236 Shares 9739 views

Turkish marki: modne ubrania i buty

W Turcji bardzo dobrze rozwinięty przemysł lekki i produktów turecki skutecznie promowana na rynku europejskim i rosyjskim. W sklepach można zobaczyć produkty o bardzo różnej jakości, ale godne tureckich marek istnieją i trzeba znać osobiście. Niektóre z nich są już mocno zakorzenione w naszym rynku, a my nie jesteśmy nawet świadomi ich pochodzenia.


celebryci

Znane turecki marki są szeroko rozpowszechnione na całym świecie. Charakteryzują się one wysoką jakość i niskie ceny, marki i zwykle oferują kilka różnych kolekcji w roku, które zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami – to kolejny powód, dla każdego z nas miłością do tych towarów. Do najbardziej znanych tureckich marki: Koton i LC Waikiki, dobre osiągi w Rosji.

Koton – jest liderem tureckiego przemysłu tekstylnego, kraj posiada 200 salonów firmowych i 80 otwarte w innych krajach, w tym w Rosji – 6. Spółka często zmienia kolekcję i przystępne ceny sprawiają, że można stale zwiększać sprzedaż.

LC Waikiki – słynna marka w Turcji ma około 400 swoich sklepach. Marka oferuje szeroką gamę odzieży na każdą okazję, dla każdej płci i wieku, reprezentowane tutaj akcesoriów, a nawet buty. Pomimo rozsądnych cenach, marka skupia się na gwałtowne zmiany kolekcji, dlatego często posiada globalną sprzedaż.

przypadkowy

Turkish marki w największej różnorodności reprezentowanych w segmencie codziennego, można znaleźć wiele ciekawych marek, z których najbardziej godne uwagi są:

 • Aker – marka przeznaczona dla pań w średnim wieku, nie ma frywolne zewnątrz ubrania, ale ubrania są modne i eleganckie. Przedmiotem szczególnego zainteresowania jest linia szaliki i szale, które charakteryzuje oryginalność i odmiany.
 • Batik – jest demokratycznym marka, która produkuje ubrania na każdy dzień. Jakościowe i rzeczywiste ubrania w stylu casual – specjalność marki. Zbiory inteligentnie łączy modę i trendy klasyczne z lekkim dotknięciem rocznika. sklepy firmowe są aktywnie rozwijających się rynków europejskich kosztem demokratycznych cenach i doskonałej jakości odzieży.
 • Defacto – marka niedrogich ubrań za każdy dzień zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. markowe ubrania są zawsze wykonywane zgodnie z najnowocześniejszych trendów w modzie, zapewnia niesamowitą popularność. Dziś w Turcji, działa 50 salonów firmowych, a ponadto marka reprezentowana jest w 10 krajach, w tym Rosji.
 • Adilisik – marka ta jest już dobrze znany Rosjanom. Firma produkuje odzież do codziennego noszenia, zawsze jest dużo sukienek, ale są też wygodne spodnie, legginsy, spódnice. Marka ma na celu wybrednych gustów Europejczyków, więc nie zawsze jest brane pod uwagę najnowsze trendy mody, odzież prezentowana jest w szerokiej gamie.

ubrania biurowe

Turkish marki często charakteryzują się powściągliwością, co czyni je bardzo popularne pań operacyjnych. Najlepsze oferty odzież można znaleźć w takich marek jak:

 • Mark Fabrika różni jakości odzież dla wszystkich okazjach najwyższy. W zbiorach wiele zwięzły, eleganckie ubrania, które idealnie nadaje się do pracy. Pod marką jest tradycyjnie dużo bluzek, które mogą istotnie różnicują swoje biuro panie szafa 20-30 lat.
 • Sieć – młoda marka, która ukazała się w 1999 roku, ale już zyskał popularność. Marka oferuje odzież z różnych stylów, ale klasyczna linia jest idealna dla kobiet biznesu. marka odzieżowa zdobią oryginalne wzornictwo i przystępne ceny. Bluzki, spodnie, kurtki i spódnice wykonane z tkanin naturalnych (len, bawełna, wiskoza) ciekawych kolorach odpowiednich dla kobiet w wieku powyżej 25 lat.

