520 Shares 1181 views

"Warsztat" Kozlov. Teatr – to sposób rozmawiać z publicznością

„Warsztat” Kozlov – Teatr, szalenie popularny w Petersburgu i poza nią. Winowajcą love this ludowej jest jej założyciel, Czczony Artysta Rosji, Grigorij Kozłow.


W 2015 roku teatr obchodził podwójny jubileusz: sześćdziesiątą rocznicę Grigorija Kozłowa oraz piątą rocznicę teatru bazowej. Aktorzy (i wszystkie z nich są absolwentami pracowni teatralnej Kozłowa) kilka miesięcy przygotowuje się do tego terminu, co nie jest bez zdziwienia i dumy powiedział Grigory Michajłowicz.

Tworzenie Teatr

Jej nazwa – „Warsztat” Kozlov – teatr nie był przypadkowy, ponieważ słowo odnosi się do specjalistów w miejscu pracy. To tutaj, że istnieje coraz hartowana w ogień, woda i rur miedzianych artystów. Głównym przywódcą ideologicznym lubi mówić, że teatr – to rodzina. I jak w domu i na scenie wszystko musi się zdarzyć naprawdę.

Najciekawsze jest to, że wszyscy aktorzy są absolwentami pracowni teatralnej GM Kozlov, gdzie zostali pieszczotliwie zwany „koźląt.” Chłopcy prawie w tym samym wieku, znamy się od dłuższego czasu, co pozwala im improwizować na scenie, stworzyć bardzo przyjazną atmosferę.

Wewnętrzna struktura teatru jest to, że publiczność z krzeseł doskonale zobaczyć i usłyszeć wszystko, co dzieje się na scenie.

występy

Repertuar teatru najbardziej zróżnicowane bardziej dramatyczne produkcje Czechowa, Dostojewskiego, Bułhakowa, Szołochow. Ale gra jest tak przyciąga facetów, wszystko dzieje się tak wiarygodne, jak w prawdziwym życiu, w którym znajduje się miejsce tragedii i komedii, że publiczność nie rozumie tego, co stwierdzenie, że przyszedł: komedia czy dramat.

Produkcje zaangażował się mistrz i jego uczniowie. Wśród ostatnich występów mają jeden niezwykły w swej treści. Ta produkcja „Miłość i Lenina”, gdzie przywódca rewolucji jest pokazany jako normalny słabego człowieka, który kocha dwie kobiety. Reżyser Roman Gabria. „Warsztat” Kozlov – teatru, gdzie zespół artystów z wielką odpowiedzialnością zareagował osobowości Lenina i nawet podróż do Gorki, Iljicz odwiedził muzeum.

Reżyser spektaklu mówi o Lenin powiedzieć ludziom – beznadziejny i niewygodne, nikt nie lubi. Obejmuje on zarówno ohydnej osobowość i miłość – to twórcze uczucie. Dlatego Lenin i miłość – to jest paradoks. Pe myślał, że po wymianie Krupska do Inessa Armand, Uljanow prawdopodobnie nie byłoby ideologicznym przywódcą rewolucji.

„Cichy Don”

Warsztaty Kozlov – teatr, gdzie w spektaklu „The Quiet Don” z udziałem młodych artystów. I grają tak, że według dobrze znany krytyk teatralny i filmowy Tatyana Moskvina widz rozumie, autor powieści, jego pasja, młodość, miłość do swojej ziemi.

W pierwszej części zestawienia nie jest obojętność, brak spokój, dużo miłości, nawet zbyt dużo, zbyt, a może dusić od tego, co szaleje na scenie. Moskvina nawet cytuje Stanisławski, który jest właścicielem słowa: „Nie baw się dobrze, czy źle, trzeba grać w prawo” Jest to lojalność jest odczuwalne w każdej scenie spektaklu.

Aktorzy odgrywają bez jakiejkolwiek ideologii, jakby sami dorastał w miejscowości Tatar i trzeba kosić, pług, rodzić, iść na wojnę, by służyć swojemu krajowi.

Grigorij Mihaylovich Kozlov

Grigorij Michajłowicz urodził się w 1955 roku, w czasie „odwilży”. W 1976 roku wstąpił do Leningrad Shipbuilding Institute, ukończył jako inżynier i pracował przez trzy lata. W 28 lat, postanowiłem zmienić swoje życie, a wspierany przez matkę, udał się do gabinetu dyrektora LGITMiK. Reszta jego działalności był związany z teatrem. Reżyser lubi mówić, że łączy w sobie przyjemne z pożytecznym: co lubi i jeszcze dostaje za to pieniądze.

„Warsztat” Kozłowa (St. Petersburg Teatr), gdzie „każdy wydajność – to sposób rozmawiać z publicznością, gdzieś powinien mieszać się do człowieka, gdzieś nad fikcją osoba może rosnąć leniwe łzy, gdzieś się śmiać, ale nie ślepo” – mówi Grigorij Michajłowicz.

Pytania do autora

Na pytanie, co współczesny artystów z różnych artystów ostatnich lat, pan jest odpowiedzialny, że scena współczesnych aktorów trzeba szybko myśleć, aby poruszać. Ale co najważniejsze – to powinno być odtwarzane na temat danej osoby.

Młodzi ludzie stają się bardziej technologiczne, życie jest gorączkowy, gorączkowe, ze wszystkich stron ludzie są coraz wiele niezbędnych i zbędnych informacji. W skrócie, środowisko zmienia się, ale problemy pozostają człowieka.

„Warsztat” Kozlov (teatr), opinie publiczność zasługuje tylko najbardziej pochlebne. Wszystkie komentarze są pozytywne, możemy powiedzieć, entuzjastyczni, młodzi ludzie piszą przeważnie. I jest to czas, kiedy młodzi ludzie, pozornie bardziej zainteresowani lekkiego gatunku.

dyrektor młodzież radzi więcej czytać dobrą literaturę. on jest w szóstej klasie, ominąwszy w tygodniu w szkole, czytałem całą powieść „Wojna i pokój” i pamięta wrażenie wywierane na niego. „Dni Turbin” Bułhakowa był podręcznik z dziadkiem, ulubiony autor był i pozostaje Iwan Bunin, historie którego Kozlov reżyserowane występy.

Gdzie jest „Warsztat” Kozlov?

Teatr znajduje się daleko od centrum, bez osobistego transportu aby dostać się do problemu, ale kierowcy mogą swobodnie oddychać: istnieje wiele miejsc parkingowych. Wewnątrz znajduje się ładny budynek, nie ma nic zbędne, wiele wygodne sofy, wszystko czyste i schludne i bufet w rozsądnej cenie można zjeść.

Jak znaleźć teatru – zapyta żadnych mieszkaniec okolicy. Warsztaty Kozlov (teatr), adres jest następujący: Ulica Ludzie, 1.