315 Shares 4986 views

Pozdrowienia dla męża z żoną w jego własnych słowach: przykłady

To po prostu tak się złożyło, że szczere komplementy można usłyszeć tylko z mężczyzną w swoim wystąpieniu. Przez to i wiele są przyzwyczajeni, żeby go wziąć za pewnik. Ale niewielu wie, że komplementy męża również dobre, aby usłyszeć, jak ty. Nikt nie może oprzeć się słodkie słowa w swoim wystąpieniu. Pomogą one zrozumieć, jak ważne jest dla Ciebie. Jak prawidłowo dokonać komplement? Od czego zacząć? A kiedy oni rozmawiają?


Dlaczego zarobić komplementy człowieka?

Jak powiedział jeden znak ze starego radzieckiego filmu „Marność nad marnościami”: „Mężczyźni – takie rzadkość Mężczyźni powinni być chronione i pielęgnowane.”. Ale jak się okazuje w praktyce. Pomimo swojej wizualnej siły i mocy, większość mężczyzn są wrażliwe i delikatne osoby potrzebujące wsparcia żeńskiej. Dlatego komplementy mąż potrzebne powietrze.

Twój ukochany człowiek musi wiedzieć, że jest on zmierza we właściwym kierunku, i wykonuje pewne działania są bardzo profesjonalnie. W przeciwnym razie, po prostu zapomnieć o cel. Nie ma co szukać, jeśli nikt nie będzie zwracać uwagę na jego wysiłki, działań i osiągnięć.

To tak jak w sporcie. Jeśli sportowiec nie chwalić będzie myślał, że jego droga jest źle dobrane. I ostatecznie będzie przestać próbować i być może nawet zrezygnować z regularnego treningu. A dlaczego? Nikt nie docenia? Dlatego też, od uwielbienia serca męża i pokazać mu, jak bardzo doceniam jego pracy, czynności i innych spraw.

Terminowe komplementy rozweselić i podnieść samoocenę

Każda mądra kobieta wie, kiedy trzeba dokonać komplement do męża. Zwłaszcza, gdy ma jakieś problemy w pracy, czy coś nie działa. Go rozweselić. Pomoże to zrozumieć, że jesteś osobą, która będzie wspierać go w trudnym momencie. Ponadto czas, aby komplement podnieść swoją samoocenę.

Powiedz słodko: „Jaki jest Twój ulubiony miód. Nie martw się tak. Będzie lepiej. Masz bardzo utalentowany i inteligentny. Bosses pewno zauważy i doceni. Wszystko wymaga czasu. Bądź cierpliwy, mój rycerz! "

Kiedy należy dokonać komplement?

Czy kiedykolwiek zauważyłem, kiedy wszystko, co jest zbyt zanurzone w sprawy codzienności? Są chwile, kiedy po prostu robić wszystko na maszynie. Nikt nie chce zobaczyć. Już nic nie podoba, jak wcześniej.

Przyjść jakiś letarg i chroniczne zmęczenie od codziennych problemów. Z jednej strony, znudzony nieograniczone chemiczna, prasowanie, pranie, gotowanie. Tak, i dzieci. Stale muszą gdzieś pojechać, aby zrobić z lekcji, aby sprawdzić, czy są one brane do szkoły lub przedszkola. I to wszystko męczące.

Ale twój małżonek są podobne dzień jednak zupełnie inna sprawa. Zwłaszcza takie zjawiska występują w rodzinach z jednym tylko mąż i żona siedzi pracy w domu. Dzieci zawsze coś się zepsuje. Oni chorują. Muszą kupić buty, książki – i tak w nieskończoność. Oczywiste jest, że ty też jest określone ręką. Ale ponieważ żony najemny i jedyną osobą, na którego finansowego dobrobyt rodziny zależy. W związku z tym nie muszą oczekiwać przy okazji powiedzieć, jak bardzo kochasz swojego męża. Wierz mi, doceni twoją uwagę.

