583 Shares 6467 views

Jak na drutach dla dzieci strój szydełka

Od wszystkich różnych ubrania stworzone własnymi rękami, chyba najciekawszy strój dla dziecka na drutach szydełku. Po pierwsze, jest szybki. Nawet początkujący szwaczki będzie potrzebował nie więcej niż tydzień, aby stworzyć kawałek sztuki projektowania, podobny do tego w sklepach można znaleźć. Po drugie, światło lato i ciepłe zimowe dzianiny sukienki zawsze wyglądać elegancko w sposób szczególny i przydzielić jej posiadacza do innych dziewcząt.

Czy trudno drutach dziecko strój szydełka? Nie, to całkiem proste. Jeśli masz obraz plakat z sc i bez niej, a następnie stworzyć strój dla córki pracy nie będzie. Najprostszym sposobem, aby wykorzystać te pętle na przemian w różnych kombinacjach. Jakich wzorów do zastosowania w ich pracy, może być rozwiązany przez patrząc na sukienek dziecięcych z wzorami szydełkowych w czasopismach poręczne ludzi. Ogólnie rzecz biorąc, bardziej eleganckie wiązanie, tym bardziej skomplikowana, że jego realizacja, ale istnieje szereg prostych ażurowe, który wyglądał bardzo interesujący i jednocześnie łatwy w użyciu.

sukienki hak dzieci mogą być związane z poszczególnymi elementami. Wybierz motyw i stworzyć prawdziwy obraz: łąka z kwiatów i motyli, dna morskiego z mieszkańcami głębin niebo z chmurami i słońce, itp Następnie przedstawić elementy układu wzór na papierze i rozpocząć przygotowania: jasny kwiat Terry zmieścić nie więcej niż pół godziny, taką samą ilość czasu potrzebnego do połowów lub butterfly bush glony i rozgwiazdy. Gotowy rozłożyć elementy wzoru i przypiąć je w tych miejscach, gdzie miały zostać najlepiej spojrzeć na gotowym produkcie. Gdy cała przestrzeń zostanie zajęte przez figury, zaczynają wiązać je ze sobą. Najprostszym sposobem, aby uszyć. Pod koniec szyć i bocznych szwów na ramionach i wzdłuż obrysu wszystkich rękawów z jednym lub dwoma rzędami kolumn, bez sc. Nie można sobie nawet wyobrazić, co za uczucie sprawi sukienkę w środowisku małych mody i ich rodziców! Nie tylko, że warto tworzyć, ale także świetnie wygląda.

Jeżeli nie jesteś pewien, że można sobie pozwolić, aby związać dziecko strój szydełka i na zewnątrz, można rozpocząć wykonywanie sarafanchik z ażurowej topom przędzy i puszystej spódnica tkaniny. Jakie są korzyści z takich modeli: po pierwsze, dla niedoświadczonych tkaczy uszyć spódnicę łatwiejsze niż związać. Tym bardziej, że nie jest wymagany wzór – zwykle stosowane tylko prostokąt lekkiego materiału, zawinięte na dolnej stronie i zaciśnięte od góry. Wady pritachki góry do dołu wąski pas ukryć dzianiny. Po drugie, grając z wyborem faktur i kolorów tkanin, mogą być całkowicie różne w nastroju Sarafan, zarządzanie vyvyazyvayut tylko jednego rodzaju górze. Po trzecie, ten model nie wymaga podszewki, na sukienki z delikatnych spódnic – i tak nie błyszczy.

Jeśli chcesz połączyć hak letni strój dziecięcy dla określonego schematu lub opisu, należy zwrócić uwagę na wymagania dotyczące przędzy i hakiem. Poszanowaniem dokładność ich grubości, można mieć pewność, że dostaniesz podaną wielkość produktu. Najczęściej sarafan letni dla dzieci z dzianiny z przędzy bawełnianej z jasnych kolorach lub mikrofibry – grubsze i bardziej miękkie, ale równie łatwo i higroskopijne jako c / b. Na pokładzie będzie chciał ustawić, aby Panama, następnie torebkę, to coś innego – robótki wciągająca. A młoda istota, dla której wziął hak, obserwując cud pojawienia się każdej nowej rzeczy, zbyt, będzie chciało zrobić coś własnymi rękami – i to jest bardzo użyteczne pragnienie.