631 Shares 7890 views

Jak zadowolić swoją żonę w łóżku?

Jak spełnić żonę? To nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Przeglądu zaleceń podanych w tym artykule, i będzie sukces.

Jak spełnić żonę? Rozumiem, że jest to konieczne

Czasami frustracja związana z niedopowiedzeniem. Jeśli na początku relacji uczucia są tak silne, że łagodny dyskomfort lub brak orgazmu może być postrzegana zupełnie normalne, gdy kobieta od dłuższego czasu traci coś w seksie, zaczyna ją niepokoić.

Niekoniecznie, że uważa cię złą kochanka. Może czuje przeciwnie „nie tak” i bardzo zdenerwowany o tym. Jest to błędne koło. Kobieta boi się podnieść ten problem, aby nie zranić. W wyniku tego, że nie czerpać przyjemność z seksu, co z pewnością wpływa na swój związek. Jest napięcie, konflikt „znikąd”. Ale często, aby dowiedzieć się, jak zadowolić swoją żonę w łóżku, trzeba tylko zapytać.

Być może brakuje mu tylko jeden mały działania, ale waha się prosić Cię o tym. Spróbować samemu, aby rozpocząć rozmowę. Zapytaj, co chciałaby, aby dowiedzieć się o swoich fantazjach i marzeniach.

Jak spełnić żonę? Bądź czułość i opiekę

Wiele kobiet, nawet zagorzałym fanem szybki i ostry seks, czasami chcesz romans i czułości. Staraj się stworzyć atmosferę. Zaproś ją na randkę z sequel. Jeśli masz dzieci, przejdź do hotelu na jeden dzień lub weekend do pełnego zaangażowania się sobie nawzajem. Twórcza wyobraźnia. Kiedy kobieta czuje, że ona kocha, ona jest w stanie czuć się o wiele bardziej intensywne emocje od seksu.

Jak spełnić żonę? Jest to ważne dla wielu

Pomyśl o tym, jak są przewidywalne? Jeśli intymność prawie zawsze odbywa się w określonej sytuacji, konieczne jest, aby zastanowić się nad potrzebą eksperymentów. Na przykład, można zmienić sytuację. Kochać przynajmniej nie w zwykłym łóżku, na kanapie. Doskonała kuchnia, łazienka i korytarz mogą być odpowiednie do tego celu.

Warto zastanowić się, a skrajne warianty. Na przykład, w windzie, WC kawiarni, na zewnątrz, w samochodzie. Trochę adrenaliny – wielki pobudzający. Jeśli masz długi czas lub nawet nigdy nie mieli takiego doświadczenia, a potem nadszedł czas, aby je zdobyć.

Jak spełnić żonę w seksie?

Należy zwrócić uwagę na grę wstępną. Zrobić to powoli i delikatnie. Niech czują się w ten sposób do ciebie. Można po prostu głaszcząc i całując jej ciało. Nie powinno być ograniczone tylko do pewnych obszarów. Wiele kobiet miłość dotykać na plecach, brzuchu, nogach i innych częściach ciała. Szeptać mu kilka miłych słów.

Można także spróbować opanować sztukę cunnilingus. Wiele z nich jest po prostu pod wrażeniem takich pieszczot. I oczywiście, można korzystać z arsenału, które są dostępne w sklepach płciowych. Niekoniecznie kupić wibratory i inne rzeczy. Można, na przykład, aby kupić trochę smaru z pobudzająco lub olejek do masażu z pięknym zapachem. W sprzedaży znajduje się również inną bieliznę. Twoja narzeczona prawdopodobnie będzie zadowolony, że taki prezent.