Często mu powiedzieć, jak bardzo doceniam to, co robi. Powiedz mu: „Jesteś najlepszy mąż i ojciec na świecie. Jak ty, świat ma więcej. Jesteś najbardziej wrażliwy, kochający i cierpliwy. Kochamy cię! "

„Kto mnie chwalą lepiej niż ktokolwiek, otrzyma słodki cukierek”

Nie ma potrzeby, aby wyglądać jak przebiegły i samolubną dziewczyną z kreskówek dla dzieci, który jest oferowany do wszystkich tych, którzy ją chwalili, słodką nagrodę. Twój mąż komplementy muszą być aktualne (znaczy się) i pochodzą z serca. Nie trzeba mówić do niego: „Kochanie, jesteś tak dobry, mądry. Tylko złoto, ale nie mężem. Byłem w Internecie zobaczyłem piękny płaszcz. Daj pieniądze. To będzie naprawdę niedrogie, i będę tam jak królowa ".

Taki komplement pewnością jest nieszczere. Ponadto, jeśli następnym razem powiesz miłe słowa ot tak, mąż będzie traktował to jako gest udawania. I oczywiście, to byłoby pochlebstwo niego rodzajem sygnału, że oczekują od niego pewne działania.

Dlatego komplementy mąż z żoną powinien być szczery i realistyczny. Nie należy oczekiwać pochwały w zamian. I nic nie z kochankiem zapytać. Uwierz mi, on zawsze bez stale potrzebują czegoś. Daj mu odpocząć od niego. A jeśli trzeba coś kupić, nie zaczynają się od pochlebstw i mówią rzeczy takimi, jakimi są. Na przykład: „Spójrz, co znalazłam sukienkę. To jest po prostu przyjść do butów, że mnie kupili w ubiegłym roku. To po prostu jest doskonały tandem. Dodatkowo, będziemy wkrótce iść do znajomych. Chcecie wszyscy podziwiali jak Twoja żona dobrego smaku rzeczy. "

Komplementy powinny podkreślać główne zalety męża

Nie zapominaj, że samce i samice percepcje są zupełnie inne. A jeśli kobieta jest w stanie stopić z „zające”, „Słońca” i „lapul” takie śliczne małe słowa mogą również nie lubią swojego męża. Dlatego trzeba myśleć, co zrobić komplementy męża od żony. Na przykład, w jego chwale koniecznie dać ocenę następujących cech męża:

  • Zdolności umysłowe;
  • wytrzymałości i trwałości;
  • Trwałość, urok i odwołania;
  • wielkie poczucie humoru.

Często chwalić męża

Pamiętaj, aby powiedzieć mu: „Umiłowani. Jesteś moim tygrysem. Jesteś bardzo mocne i wytrzymałe. Z tobą jestem jak mur. Jesteś moim wsparcie, nadzieję i rajem. Jesteś moją radość. Ty mnie najszczęśliwszą kobietą na świecie! "

Cóż, widać, że po tych słowach stopi nawet najbardziej poważnego mężczyznę syberyjskiego. Po pierwsze, te słowa pan podkreślić wszystkie główne zalety jej kochankiem. Po drugie, z ich pomocą, to wyraźnie zaznaczyć go wśród innych mężczyzn. I po trzecie, podnieść samoocenę i poprawę nastroju. Twój mężczyzna będzie dokładnie zrozumieć, co on szanuje, kocha i czeka na niego w domu kochający ludzi.

Mów do męża jako jego pomoc jest dla Ciebie ważne

Czasami człowiek jest przydatna, aby sądzić, że po prostu nie może się bez niego obejść. Widać, że potrzebuje kogoś do ochrony, opieki i ochrony swoich rodzin. Dlatego, nawet jeśli łatwo wykonać pewne czynności siebie, udawać, że największą pomoc przyszła dokładnie o wyglądzie swojego męża. Powiedz mu: „Jesteś moją radość. Bez niczego Ci nie działa „lub” To umnichka. Bez ciebie jestem jak bez rąk. " Pamiętaj, aby podkreślić jego przywództwo: „Umiłowani. Bez ciebie ja naprawdę nie miałem czasu. Ja nawet nie wiem, co bym zrobił, gdyby nie ty. "

Główną rzeczą, komplementy powiedzieć mężowi własnymi słowami. Ponadto, mogą one być rozcieńczony z różnych fraz, że dwaj z was są bardzo osobiste, a nawet intymne. Z reguły ich małżonkowie powiedzieć, kiedy sama.

W skrócie, pieścić jej kochanka. Nie wahaj się powiedzieć mu miłe słowa. Są one znane nawet być miły kot. I twój małżonek będzie zrozumieć i docenić ich, ale tylko wtedy, gdy zostaną one powiedział szczerze, a nie z określoną intencją.