787 Shares 3300 views

Piłkarz Gerd Muller: biografia, rodzina, osiągnięcia sportowe

Gerd Muller – prawdziwa legenda niemieckiego futbolu. On urodził się napastnik z powrotem w 1945 roku, w Nordlingene, 3 listopada. Teraz były piłkarz 69 lat. On ma długą i ciernistą drogę do chwały, ale nie poddawaj się i nie dać się w trudnościach. Ten wysokiej jakości, a także wiele innych pomogły mu stać się najbardziej znanym i honorowy atakują Niemcy. Gerd Muller – gracz, który zasługuje na szczególną uwagę, więc konieczne jest, aby o tym opowiedzieć.


O karierze klubowej

W piłce nożnej Gerd Mueller przyszedł w 1960 roku. Potem zaczął grać dla klubu młodzieżowego „FA 1861”. Przebywał w zespole do 1963 roku, a następnie zaczął grać na profesjonalnym zespołem, który jest na głównej części. W „FA 1861”, grał na rok, aw tym czasie opuścił polu 31 razy. Dla wielu meczach zdobył 51 bramek! Fantastyczne statystyk, a ten młody człowiek, który nie był dwadzieścia lat.

Potem przeniósł się do Monachium „Bayern”, w której skład próbki od 1964 do 1979 roku. Dla klubu Gerd Mueller zagrał 453 mecze i przez cały ten czas wydał 398 goli w bramce rywalek. Nic dziwnego, że napastnik stał się ulubieńcem fanów, prawdziwy przyjaciel i pomocnik drużyny – nie bez jego pomocy Bayern włamał się do finału i zdobył trofea.

W 1979 roku przeniósł się do Muller "Fort Lyuderdeyl Strikers", gdzie grał do 1981 roku. Dla amerykańskiego zespołu Gerd zdobył 40 bramek w 80 meczach.

Na całej swojej karierze do gry w klubie, który był tylko trzy, napastnik strzelił 489 bramek dla 564 meczu. Jest to ogromna liczba, a rekord tej pory nie udało się pokonać któregokolwiek z niemieckich graczy.

National Team Germany

Podczas swojej reprezentacji Gerd Müller grał od 1966 do 1974 roku. Wcześniej on jednak przez pewien czas (około roku) to gracz z drużyny narodowej Republiki Federalnej Niemiec do 23 lat. Tam grał jeden mecz, w którym, nawiasem mówiąc, zdobył gola.

Ale potem stał się graczem drużyny dorosłych. Dla niej zrobił 62 występy, w których zdobył 68 goli. Cele Gerd Müller wykonane fantastyczne. Nic więc dziwnego, że jest doceniany i szanowany w całych Niemczech. Pewna liczba bramek Gerd Myuller za całokształt pracy zawodowej piłki nożnej? To jest ciekawe pytanie. Ponad 627 meczów (podsumować liczbę gier dla klubu i reprezentacji), on zaprojektował 558 głów! Nic dziwnego, że podczas rekordu Gerda Myullera nikt nie złamał.

tytuły osobiste

Ten gracz jest posiadaczem całej konstelacji rekordów sportowych. Tak, on jest najlepszym strzelcem Mistrzostw Świata (jeśli weźmiemy od roku 2004). Zaprojektował aż 14 bramek. Został także uznany za najlepszy strzelec drużyny narodowej Republiki Federalnej Niemiec (i oczywiście, dlaczego nie wszyscy byli w stanie zdobyć w 62 meczów, 68 goli). 70 goli zdobył w grach, które odbyły się w ramach Europejskich Pucharach. Jest również uważany za osiągnięcie rekord. I oczywiście, to był Gerd Müller posiada honorowy tytuł najbardziej produktywnym graczem w historii mistrzostw w Niemczech. W pięciu meczach Bundesligi, udało mu się zwrócić na pięć bramek.

Co ciekawe wiedzieć

Jak widać z powyższego, Gerd – to naprawdę strzelenie od Boga. Nie każdy jednak wie, że kiedy młody Muller, który właśnie skończył 19 lat, ukazał się w „Bawaria”, zaczęło rzucać podejrzliwe spojrzenia. Większość przyszłych partnerów Gerd bardzo sceptycznie do nowego gracza, pokazując swój brak zaufania do tego, że ten facet, który wyglądał było tak niewygodne, doskonale stanie utrzymać piłkę. Na przykład, Sepp Maier, bramkarz klubu, powiedział, że ich zespół po raz pierwszy zobaczył Gerdę, śmiejąc się prawie do łez. Chubby, różowe policzki, z krótkimi włosami i pozornie krzywe nogi i tułów zbyt blisko – tak jak on pojawił się przed nimi. Mueller najwyraźniej nie spodziewałem się takiej reakcji, bo przedstawienie bardzo niepewna, mówiąc był strzelcem Nördlingen. Na tej części nowo roześmiał. Bardzo to było komiczne. Jednak, gdy niemiecki futbol po raz pierwszy zobaczyć go w akcji, czyli na boisku, ich zaczepki zatrzymany raz na zawsze.

