255 Shares 5535 views

Ile kalorii spalonych uruchomiony? Korzyści z prowadzenia zdrowie i figurę

Ci schudnąć na bieżąco? Albo po prostu postanowili stracić kilka dodatkowych kilogramów? A może zawsze zachować kształt ciała i wagi? Interesujące jest to, że pomimo zaleceń zdrowia, wiele osób zapomina o prostych rzeczy, takich jak uruchomiony. O ile kalorii spalonych jogging rano, nie przypuszczam wielu fanów diety i aktywnych użytkowników kształtowania i kondycji.


Tymczasem te panie (i mężczyźni), którzy spędzają 30 minut swojego życia w dniu tej działalności, o wiele zdrowsze niż inne. To może nie być oczywiste. Nie, one nie świecą na ich dobre samopoczucie, ale kiedy „przyjdzie czas”, aby uruchomić ich rówieśnicy na lekarzy z wieloma ranami, oni spokojnie popijając herbatę w fotelu, lub pracujących w jego podwórku.

Korzyści z systemem do figury

Wielu nawet nie wyobrażam sobie, ile kalorii spalonych pracuje – najbardziej proste ćwiczenie, w tym sensie, że nie ma potrzeby znać jakieś specjalne tajne ćwiczenia. Według dietetyków i trenerów na 20-30 minut można stracić trwa od 200 do 500 gramów. Razem – do 3,5 kg na tydzień, po prostu w wyniku jogging! Ogólnie rzecz biorąc, im więcej dana osoba waży, tym bardziej waga stracił podczas tych monotonnych ale skutecznych ćwiczeń.

Jednak ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad, aby ciężar naprawdę wyszedł. Najpierw uruchom potrzebę dokonania stały, regularny. Po drugie, jeśli nie do zajęcia rano i po południu, a zwłaszcza wieczorem wybrać – nie być ostrożnym, aby pozwolić sobie na przejadania się w nocy. Tuż po wysiłku możliwym wzrostem apetytu i gęstej kolacji zniszczy wszystkie przedsiębiorstwa, i nie ma znaczenia, ile kalorii spalonych bieg.

Wydaje się, że ćwiczenie jest strasznie monotonna. Wiele dziewcząt wolą robić fitness, aerobik i inne ćwiczenia, myśląc, że bieganie będzie jedynie piękne nogi. Nic podobnego! Przy odpowiednim podejściu będą pracować wszystkie mięśnie. Po kilku tygodniach widać, że stały się one znacznie szczuplejsza!

Utrata kalorii

Więc ile kalorii można spalić działa? To zależy od kilku czynników:

  1. Waga biega – co to jest, tym więcej kalorii wyparuje. To jest na rękach tych, którzy uważają się za bardzo gruba. Jeśli już ważyć 40-50 kg (i jesteś dorosły), straty będą minimalne kalorii na kilogram ma praktycznie żadnego wpływu, ale wkrótce przyjdzie ogólną harmonię kosztem wyglądu mięśni.
  2. Czas trwania serii. 15 nie minuty wiele do stracenia, optymalny czas – od 30 do 40 minut. Ale to przyjdzie, może nie od razu – wystarczy wydłużyć czas każdego dnia trochę.
  3. Ponadto, istnieje różnica między ile kalorii spala się podczas szybkiego, powolnego i zmiennego biegu.

Przez pół godziny można się spodziewać utraty około 400-500 kalorii. Wraz z szybkim wzrostem obciążenia bieg, to można stracić więcej. Dobrze jest też, aby zmienić prędkość. Następnie ciało nie jest tak szybko przyzwyczaić się do stresu, a utrata masy ciała może wzrosnąć o 1,5 raza.

Jesteśmy przygotowani nie tylko do tego, że wkrótce to, że opracowany przez dr Bormental – tabela kalorii – nie trzeba. Będą inne przyjemne rzeczy: odejść duszność, poprawia zdrowie i cerę, zwiększyć zdolność do pracy, a nawet wzrosnąć codzienne samopoczucie. A jeśli nawet myśleć o tym, że nadszedł czas, aby rozpocząć!