104 Shares 1499 views

Ten wspaniały plac motyw. Szydełka dzianiny koc w starym stylu

Jak miło zimowy wieczór owinięty w ciepły koc, związany własnymi rękami. Należy zwrócić uwagę na ten model w „babcią” stylu: to bardzo proste, ponieważ opiera się na kwadratowej motywem. Hak wykonany bezel przypomina grubej koronki, pled, który daje elegancji i sprawia, że jest bardzo przytulne. Tego rodzaju rzeczy każdy fachowiec, który jest najbardziej podstawowe umiejętności w sztuce drutach można zrobić w ciągu kilku wieczorów podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych.

Jak zawiązać koc w starym stylu?

Aby rozpocząć z narzędzi i materiałów szkoleniowych. Wybierz schemat kolorów dla podstawy dywan. Nici powinny być cienkie, dzięki czemu otrzyma ciepły i przyspieszając ten proces, jak szydełka. Kwadratowe motywy – oddzielna część przyszłej kołdry. Występowali tego samego typu, ale mogą się różnić w kolorystyce. W tym przypadku użyliśmy resztki przędzy wielokolorowe zaprojektować środku każdego kwadratu. Wszystko, co musisz zrobić co najmniej 48 sztuk. Mimo, że w zależności od grubości przędzy i gęstości dziania, kwadratowy hak motyw może być mniejsze lub większe w rozmiarze. W związku z tym konieczne, aby dostosować ilość elementów badanej próbki po dziania. Hak wybrać przynajmniej №3,5, że w internecie nie było zbyt szczelność.

Jak zawiązać haczyk kwadratowe motywy? Program jest bardzo prosty i wyraźnie widoczne na zdjęciach. Zaczynając z pierścieniem, po dokręcić.

Vyvyazyvayut 12 barów z podwójnym sc.

Następnie dodać 6 kolumn z podwójnym sc w 4 lokalizacjach: – korzystać z głównego przędzy kolorów.

W ten sposób zaczyna się tworzyć motyw kwadratowy.

Hak wiąże się następną warstwę składającą się z rozmieszczonych naprzemiennie pręty 6 podwójnych nakida i 6 kolumn z jednym SC.

Ostatni rząd przeznaczony jest podobny.

Pierwsza część jest zakończona. Według tego wzoru dzianiny pozostałe elementy koce.

Po zakończeniu wszystkich części, przejdź do montażu. Połączone każdy kwadrat motywem szydełka dzianiny pętla antena (chwycić je w sposób pokazany na rysunku).

Szczegóły krotnie jednocześnie twarzą w twarz.

Każda para kwadratów połączyć z inną parą, etc. Że będzie musiał cały płótnie.

Estetyczny wygląd nada grzywkę koc, który nie tylko wyrównuje, ale będzie jego dekoracji. W naszym przypadku, ażurowa ramka pasuje następująco. Pierwszy rząd – kolumny bez sc drugie – podwójna kolumna nakida przez jedną pętlę + powietrza. Trzeci rząd – kolumny z podwójnym sc. Czwarty (ostatni) – System girlandy dziewiarskie 5 barów bez sc + 12 kolumn podwoić nakida trzecią pętlę. Obrzeże może być wykonane do własnych upodobań. Bardzo ładny wygląd strony kolorowe resztki przędzy, użyłeś vyvyazyvaya każdy kwadrat motyw szydełkowane. Dzięki zastosowaniu trochę wyobraźni i wykonując ten prosty proces, będzie w stanie wymyślić i stworzyć oryginalne części dla Twojego domu.