111 Shares 2083 views

Shuvalov Igor Iwanowicz: biografia, zdjęcia

Igor Szuwałow – Pierwszy wicepremier rosyjskiego rządu, który cieszy się zaufaniem prezydenta Władimira Putina. Obecnie nadzoruje cały blok gospodarczej rządu, była aktywna w promowaniu interesów rosyjskich za granicą, zwłaszcza w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.


Początek podróży życia

Pochodzący z regionu Magadan (ale nie rodzimych Sybiraków – rodzice-Moskale byli tam na zarobki), Igor Iwanowicz Szuwałow po gimnazjum w Moskwie pracował w latach 1984-1985. w laboratorium jednego z Instytutu Badawczego w stolicy, a następnie w latach 1985-1987. Służył w wojsku. W tych latach, młody człowiek, a nawet byli poborowi, wszystkie drogi były bardzo otwarte. Dlatego Igor Szuwałow, pierwszy idzie do szkoły technicznej (dla tych, którzy są jeszcze młody i nie pamięta sowieckie realia, wyjaśnia, że jest to coś w rodzaju wydziału przygotowawczego, ale jest za darmo), a następnie na wydziale prawa Uniwersytetu Moskiewskiego, który pomyślnie ukończył z dyplomem prawnik-adwokat w 1993 roku.

Początki kariery

Młoda i przedstawiciel Igor Szuwałow (zdjęcie poniżej potwierdza te cechy), która jest ważna dla pracy, która spadła na niego, staje się doradcą w Departamencie Prawna rosyjskiego MSZ. Znajomy w pracy z potencjalnie interesujące prywatny pracodawca znany biznesmen Aleksandrom Mamutom, Szuwałow Igor nie pracował przez rok w MSZ, idzie do pracy jako prawnik w jego starszy firmy konsultingowej „ALM”, część Brytyjskiego Stowarzyszenia kancelariach. W 1995 roku został dyrektorem „ALM” i działa ich aż 1997 Th. Należy zauważyć, że z usług jego firmy wykorzystali znanych rosyjskich oligarchów, takich jak Borys Bieriezowski i Roman Abramowicz.

Igor Szuwałow legalnej pracy bardzo skutecznie w połączeniu z uczestnictwem w projektach biznesowych w zakresie sprzedaży hurtowej, produkcji i sprzedaży towarów konsumpcyjnych, działalności deweloperskiej. Jednocześnie, był założycielem wielu przedsiębiorstwach handlowych, przemysłowych i finansowych.

Głównymi wybory w życiu

Od 1997 do 1998 Szuwałow Igor – szef Komitetu Mienia Państwowego, a następnie w 1998 roku wstąpił do rządu Rosji Wiktor Czernomyrdin, najpierw jako zastępca ministra własności państwowej, a później, w tym samym roku został prezesem fedimuschestva Fundacji rosyjskim. W tej pozycji, przeżył czterech premierów: Sergei Kiriyenko, Jewgienij Primakow, Siergiej Stiepaszyn, Vladimira Putina. Z powołaniem Michaił Kasjanow, premier 18 maja 2000 Shuvalov Igor Iwanowicz został mianowany szefem aparatu rządu.

etapy goskarery

Od końca maja 2003 roku Igor Szuwałow zaczął pracować jako doradca Putina, aw październiku tego samego roku – jako zastępca szefa administracji prezydenckiej. Wraz z Dmitriem Medvedevym, rozwinął perspektywiczne projekty krajowe w celu promowania edukacji młodego pokolenia, zdrowia, rolnictwa, budownictwa drogowego narodu i mieszkaniowym. Był również aktywnym uczestnikiem negocjacji w sprawie przystąpienia Rosji do WTO.

12 maja 2008 roku został mianowany premier Putin w jednym z dwóch pierwszych wicepremierów w jego szafie, razem z poprzednim premierem Wiktorem Zubkowa.

Po rezygnacji Alekseya Kudrina we wrześniu 2011 roku, Igor Szuwałow, krótko przejął obowiązków służbowych Ministra Finansów. Od tego czasu pozostała pierwszy wicepremier nadzorujący rząd realizuje to ekonombloka Shuvalov Igor Iwanowicz. Zdjęcie poniżej przedstawia go w ostatnim okresie działalności.

Rodzina i życie osobiste polityka

Jeszcze w czasie studiów na Uniwersytecie Moskiewskim, nasz bohater poznał swoją ukochaną Olgę, która również studiowała na Wydziale Prawa, a ponieważ nie zostawił. To małżeństwo jest na ogół mogą być klasyfikowane jako superschastlivyh. Sędzia dla siebie: Igor Olgi Shuvalovyh i troje dzieci – syna i dwie córki. Nawiasem mówiąc, syn Eugeniusza, podobnie jak jego ojciec, służył służby wojskowej w morskim Floty Pacyfiku, choć mógł iść się uczyć, by nie iść gdzieś, w Oxfordzie.

Obecne wyzwania i perspektywy

Igor Szuwałow, jest niewątpliwie jednym z czołowych specjalistów z rosyjskiego rządu, zwłaszcza po przeniesienie dużych menedżerów państwowych jak Igor Sieczin i Siergiej Sobianin, aby pracować w strukturze spoza własnego rządu lub administracji prezydenckiej.

Igor Szuwałow spełnia zaufanie w jego politycznym przywództwem Rosji, na 100%. Wszystkie główne rosyjskie inicjatywy w ostatnich latach w zakresie rozwoju współpracy międzynarodowej i handlu, zwłaszcza z krajami w Azji, odbywających się pod jego bezpośrednią Curated. Jaskrawym przykładem tej pracy był szczyt APEC we Władywostoku w 2012 roku. Szuwałow, dużo wysiłku spędził na organizację szkoleń i nadzór nad jego budowę podstawowych udogodnień, w tym Uniwersytet Dalekowschodni, a także słynnych mostów, które stały się znakiem rozpoznawczym tego dzisiaj jako stolica Primorye Władywostoku.

W styczniu tego roku, Shuvalov reprezentował Rosję na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, w Szwajcarii, a to jest poziom najwyższych urzędników. Po tym wszystkim, ani rosyjskiego premiera, a nie prezydent nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Igor Iwanowicz honorowo reprezentował nasz kraj w tej wielkiej międzynarodowej imprezy. W czerwcu wyraźnie i przekonująco mówi w Petersburgu Forum Ekonomicznego, a we wrześniu wziąć czynny udział w przygotowaniu i prowadzeniu Władywostoku i Pekinu East Forum Ekonomicznego. Jak tylko skończył, Igor Szuwałow, szef dużej delegacji rządowej, ponownie wysłany do Pekinu, a następnie do Singapuru do negocjacji w sprawie integracji gospodarki rosyjskiej w powstającym Panazjatycka Wspólnoty Gospodarczej. Obecnie jest on bardziej skoncentrowane na zarządzaniu rozwoju Dalekiego Wschodu, które, zgodnie z decyzjami rosyjskiego kierownictwa, jest priorytetem dla kraju.