399 Shares 5708 views

Lek „Tribestan”. Opinie, wskazania, zastosowanie

Lek „Tribestan” odnosi się do grupy czynników, które wpływają na układ rozrodczy. Ma tonikiem i wpływy. Lek „Tribestan” (opinie specjalistów zawierać taką informację) jest w stanie stymulować pewne funkcje seksualne.


U mężczyzn, stosowanie środków poprawia lub odnawia libido, erekcja jest przedłużony czas. Lek pobudza produkcję plemników, zwiększając liczbę i ruchliwość plemników.

Lek „Tribestan” dla kobiet jest środkiem przyczyniając się do poprawy libido, wpływając korzystnie na objawy naczynioruchowe w postcastration tła i naturalnej menopauzy. W zastosowaniu ograniczonej ostrości subiektywnych doznań (letarg, drażliwość, całkowitego naprężenia, bezsenność).

Oznacza „Tribestan” (opinii ekspertów to potwierdzić) i ma działanie hipoglikemiczne.

Lek podaje się (w monoterapii lub w skojarzeniu z innymi lekami), w niektórych postaciach męskosterylności. Przez wskazania obejmują idiopatycznej niepłodności w oligoastenoteratospermii tła (zmniejszona ilość i jakość plemników), bez podwyższenia parametrów nasienia w ciągu roku od zabiegu do żylaków, a związany z przyczyn immunologicznych.

Oznacza „Tribestan” (referencje pacjenta potwierdź) przyczynia się do zwiększenia czasu trwania i siłę erekcji.

Lek jest wskazany do dislipoproteinemia aby obniżyć całkowity poziom cholesterolu u ludzi.

Kobiety oznacza pokazano na okres po kastracji i statusu menopauzalnego i neurowegetatywne skomplikowanych neuropsychiatrycznych manifestacji, jak również jajnika niepłodności (hormonalnego).

Dawkowanie i czas stosowania leku ustala specjalisty. Bierze się tu pod uwagę nie tylko na charakter choroby, ale także tolerancji.

W niektórych form niepłodności i zaburzeń potencji u mężczyzn Średnia dawka – jedna lub dwie tabletki trzy razy dziennie. Czas trwania kursu – nie mniej niż trzy miesiące.

Niepłodność, immunologicznym, mężczyźni powołać tabletka trzy razy dziennie. Czas odbioru – dwa miesiące. Kobiety są poinformowani na tabletki trzy razy dziennie przez siedem dni do 21 dni cyklu miesiączkowego. Oczywiście można powtarzać (w razie potrzeby), przed ciążą.

Leczenie menopauzy stanu lub postcastration kobiet przeprowadzone w ciągu dwóch lub trzech miesięcy. Dawka w tym samym czasie, – jedna lub dwie tabletki trzy razy dziennie. Po wystąpieniu poprawy ilości leku jest ograniczona do dwóch tabletek na dzień do pięćdziesięciu do sześćdziesięciu dni.

Kiedy dislipoproteinemia oznacza „Tribestan” przyporządkowana dwie tabletki trzy razy dziennie. Czas trwania leczenia – nie mniej niż trzy miesiące.

Lek „Tribestan” (Odpowiedzi specjalistów i pacjentów o tej wystawie) jest przekazywana do ogólnego dobra. W niektórych przypadkach mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości.

Instrument „Tribestan” przeciwwskazania są minimalne. Wyznaczyć leku w przypadku nadwrażliwości podczas ciąży i laktacji.

W praktyce klinicznej nie ma dowodów przypadków przedawkowania. Ze względu na brak specyficznej odtrutki przedawkowanie przeprowadzono standardowe działania oczyszczające (po przemyciu żołądka również daje węgiel aktywny). leczenie objawowe może być przeprowadzona, jeśli jest to konieczne.

Lek „Tribestan” nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i ruchu.

Wykorzystanie funduszy powinny być zharmonizowane z lekarzem. Przed zastosowaniem tego leku „Tribestan” jest zalecany do badania podsumowanie.