764 Shares 5311 views

Jak synchronizować muzykę z iTunes

Dziś będziemy omawiać kwestię jak synchronizować muzykę do iTunes. Muszę powiedzieć, że istnieje wiele sposobów, aby wykonać tę operację. Wybór zależy od dostępności środków. Ale w każdym razie, na pewno trzeba kabel USB. Dzięki niemu dokonał pierwszego połączenia. Tak więc dowiedzieć się, jak synchronizować muzykę do iTunes.

szkolenie

Jak wspomniano wcześniej, można synchronizować za pomocą wielu metod. Pierwsza metoda jest wykonywana przy użyciu kabla USB, a drugi – z wykorzystaniem połączenia bezprzewodowego Wi-Fi. Oczywiście nadal trzeba pobrać i zainstalować na swoim komputerze programu iTunes. Zaleca się, aby zainstalować najnowszą wersję, ponieważ naprawia kilka błędów z poprzednich edycjach. IPhone synchronizacja z komputerem może wystąpić, jeśli zainstalowane oprogramowanie urządzenia przynajmniej iOS 5. We wcześniejszych wersjach, istnieje wiele błędów w tej operacji.

Instrukcje do podłączenia przez USB

Wszystko dzieje się bardzo proste. Pierwszym krokiem, otwórz wcześniej zainstalowane iTunes. Podłącz kabel USB do gadżetu i komputera. W programie, należy przejść do trybu „biblioteka”, następnie kliknij na zakładkę „urządzenie”, które znajduje się w prawym górnym rogu. Aby rozpocząć natychmiastową synchronizację, trzeba kliknąć na etykiecie „użytkowania”. Ważne jest, aby wiedzieć, że foldery zapisane w pamięci urządzenia, nie wypełniona zawartością nie będą wyświetlane przez program.

Instrukcje dotyczące podłączania przez Wi-Fi

Wcześniej nauczyłeś się, jak synchronizować muzykę z iTunes poprzez kabel. Teraz przejdźmy do sieci bezprzewodowej. Jak już wspomniano, kabel USB nadal będą potrzebne dla pierwszego połączenia. W przyszłości nie będzie to potrzebne. Najpierw trzeba otworzyć program, podłącz kabel i naciśnij „urządzeniem” (z „biblioteki” panel). Teraz trzeba znaleźć słowo „ocena”. Klikając na nią, zobaczysz listę możliwych operacji. Wybierz „Synchronizacja z tego urządzenia Wi-Fi». Po kliknięciu na „Zastosuj” dla połączenia bezpośredniego. Głównym warunkiem do synchronizacji komunikacji bezprzewodowej jest w tej samej sieci Wi-Fi. Program wymaga również, aby podłączyć telefon (lub tabletki) w dowolnej ładowarki.

informacje dodatkowe

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego iPhone nie jest zsynchronizowany, to najprawdopodobniej jesteś w błędzie dokonać korekt. Zaleca się jedynie do korzystania z kabla USB dostarczonego wraz z urządzeniem. Po raz kolejny, należy wspomnieć, że ewentualna konieczność stosowania tylko najnowszej wersji programu iTunes. Oprócz muzyki, można zsynchronizować wiele różnych treści, takich jak data kalendarze, zdjęcia, książki, programy, filmy, kontakty itd. Przed pierwszym połączeniu, można dodatkowo trzeba załadować sterowniki, jeżeli nie zostały wcześniej pobrane.

wniosek

Jeśli dopiero niedawno zakupiono pierwsze urządzenie firmy Apple, takie jak możliwość synchronizacji do będzie nowy. Znowu powiem, że nie ma nic skomplikowana konfiguracja. Wszystko odbywa się w ciągu kilku minut. Mam nadzieję, że rozumiesz z tego artykułu, jak synchronizować muzykę do iTunes.