888 Shares 5243 views

Piękny i ciepły jesienny martwa natura

W przekładzie rosyjskim słowem „martwa natura” oznacza „martwej natury”. Mówiąc po prostu, obraz przedstawiany na takich obiektów nieożywionych o określonym kolorze i charakterystycznym jesieni światła i cienia. Przedstawiać widoczną kompozycję za pomocą kredki i farby, aby przekazać wszystkie niuanse nastroju i ducha jest bardzo trudne. Dlatego, aby uprościć zadanie artystów warunkowe zaczął podzielić kompozycję na kategorie. Mogą one zależeć od pory roku, od farb i od przedmiotów, które są wyświetlane. Będziemy teraz rozważyć jesień martwa natura, zapoznać się z jego kolorów, stylów i innych funkcji.


Cechy jesiennej still life

Czasami wydaje się, że malować obraz jesieni – najbardziej ekscytujące doświadczenie. Są ogromna liczba kolorów jest, ale wszystkie są w jednym kolorze – ciepły, czerwony i żółty. Nadal nie może być ciemny, światło nasycony lub przezroczyste, a w obu przypadkach z tuszem będzie jasne i ekspresyjny. Oczy mogą rzucać tła, na przykład malowane obiekty są w oknie, ale za oknami widać jasnego nieba. Podobnie uwaga może przynieść przedmioty umieszczone na pierwszym planie obrazu.

Co do zasady, martwa natura jesień pokazuje nam dary sezonu, jego cech, które są nie tylko w kolorze. Może to być obraz żniwa (jabłka, dynie, winogrona), obraz z kwiatami jesieni (Aster, chryzantemy), które z pewnością łączą przedmioty codziennego użytku – wazony, doniczki, skrzynki, i tak dalej. Wśród artystów, którzy napisali takie arcydzieła honorowym miejscu Edward Panov – nasz współczesny. W swojej pracy tam i motywami roślinnymi i innymi atrybutami jesienią.

Różne zdjęcia z jesieni

Warto zauważyć, że w wielu gatunkach sztuki jesienią tam jeszcze życia. Sztuka, jak sztuka, przeszedł długą drogę od starożytności do 21 wieku, przez wieki ludzie reprezentował wszystko, co je otacza, w tym upadku obrazu. Najbardziej prawdopodobne, że rozpoczęła się w 19 wieku, kiedy prąd stały realizm, romantyzm i kierunek że były one przestrzegane. Wśród arcydzieł następnie godny uwagi obraz Gerasimov „Dary Jesieni”. Nazwa mówi sama za siebie tkanin – jest ona reprezentowana przez złotego wieku w całej swej okazałości.

Przykłady w tej dziedzinie

Z lekkim dotknięciem romantyzmu zdobyty w tym sezonie Josef Lauer w swoim obrazie „brzoskwinie, śliwki, winogrona, melon i jesiennych kwiatów.” Ta jesień martwa natura zapisane we wszystkich ciepłych kolorach, które są charakterystyczne dla złotego wieku, więc jest uważany za jeden z normami spaść malowania.

Ale okno było w stanie przedstawić upadek Henri Fantin-Latour w swoim obrazie „kwiaty, owoce i dyni.” Wstęga opisana w czerwonych, nasyconych barw, jak przechodzi przez gradientu. Styl reprezentuje coś pomiędzy romantyzmu, realizmu i prymitywizm. Na zdjęciu po prawej stronie jest uważany za arcydzieło malarstwa.

Przy pomocy nowoczesnej technologii, można również zrobić unikalną jesiennej still life. przedmiotów fotograficzne, które złowione każdy niuans, każdy cień i odbicie – dzieło sztuki nowego stulecia. Takie zdjęcia więcej niż realistyczny, ale wciąż zależy od nastroju kapitana, który był ich wytwarzania.