148 Shares 7417 views

Lek „Spanish Fly”: opinie, opisy, efekty i przeciwwskazania

Oznacza „Spanish Fly”, przeglądy co jest na forach dyskusyjnych, znany wielu fanom afrodyzjaków. Jest on używany przez wiele wieków, jego główną zaletą – zwiększone pożądanie seksualne. Początkowo lek „Spanish Fly” jest szkodliwe dla organizmu, a nawet doprowadzić do śmierci. Teraz wszystko się zmieniło. Naukowcy odkryli dokładnego stężenia, nieszkodliwe dla ludzi i nosi mu przysługę w postaci przyjemnego i aktywnego życia seksualnego.


Oznacza „Spanish Fly”, który w większości pozytywne opinie, został nazwany na cześć jednego gatunku chrząszczy. Ich małe korpusy zawiera silny afrodyzjak – kantaryda. Teraz jest ona produkowana przez suszenie i mielenie chrząszczy na proszek. Inna metoda produkcji jest zebrać je z sokami trawiennymi ustach.

efekt

Lek „Spanish Fly”, którego cena zaczyna się od 1800 rubli, środki powodujące poważne podrażnienie tkanek. Gdy w organizmie zawarte kantaryda irytujące receptorów genitalia, zwiększenie przepływu krwi do nich. U kobiet powoduje obrzęk pochwy, a mężczyźni – długotrwałe i silne erekcje. Ponadto, zwiększa wrażliwość na genitalia, który jest ograniczony jedynie po orgazmu.

Formularz uwolnienie

Teraz porozmawiajmy o tym, co znaczy „Spanish Fly” jest dostępna w jakiejkolwiek formie. Patogen wchodzi na rynek w postaci kapsułek lub nalewek, które należy rozpuścić w napoju (niewidoczne dla partnera można dodać do alkoholu) lub wodę. Czuję, że to jest niemożliwe, jako afrodyzjak jest bezwonny, bezbarwny i bez smaku.

odbiór

Trzeba wziąć lek na godzinę przed stosunkiem lub przez 5-10 minut przed stosunkiem seksualnym. Pojedyncza dawka wynosi 5 ml. To nie może przekraczać, jest również zabronione przyjmowanie leku częściej 6 razy w miesiącu. Lepiej ograniczyć odbiór do 4 razy lub użyć narzędzia tylko w przypadku skrajnej potrzebie. Nawet małe dawki środka są bardzo aktywne, więc jest to początkowa liczba dobierana indywidualnie.

przedawkować

Lek „Spanish Fly”, który podsumowuje, jak kobiety i mężczyźni pisać, zawiera toksyczne składniki. Tak, nigdy nie przekraczać dawki podanej na opakowaniu i częstotliwości odbioru. Przedawkowanie Objawy: tworzenie pęcherzy w jamie ustnej, palenie i nadmierne ślinienie się. Jest również możliwe, krwawienie z macicy, wymioty krwi, pragnienie, ból pęcherza moczowego, nerki, a przy oddawaniu moczu. Mężczyźni mogą wystąpić priapizm (patologiczny erekcji). Gdy powyższe objawy należy natychmiast przerwać przyjmowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania

Oznacza „Spanish Fly”, który podsumowuje można znaleźć na ulotce reklamowej, ma dwa główne Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki i idiosynkrazji. Należy również wziąć pod uwagę czynniki zewnętrzne, które mogą wraz z wpływem leku na organizm mają niekorzystny wpływ. Nie należy przyjmować środki dla osób z przewlekłymi chorobami układu moczowo-płciowego, kobiet w ciąży i osób poniżej 18 roku życia.