665 Shares 7058 views

Legendarny Chevrolet Impala 1967

W 1967 roku na rynku amerykańskim ma samochód Chevrolet Impala 427, którego nazwa została zapożyczona z afrykańskich antylop w połączeniu z prędkością i gracją maszyny. Teraz model jest lepiej znany jako Impala 1967. Niezwykły projekt, który korzystał ogromną liczbę różnych elementów chromowanych trohparnye tylne światła i elegancki salon spełniła swoje zadanie. W rezultacie, w połowie ubiegłego wieku, samochody stworzył furię, o czym świadczy bezprecedensowe do tej liczby sprzedaży przekroczyła milion egzemplarzy. Wyjaśnia to również częste korzystanie z samochodów w filmach.


Chociaż producenci porzucili użycia dużej objętości bloku z Corvette. Ponadto, silnik został opracowany rok wcześniej. Pomimo mniejszej objętości, zawory, które zostały umieszczone w niej w układzie szachownicy, zapewnia lepszy przepływ, co za tym idzie – większą moc. Zapuść Chevrolet Impala 67 rok był łatwiejszy ze względu na nierównomierny rozkład momentu obrotowego. Dokładniej, użyto w kształcie litery V „osiem”, gdzie osiągnięta mocy 425 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o podwozie, samochód dostał przednie koła, których szerokość jest większa niż ich poprzednicy. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego korpusu z malejącym gładko do tyłu dachu na Impala 1967 znacznej poprawie dynamiki. Wszystko to pozwala maszynie do rozproszenia do 211 km / h, podczas gdy znak 95 km / h to pokonał na 7,1 s. Silnik jest połączony z 3-stupenchastym automatycznie lub 4-stupenchastoy mechanizmów. Wśród niedociągnięć można stwierdzić, że, podobnie jak w pozostałej części auto za granicą, model to prawdziwe paliwo wieprz, ponieważ jej zużycie jest 26 litrów na sto kilometrów.

Przez prowadzenie pojazdu jako bez zastrzeżeń na prostych i w ciasnych zakrętach. Maszyna jest łagodne, nawet w stosunku do wszystkich dołów i zagłębień, z których silna naciskając na pedał gazu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, pomimo faktu, że to nie jest wyścig. Chevrolet Impala 1967 można nazwać samochód, w którym bardziej chcesz być w fotelu kierowcy i pasażera. Że istnieje tylko jedna możliwość obserwowania reakcji przechodniów na modelu, który nie pozostawia obojętnym nawet tych, którzy nie uważają się koneserem samochodów. Zauważ, że model był produkowany w dwóch wersjach – A Four lub dwoje drzwi.

Najbardziej ekscytująca jest praca silnika podczas jazdy Impala 1967 przy pełnej wydajności, niezależnie od wybranego trybu jazdy. Wyprzedzanie innych pojazdów w ruchu jest łatwe i „bez napięcia”, który powoduje, że inni kierowcy naciskać mocno na gaz, aby nadrobić zaległości z ciekawości. Z tym wszystkim napędowego emituje oryginalnego dźwięku, wydawało się bulgot, powodując inni szukać. Nic dziwnego, że ten samochód w Ameryce stał się kultowy. Nawet teraz można umieścić zasłużenie na równi z dzisiejszych potężnych maszyn. Pomimo wieku Impala w 1967 roku, jego cena jest dość wysoka, a na rynku wtórnym wynosi około 65 tysięcy dolarów. Jedyną rzeczą, trzeba być przykro, to sytuacja polityczna w latach 60-tych, które nie pozwalają model do stawienia się w ZSRR.