179 Shares 6780 views

Jak sprzedać kredyt samochodowy w Rosji?

Aby uzyskać informacje o tym, jak kupić samochód na kredyt, że ma pomysł prawie każdy Rosjanin. Jeśli coś jest niejasne lub wątpliwości, rozmowa banku oraz zarządzanie i przekonać. A tu o jak sprzedać kredyt samochodowy, jeśli zachodzi pilna potrzeba, nie znam wszystkich właścicieli samochodów.

Teoretycznie, aby sprzedać samochód, kupiony na kredyt, nie jest możliwe, aby zakończyć spłatę kredytu w banku. Po tym wszystkim, właściciel pojazdu jest uważana właśnie ta instytucja (do tego czasu, aż do ostatniego dokonania płatności), a dziennik jest również bank. Bez tego dokumentu nie można przeprowadzać żadnych transakcji z samochodu. Można go ani sprzedać, ani dać.

Ale ta teoria. W praktyce, aby sprzedać kredyt samochodowy na kilka sposobów.

1. Aby rozwiązać ten problem w banku. W zasadzie, to co powinien wykorzystać w pierwszej kolejności, czy nie było mowy o sprzedaży maszyn. Uchwyt powinien być w banku, gdzie zorganizować pożyczkę na zakup. Większość z tych instytucji chętnych do udzielania się na spotkanie opcje kredytobiorcy i oferują. Na przykład, bank może podjąć się sprzedaży samochodu w przypadku braku płatności kredytu. W tym przypadku, bank będzie sprzedać samochód kredytowej odliczenia pozostałej kwoty kredytu, a waga powróci do was. W przypadku umowy o kredyt nie jest klauzula wcześniejszej spłaty, w tym przypadku, bank nie weźmie odsetki od wcześniejszej spłaty kredytu.

2. kredyt konsumencki. Przed sprzedać kredyt samochodowy, konieczne jest, aby odkupić dokumenty do banku. Oznacza to, że trzeba wrócić do banku wziąć swoje pieniądze. Nowoczesne metody pozwalają pożyczki wziąć kredyty konsumpcyjne dla różnych potrzeb. Aby skorzystać z tej opcji, trzeba wziąć drugi kredyt, ale w innym banku. Suma ta jest ugaszony pożyczki na samochód (a bank płaci dziennik). Teraz samochód może być sprzedany, a pieniądze do dysponowania według własnego uznania. Można, na przykład, do spłaty drugiego kredytu, a pozostała kwota do wykorzystania jako zaliczki przy zakupie na kredyt inną maszynę.

3. Auto okup. Innymi słowy, jest to nazywane "trade-in". Obecnie usługa ta jest dostępna nie tylko dla właścicieli technologii, ale także właścicieli kredytu i zobowiązała maszyny jest. Dla tych, którzy nie wiedzą jak sprzedać kredyt samochodowy, w rozliczeniu może być idealnym rozwiązaniem. W tym przypadku, wszystkie wysiłki na diagnozie, oceny i sprzedaży samochodów zakłada salon. Oczywiście, nie jest to całkowicie za darmo. Ale jest to najszybszy sposób, aby sprzedać kredyt samochodowy.

4. Przyjazne sprawa. Metoda ta jest bardzo ryzykowne, ale jeśli można znaleźć innych, którzy rozpaczliwie potrzebują samochodu, w tym przypadku, należy określić z wyprzedzeniem wszystkie szczegóły transakcji. Kwoty otrzymanej na samochód, należy odjąć kwotę kredytu wybitne. Pozostałe pieniądze są twoje, a każdy otrzyma samochód i kredyt, który będzie musiał zapłacić za ciebie. Ponieważ dziennika w tym przypadku pozostaje w banku, trzeba dać pełnomocnictwa do nowego właściciela, aby mógł w pełni korzystać z urządzenia.

Jest kilka legalnych opcje jak sprzedać kredyt samochodowy. Która z tych metod w użyciu – ty decydujesz. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Dlatego też, wybierając drogę do sprzedaży, trzeba zdawać sobie sprawę z zawiłości i skutków takiej transakcji.