611 Shares 8398 views

Właściwe rzeczy w grze Fallout 4: klejów. Właściwości, gdzie znaleźć jak zdobyć kody i sztuczki

Studiując postapokaliptyczne pustkowie Fallout 4, gracze często spotykają się z brakiem materiału budowlanego. Chodzi o to, że na rozwój charakteru niezbędne do aktywnego poprawić broń i zbroję i budować osady. I dość często, bez tych działań nie może być dalej Walkthrough Fallout 4. Glue – jeden z najbardziej poszukiwanych materiałów, co jest bardzo trudne do uzyskania w wystarczających ilościach.


Dlaczego muszę kleju?

będą potrzebne w bardzo dużych ilościach Ten budynek zasobów. Po tym wszystkim, bez niej nie można poprawić trochę broni i opancerzenia. Dodatkowo, klej jest niezbędny do budowy i doskonalenia budynków. Więc być przygotowany na to, że będzie stale być krótkie tego materiału podczas przechodzenia gry Fallout 4. Glue (object id, dowiesz się później), można uzyskać na wiele sposobów, a wszystkie z nich dowiesz się z tego przeglądu.

zakup materiałów

Najprostszym sposobem, aby zdobyć zasobu – jest kupić wiele towarów ilości 25 sztuk od kupców. Kupić klej może być w Daisy – Sprzedawca rzeczy w dobrym sąsiedztwie. Z wielką przyjemnością przykleić sprzedać Mirna, które znajdą Państwo w magazynie „towary Diamond City”. Ponadto ten zasób można kupić w Penny – kobiety sprzedaży rzeczy w Sojuszu. Warto też porozmawiać z innymi sprzedawcami rzeczy, które można spotkać na swojej drodze, bo czasami są one w stanie zaoferować Państwu partię kleju. Zauważ, że ten zakup będzie kosztować znaczną ilość czapki. Dodatkowo, klej trzeba dużo więcej niż dealerzy mogą zaoferować. A jeśli wziąć pod uwagę, że towary w sklepach są aktualizowane rzadko, warto pomyśleć o innych sposobów odzyskiwania materiałów.

Fallout 4. Gdzie mogę znaleźć kleju?

Znacznie bardziej opłaca się nabyć różnorodne rzeczy, na które można dostać analizowania tego zasobu. Ponadto, zakupy te będą kosztować minimalną liczbę okładek, więc dużo czasu zaoszczędzić. Ponadto, te rzeczy można kupić z każdego kupca, i to jest możliwe, aby znaleźć dużą liczbę w trakcie jazdy po Falloucie Wasteland 4. Klej jest dostępny z kilku elementów i wzywamy do ich zapamiętania:

  • Tani cud kleju (5).
  • Zamknięty kleju cud rury (4).
  • Zastanawiam kleju (2)
  • Taśma izolacyjna (1).
  • klejącą (4).
  • Taśma izolacyjna wojskowy wzór (4).

W nawiasie ilość kleju wytwarzany z jednego kawałka śmieci. Znajdź te elementy mogą być w pudełka z narzędziami rozrzuconych w różnych miejscach w grze.

Jak wydostać się z kleju na śmieci?

Po zebraniu wymaganej liczby przedmiotów, trzeba będzie rozbierać je na części składowe. Można to zrobić tylko w jego pracowni. Po przyjeździe należy otworzyć „Stół warsztatowy Menu” przytrzymując «V». Teraz musimy trzymać rzeczy w swoim ekwipunku. Można to zrobić przez naciśnięcie specjalnego przycisku „T”. Po tym sprzętem wszystko uporządkować materiały. W ten sposób można szybko zebrać niezbędne zasoby kosza z gry Fallout 4, klej, jak również.

Większość graczy w analizie rzeczy popełnić tego samego błędu rozplanować wszystkie niepotrzebne rzeczy na podłodze, a następnie rozmontować każdą pozycję ręcznie indywidualnie. Metoda ta jest dość czasochłonne i zastosować stoi tylko w tych przypadkach, w których badani rozpatrywane na kilku składników, a chcesz uzyskać konkretny materiał. Wyciąg kleju z taśmy, na przykład, może być gładka i metodą opisaną powyżej. Ponadto, można uzyskać ten materiał i przy przetwarzaniu pewnych struktur i broni. Należy jednak pamiętać, że lepsze rzeczy, w których można umieścić klej nie powróci do tego zasobu. Więc recyklingu takie przedmioty nie muszą.

Niewyczerpanym źródłem kleju

Jeśli nie chcesz, aby szukać w poszukiwaniu zasobów, lokalizacje Fallout 4, klej może być wytwarzany w przygotowaniu menu żywności. Ta metoda jest najbardziej opłacalne, można stworzyć ogromną ilość materiału, który zapewni Ci dużo czasu. Dla tej metody, trzeba zainstalować do gotowania posiłków. Każda odpowiednia, czy to ogień, plucie lub piec. Otwieranie menu gotowania, przejdź do sekcji „serwis” i tam znajdziesz przepis na pastę. Ta pozycja parsowanie daje 5 sztuk kleju.

Aby utworzyć pastę, potrzebne będą takie rośliny:

  • Kukurydza lub marchew.
  • Tato.
  • Mutafrukt.

Wszystkie z tych roślin można kupić od sprzedawców indywidualnie. Lub umieścić je w swoim ogrodzie i ciągle zbiorów. A do tego musimy chronić wioskę i zyskać prestiż w nim. Po tym będziesz mógł się tam osiedlić i siać nasiona dowolnym warzyw. Nie jest konieczne, aby śledzić wzrost upraw. Podczas twojej nieobecności asystenci zobaczyć zbiorem. Jeśli nie masz nasiona tych roślin, można dostać je w różnych miejscach w grze. Mutafrukt zakupu w gospodarstwie położonym w północno-wschodniej części Diamond City Bazaru. Kukurydza znaleźć w miejscu Szare ogrody, Tato i zostaną podane na farmie Abernatti.

Ponadto, aby utworzyć pastę, konieczne będzie zapewnienie nieprzerwanych dostaw czystej wody. W tym celu, każda osada zainstalować czystsze i podłączyć go do generatora. Doskonale radzą sobie z tym zadaniem zakład przemysłowy zbudowany na Sankchuari rzeki. Jeśli wykonane prawidłowo, czysta woda pojawi się automatycznie w swoim warsztacie. Ponadto ten zasób może spekulować i Kodsvorta.

Fallout 4: oszukują na klej

Oczywiście, większość graczy zaniedbać wykorzystania oszustów. Rzeczywiście, dzięki swej utraconej przyjemności we własnym poszukiwaniu tych lub innych przedmiotów potrzebne podczas przejścia Fallout 4. Kod kleju znacznie ułatwi wydobycie zasobów. Więcej można dodać do swojego inwentarza nieskończonej ilości materiału. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, aby korzystać z tej metody, należy otworzyć wiersz polecenia za pomocą klawisza „~”. Następnie należy zarejestrować następujące polecenie: player.additem (ID obiektu) (szt). W tym przypadku, nawiasy w poleceniu nie jest konieczne. W ten sposób można dodawać żadnych materiałów lub broni w Code kleju zapasów gry Fallout 4. – 001bf72e. Na przykład, jeśli chcesz dostać 50 sztuk tego zasobu, konsola poleceń trzeba wprowadzić player.additem 001bf72e 50. To kończy naszą krótką ankietę gdzie przyjrzeliśmy poszukiwaniu zasobów w grze Fallout 4. klej, który jest reprezentowany przez wyżej ID, ty można znaleźć żadnego sposobu opisanego powyżej.