171 Shares 7350 views

umowa na błysk „Aliekspress” – co to jest? Funkcje „szybko transakcje”

Wiele osób słyszało o takim sposobie sprzedaży jako transakcji Flash na „Aliekspress”. Które są tłumaczone na język rosyjski? umowa Flash oznacza „szybki deal”, a sam proces – jest to ogromna przecena z wielu towarów, które można nabyć ze zniżką do 90%. Kalibracja odbywa się trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 11 rano.


Możemy powiedzieć, mówiąc o Flash ofertę na „Aliekspress”, że jest to okazja dla kupującego, aby uzyskać towarów do kwoty minimalnej, a sprzedający samej reklamy oraz produkcji, ze względu na fakt, że przed zakupem, większość ludzi przejść do profilu, opinie studyjne, przeglądanie katalog.

Funkcje Flash ofertę

Ta metoda sprzedaży posiada funkcje:

  • Ograniczona ilość produktów. Zasadniczo liczba produktów waha się od 20 do 100 sztuk towarów tutaj.
  • Ograniczenie liczby produktów na jednego klienta. Tak, jeden identyfikator może kupić tylko jedną jednostkę o tej samej nazwie.
  • Ramy czasowe. Sprzedaż rozpoczyna się i kończy w ustalonym czasie, który jest ograniczony. To może trwać kilka dni, ale liczba osób chętnych do zakupu towarów za grosze tak wielkie, że, co do zasady, rasprodaotsya wszystko w ciągu kilku minut.
  • Niewielki wybór. Nabywca, który liczy na ogromnej gamy produktów, będzie rozczarowany, ponieważ sprzedaż jest reprezentowana przez zaledwie kilku rodzajów towarów.

Tak, Flash umowa na „Aliekspress” – co to jest? Fantastyczne niski koszt. Sprzedawcy sprzedawać przedmioty handlu na 20-30 centów, najwyższy koszt jest rzadko więcej niż $ 1 dolara, podczas gdy rzeczywista cena może być wyższa dziesięciokrotnie.

Jak znaleźć ofertę „szybki”

Nie możemy powiedzieć, mówisz Flash ofertę na „Aliekspress” z tej okazji, można używać na dwa sposoby:

  • Na głównej stronie portalu po prawej stronie listy partycji katalogu i więcej zapowiedzi wydarzeń, jest sekcja „Produkty ze zniżką”. Właściwie to jest to.
  • Na liście kategorii, przewiń w dół do „prawie nic” i przejść do niego.

Sekcje te pojawiają się tylko na kilka godzin przed rozpoczęciem sprzedaży, a czasem nawet kilka minut przed startem.

Dla użytkowników aplikacji mobilnych metody wyszukiwania „szybkich transakcji” podobnie jak mapa serwisu nie różni się od wersji pełnej. Przy zakupie towarów w ten sposób, to lepiej korzystać z aplikacji mobilnej, ponieważ jest to bardziej precyzyjnie oblicza czas i mieć możliwość wypłaty z rachunku związanego z telefonem komórkowym.

Teraz już wiesz, co to znaczy Flash ofertę „Aliekspress” i będą mogli kupić produkty nawet bardziej opłacalne.