Klasa Premium

Turkish marki odzieży poziom premii są rzadkie, mimo wszystko, w kraju koncentruje się bardziej na segmencie średnich cen. Do najbardziej znanych marek na wysokim poziomie są:

 • Ipekyol – marka, która dwa razy w roku, jest pełna kolekcja ubrań w klasycznym i przypadkowy. Ich shopper – to elegancka kobieta ponad 25 lat, pewnie w swoim pięknem. Zbiór zawiera wiele sukienek dla świeckich placówkach, a także biura i casual.
 • Gizia – marka, która skupia się na czubku klasy średniej. Na tkaniny odzieżowe stosowane są z Włoch i Francji, cięcia zawsze spotkać się z najnowszymi trendami w modzie. Kolekcje marki Dużo koktajlowych i wieczorowych sukniach, które są bogato ozdobione koronkami, cekinami, aplikacjami. Moda projekt jest ambitny i nietypowe, ale wszystkie ubrania bardzo poręczny, zapewnia dużą popularnością marki nie tylko w Turcji, ale w Europie i Rosji.

jeansowe marki

Turkish marki są najlepiej znane w dziedzinie ubrań dżinsowych. Istnieją trzy filary, na których spoczywa chwałę kraju.

 1. Colin – marka, która pojawiła się w 1983 roku. Oprócz marki w tej samej produkcji produkowane kilka marek dla różnych odbiorców i rynków. Colin ma oryginalny styl, marka nie kopiuje model światowych marek, a także tworzy własne. Kolekcje marki można znaleźć ubrania na różne okazje, a ceny są zawsze bardzo demokratyczne.
 2. CROSS – ta marka jest dobrze znana na Rosjan. To istnieje od ponad 40 lat z powodzeniem rozwija się na rynku światowym z powodu wysokiej jakości produktów i bardzo rozsądnych cenach. Produkcja oparta jest na najnowszej technologii, są wykorzystywane projektowania komputerowego i cięcia, tak CROSS dżinsy mieć wygodne dopasowanie. fabryki marki regularnie otshivayut kolekcji światowych marek dżinsowych, a to świadczy o wysokiej jakości ich produkcji.
 3. Mavi – to jest prawdziwy świat sensacja. Tureckie dżinsy są często związane z tą marką. Dziś marka reprezentowana jest w 50 krajach na całym świecie, konsumenci w ponad 4000 sklepach kupić dżinsy na miliony dolarów rocznie. Kolekcja marki, aby stworzyć niepowtarzalny zespół projektantów, więc marka jest zawsze rozpoznawalny przez jego niezwykły styl.

Odzież dla dzieci

Turkish marki odzieżowe często także produkować i serii dla dzieci. Ale jest wyspecjalizowanym marki, które produkują odzież high-end w niskich cenach.

Turkish najpopularniejszych marek odzieży dziecięcej: Soow, Ardy, Little-One. Wyróżniają się one wyjątkowymi jakości materiałów i krawiectwa, a także jasne i niezwykły design. W sklepach odzieżowych dziecięcych marki są zawsze zaprezentowała najnowszą kolekcję i demokratyczna polityka cenowa pozwala rodzina z wszelkich dochodów, aby odebrać nowe ubrania dla dziecka. Tureckie dżinsy dla dzieci może być również zakupione od znanej marki LC Waikiki i Mavi.

bielizna

Turcja słynie z dzianiny i bieliznę marki kraj cieszy się doskonałą renomą na całym świecie. Marki bielizny w Turcji wiele, najbardziej znane są następujące:

 • Nicoletta – klasy luksusowej marki bielizny. Produkty marki wyróżnia świetny design i krawiectwo, jakości materiałów i różnorodność asortymentu. Marka powstała w 1980 roku i dziś jest z powodzeniem sprzedawany w Europie i Rosji.
 • Berrak – jakość bielizny w rozsądnych cenach. Marka ma około 20 lat, jej misji, widzi realizację bezpiecznego i wygodnego ubrania wykonane z naturalnych materiałów, za dobrą cenę. Zakres marek: bielizna, piżamy, ubrania domu.

Turkish Buty marki

Turkish buty, które marki są mało znane w Rosji, są w Europie zasłużenie popularne. Są one najbardziej widoczne:

 • Hotic – marka, produkujących obuwie od 1938 roku. Cechą marki jest to, że but zawsze można wybrać akcesoria w postaci portfela, torebki, breloki, itd. Zasięg w tureckich sklepów obuwniczych w lecie i ciepłe jesień-wiosna.
 • INCI – marka założona w 1917 roku, kolekcje tworzone są w ścisłej współpracy z włoskimi projektantami. Dziś marka zaczyna się rozprzestrzeniać poza Turcji, otworzyła ponad 30 sklepów w Azji i Europie.