168 Shares 5108 views

Kremacja ludzi w Europie i Rosji. Historia wystąpienia

W Europie, kremacja ludzi odbywa się od niepamiętnych czasów. Na przykład w starożytnej Grecji, ten ekologiczny pochówek ludzki był bardzo popularny. Jednak religia prawosławna i nowoczesny proces pochówku zmarłych nie były w stanie się dogadać ze sobą. Dlatego rosyjski kremacja zmarłych nie został rozwiązany do październikowej rewolucji 1917 roku , kiedy został obalony przez ostatniego rosyjskiego cara z dynastii Romanowów – Mikołaja II.


Czym jest kremacja zmarłych?

Jak wspomniano powyżej, jest to nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób usuwania martwych. Przez ponad sto lat, praktyka świat szeroko wykorzystuje to jako postępowej tradycji rozstanie z martwych. Można bez żadnej przesady, że kremacja ludzi – to prawdziwe słowo-the-art na rynku usług rytuał!

Dlaczego stać kremacji zmarłych?

W 18 wieku, cmentarz już nie poradzić sobie z wielką różnorodnością martwej przestrzeni na ziemi po prostu wysychają. W tym względzie zmarłych chowano w pobliżu ich domów, które służyły jako rozprzestrzeniania się różnych chorób zakaźnych, w tym natury. Dlatego zdecydowano się spalić zwłoki zmarłych, co pozwoliło zaobserwować elementarne normy sanitarne.

Nazwa profesor Brunetti opracował pierwszy piec do spalania zwłok w 1873 roku. To był impuls do budowy pierwszego krematorium. Nawiasem mówiąc, źródła dokumentalne wskazują, że pierwszy kremacja ludzi wykonywać więcej w 1792 roku, aw 1913 roku w Stanach Zjednoczonych działa ponad 50 krematoriów! Dzisiaj, spalenie zwłok martwych ludzi – to jest najbardziej popularną formą pochówku w Europie.

Kremacja ludzi w Rosji

Pierwszy rosyjski krematorium został zbudowany przed 1917 na Dalekim Wschodzie, ale religia prawosławna nie może kupić taki nowoczesny rodzaj pochówku masową. Ale wkrótce wszystko kremacja zaczęła zyskać popularność jako rewolucyjne poglądy rosła, a ostry krytycyzm padający na prawosławie. To po pierwsze krematorium w mieście Piotrogród został zbudowany, który istniał od 1920 do 1921 roku.

Dziś nasz kraj ma 15 krematoria, wyposażone we wszystkie niezbędne do pełnego kremacji, a wydanie krewnych zmarłego jego popiołów. To jak stan (miejski) i organizacji prywatnych. Ogromna popularność kremacji ludzi w Moskwie i Petersburgu. Co ciekawe, krematorium Mikołaja Archanioła Cmentarz w Moskwie jest jednym z najbardziej groźny w Europie.

Jak to jest i ile jest kremacji człowieka?

Jak wiecie, tego rodzaju pochówku zmarłych od dawna znana, ale stale modernizowane z roku na rok, od wieku do wieku. Dotychczas w tym procesie spalania zwłoki zmarłego, w specjalnym piecu w bardzo wysokich temperaturach gazów (do 1000 °).

Dzisiaj, cały proces jest zautomatyzowany kremacji. Jest sterowany za pomocą techniki komputerowej. W rezultacie, martwe tkanki są doprowadzone do stanu gazowego i kości jego szkieletu – do drobnych substancji. Nawiasem mówiąc, koszt tej procedury w Rosji waha się od 16 do 35 tysięcy rubli.