubrania z nadrukami „zwierzę”, nawet jeśli kolor butów pasuje idealnie z wzorzyste spodnie. Ponadto, należy unikać zapłonęła spodnie i spódnice w stylu boho. buty po prostu „stracone” w tych przypadkach.

Nie jest konieczne, aby dać się buty z kolcami. Przy odpowiednim wyborze wszystkich szczegółów ujawniają one śmiały i odważny charakter jego właściciela lepiej niż jakiekolwiek słowa.