315 Shares 3121 views

Suzuki Boulevard – krążownik dla tych, którzy lubią komfort

Suzuki Boulevard – ta nazwa jest seria cruiser, który został uruchomiony w 2005 roku przez Suzuki. Te motocykle – wynik stowarzyszeń i modernizacji takiej znanej serii model, Savage, Volusia, Marauder i Desperado. I okazało się, że motocykl Suzuki Boulevard. Zdjęcia tego modelu, po jego opublikowaniu, podbił serca wielu rowerzystów: one przedstawiały „konia żelaza”, wykonany w gipsie i stylowego wzornictwa.


Opis serii

W nim istnieją trzy główne lineup, i teraz będziemy je wymieniać. Tak więc pierwszy – Suzuki Boulevard C90. Maszyna ta, wykonana w stylu klasycznym wrodzonej w amerykańskim krążownikiem. Różne skrzydełka głębokie i szerokie koła. Ta seria składa się z trzech modeli – dwie 2005 uwalniania i One – 2008. Każdy z nich ma taką cechę układu wtryskowego elektroniczny 32-bitowy (to jest coś, co, nawiasem mówiąc, i kombajny). Kolejna seria nazywa Intruder 1400 / Suzuki S90. To Czopery inne niż koła wąskim przednim widelcem na pochylonej. W tym składzie są trzy pojazdy:

1) S40 (ogólnie rzecz biorąc, jest to nieco zmodernizowany Savage 650);

2) S50 (dodane do nowego filtra powietrza i siodło);

3) S90 (analogowy S50).

A ostatnia cyfra – Suzuki Boulevard M109. Warto wspomnieć, że pierwotnie przedstawiony tylko jeden model – M50. Miała elektroniczny wtrysk paliwa i kilka kosmetycznych zmian. Ale byli też inni przedstawiciele. W latach 2006 – M109 i M90. Różniły identycznych ramek, ale inną pojemność silnika. Rower ma bardzo oryginalny, futurystyczny design, który jest antytezą klasycznego C i S. Pojazdy te są przeznaczone w pierwszej kolejności na rynku amerykańskim, dlatego ich nazwy są podane w calach sześciennych.

Historia minidvigatelya

Proces jej tworzenia jest dość interesujący, podobnie jak historia motocykla. Ten jednocylindrowy silnik został całkowicie dotarł do Suzuki. Jego objętość pracy wynosiła 30 centymetrów sześciennych, a prace prowadzono na niej dwa cyklu skoku. Jakiś czas po jego powstania wydał swój pierwszy motocykl, którego imię było Pava bezpłatny. Model ten został wprowadzony w 1953 roku, w maju. Pomimo faktu, że wydarzenie to zbiegło się ze szczytem rozkwitu sprzedaży i zależnej produkcji silnika „Honda” (co trwa około 70 procent całego rynku), Pava bezpłatny mógł wyróżniać się nawet na tle takiego konkurenta. Fakt, że motocykle Suzuki zostały wykonane różni się od innych. Nawet w tym czasie uznano za jedyny Pava bezpłatny rower z silnikiem, który miał transmisję dwuetapowy.

Pozostałe modele

Wiele już powiedziano na temat motocykla Suzuki Boulevard. Należy zauważyć, uwagę na kilka innych modeli, które nie są mniej popularne. Na przykład, Suzuki Bandit. Jego historia jest bardzo interesująca, jest to jeden z tych przypadków, w których wystarczające niezwykły motocykl stał się potworem z czasem. Pomimo faktu, że ten rower od ponad dwudziestu lat, nadal jest zapotrzebowanie: stylowa rama wykonana z rur stalowych, czterocylindrowy chłodzony wodą silnik jest mocny, agresywny wygląd – to wszystko zwrócił uwagę wielu nabywców. Lub GSR 600, koło których można poczuć się jak ptak na niebie. Jest lekki i zwrotny rower, wyposażony w doskonałą obsługę.

Niezawodność, szybkość i wygoda

można stwierdzić z pewnością, że firma Suzuki jest jednym z najlepszych producentów motocykli. Doskonałym tego dowodem jest ogromna liczba wdzięcznych klientów i pozytywne opinie. Bez względu na to, który model motocykla: Suzuki Boulevard, Bandit lub innego modelu. Wszystkie one mają jedną rzecz – wysoką jakość, doskonałe parametry techniczne oraz elegancki wygląd. Dzięki wszystkim wymienione, modele znanych światowych firm są niezwykle popularne zarówno wśród początkujących jak i wśród prawdziwych profesjonalistów w dziedzinie motocykli.