794 Shares 9324 views

Chevrolet Colorado – pickup z wysokim poziomem komfortu

Chevrolet Colorado Chevrolet wyprodukowany w fabrykach od 2004 roku. Równolegle do zakładów montażowych firmy GMC zostało skomercjalizowane GMC Canyon, Kolorado identyczny wzór w niemal wszystkich aspektach. GM Chevrolet Colorado został opracowany przez projektantów firmy z udziałem japońskiego Isuzu i został umieszczony na platformie GMT 355 Hammer H3. GMC Corporation rozwijać GMC Canyon nikt nie przyznał i poradzić sobie z przygotowaniem pre-produkcji samochodu samodzielnie.


Seryjnej produkcji Chevrolet Colorado zaczął Shreveport, Louisiana, a kontynuował w Rayong (Tajlandia). Korzystanie zdolności azjatyckiej uzasadnione, pokolku były dobrze znane logistyki, transportu drogowego i morskiego niedrogim kosztem. Tak więc koszt nowego średniej wielkości pickup Chevrolet Colorado Nie przekraczać średniego poziomu. Nadwozie pojazdu produkowany w trzech wersjach, z konwencjonalnym dwudrzwiowego kabiny ładunkowej i platformie z klapami, z podwójną kabiną czterech i skracanie platformy ładunkowej z wydłużoną kabiną dwudrzwiowego.

Motors Chevrolet Colorado zainstalowany wystarczająco silne do średniej wielkości pickup, obróbka objętość cylindra wynosiła około 3,2 litra, który pozwala na wykorzystanie ukrytego potencjału elektrycznego, gdy zębatego koła. Podwozie Urządzenie zostało przystosowane do jazdy na otwartej drodze, jak również dla dużych prędkości jazdy na utwardzonej drodze. Nastąpiła zmiana przedniego typu sportowego zawieszenia. W tym przykładzie wykonania, pojazd Chevrolet sat niskie położenie środka ciężkości jest również obniżona dynamika napędowe Chevrolet Colorado wyglądał szybkie i szybko. Wrażenie sportowy wzmocnione koła 18 cali, a konwencjonalne pojazdy kołowe modyfikacji wielkości 17 cali.

Chevrolet Colorado był inny kolor marka, to był głęboki rubinowy kolor, jasny błękit kobaltowy i północy-niebieski lśniące. Zewnętrzne oznaki lufie samochód z wyłączności, kratki, przednie i tylne zderzaki, a także stylowe felgi miałem żadnych analogów.

Po głębokim restyling, przeprowadzonego w 2007 roku, Chevrolet Colorado ulepszone wnętrze, elektrownia została uzupełniona o dwa nowe silniki, az Vortec 2800 i R4 R5 Vortec 3500 pojemność 176 i 218 KM odpowiednio. Silniki Vortec połączono z czterech etapach automatycznej skrzyni biegów lub pięć ręczną dźwignią zmiany biegów. Dodatkowe wyposażenie pojazdu obejmuje poduszki powietrzne boczne i podgrzewane fotele.

Samochód miał też wiele standardowych urządzeń, które zwiększają poziom komfortu i niezawodności. Należą regulowaną kolumnę kierownicy, wspomaganie kierownicy, ABS, tylne blokada dyferencjału, automatyczna regulacja siły hamowania wszystkich kół i antypoślizgową kontrolera. Rozpoczęcie produkcji drugiej generacji Chevrolet Colorado miał w 2011 roku po prezentacji na Motor Show w Bangkoku, gdzie boku samochodu w ramię z Chevrolet Malibu. Następnie oba modele zostały pokazane we Frankfurcie. Udział w targach motoryzacyjnych azjatyckiej polega sprzedaży Chevrolet Colorado dla regionów Azji Południowo-Wschodniej. Maszyna przystosowana do cech klimatycznych Tajlandii i Chevrolet Colorado został z powodzeniem sprzedawane w Azji Południowej i wystaw samochodowych.