366 Shares 5357 views

Żona Putina Biografia: Kariera i Rodzina

Ludmiła Aleksandrowna Putin, żona prezydenta Rosji, nazwisko panieńskie nazwano Shkrebneva. Urodziła się w Kaliningradzie. Biografia żony Putina rozpoczął 06 stycznia 1958. Rodzice Ludmiła – Alexander i Ekaterina Avraamovich Tikhonovna Shkrebneva.


Wykształcenie i praca

Ludmiła Shkrebneva studiował w liceum №8 Kaliningrad. Marzyła o karierze aktorki, stale przebywał w klubie dramatu. Ale po szkole stała się studentką Instytutu Technicznego w Kaliningradzie. Po studiach 2-gim roku, rzuciła szkołę i poszedł do pracy. Biografia żony prezydenta zawiera wiele zawodów. Niosła pocztę, studiowała na tokarz rozładowania tokarz-revolverschika Kaliningrad „Torgmash” odbieranie, pracowała jako pielęgniarka, stewardesa, szef klubu dramatu, grał rolę akompaniatora, był dyrektorem butiku.

małżeństwo

W dniu dwudziestego ósmego lipca 1983 Ludmiła Shkrebneva – żona Putina. Biografia kobiety zmieniło. Weszła do Leningrad State University, którą ukończył w 1986 roku z powieściopisarza tło filologa. Po ukończeniu studiów, wraz z mężem udała się do Niemieckiej Republiki Demokratycznej, gdzie mieszkał do 1990 roku. Wracając do domu, Ludmiła Putin stał się nauczycielem języka niemieckiego w Leningrad State University.

dzieci

Biografia Vladimira Putina Vladimirovicha żona byłaby niepełna bez wzmianki o jej dzieci. dwie córki prezydenta, Mary i Catherine. Maria urodziła się dwudziestego ósmego kwietnia 1985 roku w Leningradzie, i Catherine – trzydziestego pierwszego sierpnia 1986 roku w Dreźnie. Piętnasty sierpnia 2012 Ludmiła Putin stał się babcia, Mary urodziła syna.

Zainteresowania i kariera

Ludmiła Aleksandrowna Putina – inicjatorem powstania Ośrodka Rozwoju Języka Rosyjskiego. To sprawia, że publiczne oświadczenia odnoszące się do spraw języka rosyjskiego i edukacji. Była żona prezydenta jest łatwo komunikować się w języku niemieckim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Ludmiła Putina różnorodne zainteresowania: teatr, literatura historyczna i obcy, historia kultury rosyjskiej, muzyki, piosenek, tenis, jazda na nartach. Biografia żony Putina ma wiele osiągnięć:

  1. Do rozpowszechniania języka niemieckiego oraz wkład do wymiany kulturalnej między Niemcami a Rosją, stał się laureatem nagrody Jakob Grimm (2002).
  2. Za wkład w kirgiski-rosyjskiej współpracy kulturalnej i humanitarnej Ludmiła został laureatem Międzynarodowego Stowarzyszenia do wspierania odbudowy duchowości Rukhaniyat (2002).
  3. żona Putina – profesor honorowy Uniwersytetu Eurazji. Gumilow. Ona otrzymała pamiątkowy medal Golden Warrior.
  4. Pierwsza dama była w rankingu 2012 Rosja najbardziej wpływowych kobiet w roku, kończąc na trzynastym miejscu.
  5. Ludmiła otrzymał tytuł Laureata konkursu "Face of the Year 2002" jako "Illuminator roku."

wypadek automobilowy

W 1993 roku biografia żony Putina uzupełniane wypadek samochodowy z poważnymi obrażeniami. Wypadek zmienił Ludmiła. Przeszła dwie operacje i stał się wierzącym.

małżonka prezydenta

Od 2000 do 2008 roku, żona Putina – pierwsza dama Rosji. Ale w społeczeństwie, wydaje się rzadko.

rozwód

06 czerwca 2013 biografia żony Putina ma nowe wydarzenie: rozwiodła się z mężem.