rodzina

Jest jeszcze inny ciekawy fakt, który nie jest znany dla każdego. W weekendy, Gerd Müller była burza z „Bawaria”, strzelec Boga, a w dni powszednie … konwencjonalnej fabryce włókienniczej pracownika. Młodzieniec z dzieciństwa próbują zarabiać na farmie jako robotnik. Jak mówią, życie jest wykonana. Gerd był szóstym dzieckiem. Urodził się, nawiasem mówiąc, w ubogiej rodzinie chłopskiej, a ponadto w ciągu piętnastu lat, stracił ojca. Rozpoczął ostrą życie, i dlatego musiał pracować, Muller brakowało szkoły. Nie wiadomo, co byłoby jego życie, gdyby nie chęć do gry w piłkę, co sprawiło, Gerda słynny piłkarz w Niemczech.

Styl i technika

Gerd Müller jest naprawdę właściciel wyjątkowy prezent nożnej, która wykracza daleko każdego gracza. Obrońcy drużyny przeciwnej były po prostu nierealne trudno zabrać z chłopakami w piłkę – był w stanie przebić się do niego przez prawie każdej przeszkody. Ponadto, Gerd idealnie na nogach. To było prawie niemożliwe, aby obniżyć. A także wszystko, co miał niewytłumaczalny sens. To było bardzo dziwne, ponieważ Muller udało się okaże, że tak powiem, w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Czyli tam, gdzie i dojść do piłki. Był w stanie przewidzieć tego miejsca, nawet jeśli oczywiste było niesamowite odbicia.

I cele – to zupełnie odrębna kwestia! Zdobył je w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach. Muller mogłoby pchnąć piłkę do bramki kości udowej, wysłać go do pleców, kolan, a nawet pięty. Czasami niektóre cele wydają się z nawet absurdalne. Ale nikt się nie przejmował. Cele wygrana przyniosła zespołowi, a to było najważniejsze.

Monachium „Bawaria”

To jest wielki niemiecki klub. To spędził większość swojej kariery, Gerd Müller. Ciekawe, ale to utalentowani piłkarze nie od razu spodobał się trener zespołu, który następnie Zlatko Czajkowski. Wierzył, że zespół powinien składać się z eleganckich graczy, zamiast od chłopów. Ale wszystko okazało się w wyniku? Gerd nadal przynieść zwycięstwo uciesze fanów i opuścił stanowisko trenera Zlatko w 1968 roku.

Nawiasem mówiąc, talent i nazwę tego zawodnika w naszym czasie – powód do kontrowersji i spekulacji. Wiele osób nadal drapania głowy nad odwiecznym pytaniem: Gerd Müller i Thomas Muller – są krewni? Właściwie nie, a to jest sprawdzonym raz i jeszcze raz. Jednak są one zarówno utalentowanych i wybitnych graczy, oprócz imienników. Sam Thomas chętnie rozmawiać z jednym z wielu wywiadach, że Gerd dla niego jest doskonałym przykładem do naśladowania. Muller Jr. (można to w ten sposób nazwać), mówi, że spotkał się z legendą bardzo młody, kiedy jeszcze grał dla fanów. Gerd od początku było jego wielkie zrozumienie i wsparcie. On zawsze dał rady Thomas i pomóc mu rozwijać. Po tym wszystkim, od 1992 do 2014 roku Gerd był trener drugiego składu „Bawaria” – tak sportowcy spełnione.

Życie po futbolu

Mistrz Świata 1974, 1972 Europa, zwycięzca czterech czas mistrzostw Niemiec – to tylko niewielka część z osiągnięć piłkarskich. Trzy razy zdobył Puchar Europy. Niejednokrotnie się mistrz (jak omówiono powyżej). I, oczywiście, byłem Puchar Interkontynentalny. Ale w 1981 roku, Gerd skończył szanse kariery. Po tym, został wyprzedzony przez ciężką depresję. Legendarny piłkarz zaczął angażować się w alkoholu i pozostawić w binges. Ale to w żaden sposób nie zostawił swoich przyjaciół i byłych partnerów z „Bayern” obojętny. Przekonali odtwarzacz do poddania się rehabilitacji i zaprosił do szkolenia dzieci, pro-amator zespół z „Bavaria”.

Niestety, w 2015 roku, na początku jesieni, Gerd Muller był w domu opieki, gdzie rozpoczął się w leczeniu choroby Alzheimera. Incydent wielce zasmucony wszystkich swoich przyjaciół, fanów i ludzi, którzy szanują Gerda jako piłkarz i jako człowiek. Ale wierzę, że legendarny sportowiec będzie walczyć z tą chorobą. Jest to silna osobowość, która kocha życie i jest zawsze w dobrym nastroju.